M jak miłość: Starski zniszczy firmę Marka? "M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka M jak miłość: Starski będzie groził Rogowskiemu
M jak miłość: Starski zniszczy firmę Marka?
MTL Maxfilm/ Instagram
1/4
M jak miłość: Starski zniszczy firmę Marka?
MTL Maxfilm/ Instagram

 

Kamil Starski (Radosław Krzyżowski) zniszczy firmę Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski)?! Czy w ten sposób zemści się na Marysi (Małgorzata Pieńkowska) za to, że odrzuciła jego względy i znów tworzy związek z Arturem (Rober Moskwa)? Już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć zaskakujący odcinek "M jak miłość" w którym dojdzie do spotkania Marii i Kamila! Rogowska zapyta Starskiego wprost, czy to on próbuje odegrać się na jej rodzinie!

 

Jak na podejrzenia Marysi zareaguje Starski? Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

 

Zobacz także: Syn Janusza Józefowicza zagra w M jak miłość! Już zapowiada się na główną gwiazdę serialu

2/4
"M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka
Mat. prasowe

Nad firmą Marka pojawią się czarne chmury! Jak informuje portal superseriale.se.pl już w kolejnym odcinku "M jak miłość" Mostowiak dowie się, że ktoś złożył na jego firmę donos do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

urzędnik będzie kazał Markowi wybudować większą oczyszczalnie - donosi portal.

Niestety, Marka nie stać na tak wielką inwestycję... Barbara Mostowiak będzie podejrzewać, że za donosem stoi Kamil Starski, który właśnie w ten sposób będzie próbował zemścić się na Marysi! 

Rogowska spotka się więc z Kamilem! Jak Starski zareaguje na oskarżenia?

 

Zobacz także: 18 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek M jak miłość!

3/4
Mat. prasowe

Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1393. odcinku "M jak miłość" Rogowska spotka się ze Starskim i opowie mu o problemach w firmie Marka Mostowiaka. Marysia zapyta wprost, czy to on stoi za donosami!

Kamil Starski zapewni Marysię, że nie ma z tym nic wspólnego! Co ciekawe, już po spotkaniu biznesmen zadzowoni do swojej prawniczki i poprosi ją, żeby zebrała wszystkie informacje o firmie Marka! 

 

Zobacz także: Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z M jak miłość!

4/4
M jak miłość: Starski będzie groził Rogowskiemu
MTL Maxfilm

Pojawia się pytanie, po co Kamil zbiera informacje o firmie Marka? Czy będzie próbował go zniszczyć? A moze wręcz przeciwnie? Czy to Starski pomoże mu wybudować większą oczyszczalnie? 

Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek przez M jak miłość nie może tego robić od 18 lat!

Więcej na temat M jak miłość