Macademian Girl o rasizmie Joanna Racewicz na Różach Gali
Macademian Girl o rasizmie
1/4
Macademian Girl o rasizmie

 

Tamara Gonzalez Perea, znana bardziej jako Macademian Girl, w czerwcu dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie". Wcześniej modowa blogerka występowała tam tylko i wyłącznie jako gość. Wydawcy postanowili jej jednak zaufać i dali jej szansę na realizowanie się w nowej roli. Macademian Girl bardzo szybko zyskała sympatię widzów i trzeba przyznać, że dobrze radzi sobie w programie na żywo. Jednak ostatnio jej posada została zagrożona. Czujni obserwatorzy zwrócili bowiem uwagę na ciekawą kwestię. Macademian Girl zrobiła coś, za co Joanna Racewicz musiała się pożegnać z "Pytaniem na śniadanie". O co chodzi? I czy Tamara naprawdę straci pracę w TVP? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Joanna Racewicz wraca do telewizji! Wiemy, jaki program poprowadzi w Polsacie! 

2/4
Instagram

 

Macademian Girl, jako blogerka modowa, często pokazuje na swoim Instagramie stylizacje, które mają być inspiracją dla jej fanek. Za każdym razem na zdjęciu oznacza firmy, z których ubrania wybrała na dany dzień. Kilka razy zdarzyło się, że Macademian Girl umieściła również fotografie z planu popularnej śniadaniówki. Na nich również oznaczyła znane marki modowe. Co ciekawe, gdy Joanna Racewicz zrobiła to promując firmę cateringową, musiała pożegnać się z posadą. Czy Tamara Gonzalez Perea również zostanie zwolniona z "Pytania na śniadanie"?

 

- Tamara Gonzalez Perea nie narusza zapisów kontraktu z Telewizją Polską. Pani Gonzalez Perea jest popularną blogerką modową, jej aktywność w mediach społecznościowych jest związana z jej stałym zajęciem - twierdzi zespół rzecznika TVP w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. 

 

Pamiętacie jeszcze aferę, jaka rozpętała się wokół zwolnienia Joanny Racewicz? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Joanna Racewicz na Różach Gali
ONS.pl

 

Joanna Racewicz w marcu 2018 roku została zawieszona w prowadzeniu "Pytania na śniadanie". Powodem miało być wykorzystywanie przez dziennikarkę marki programu „do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych”. Joanna Racewicz postanowiła pożegnać się z Telewizją Publiczną. Teraz zobaczymy ją w Polsacie. 

 

4/4
mat. prasowe

 

Jak myślicie, czy Macademian Girl również powinna zostać zawieszona?