Maciej Kot jest jednym z najbardziej znanych polskich skoczków tuż obok Kamila Stocha czy Piotra Żyły. Sportowiec ma na swoim koncie sporo sukcesów - m.in zdobył brązowy medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2018 roku. Życie prywatne także ma udane. Właśnie w minioną sobotę, 18 maja, Maciej Kot wziął ślub z Agnieszką Lewkowicz. Ceremonia odbyła się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Parze towarzyszyli bliscy, rodzina oraz przyjaciele. Nie zabrakło oczywiście także sportowców - Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Stefana Hula czy Michała Doleżala. Zobaczcie poniżej, jak wyglądała panna młoda.

Reklama

Niebawem bierzesz ślub i szukasz wymarzonych butów, które będą pasować do sukienki? Koniecznie wejdź na stronę CCC promocja!

Kim jest Agnieszka Lewkowicz?

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz są ze sobą od 2015 roku. Wiadomość o ślubie była tajemnicą. Jeszcze rok temu Maciej Kot w wywiadzie dla "Super Expressu" mówił, że na razie nie planuje ślubu.

Na razie nie. Powiedziałem Adze, żeby skupiła się na obronie pracy magisterskiej, mam nadzieję, że przed wakacjami to się uda. Ślub chciałbym przygotować z głową, w fajnym stylu. Bo to coś, co większość z nas przeżywa tylko raz - mówił skoczek.

Jak widać, plany pary zmieniły się w zaledwie rok! Warto dodać, że Agnieszka Lewkowicz też jest sportowcem - w przeszłości uprawiała biegi, specjalizując się w dystansie 400 metrów. Teraz jest trenerką fintess. Czasem nawet ćwiczy z Maciejem!

Przede wszystkim trzymam się tego, co rozpisuje trener Horngacher. Ale są treningi brzucha i grzbietu, które mogę wykonać w domu. W tych ćwiczeniach Agnieszka dużo mi pomogła. Ale najwięcej nauczyłem się od niej, jeśli chodzi o żywienie. Razem gotowaliśmy, pokazała mi parę fajnych przepisów - mówił Maciej w tym samym wywiadzie.

Agnieszka Lewkowicz, jak każda szanująca się trenerka fintess, prowadzi też konto na Instagramie. Na swoim profilu "bodybyaga" ma ponad 25 tys. obserwujących ją fanów.

Agnieszka Lewkowicz w dniu ślubu miała na sobie suknię Agnieszki Światły

Maciej i Agnieszka są ze sobą 4 lata

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama