M jak miłość: Maria dowie się o ślubie Pawła i Katii M jak miłość: Katia nie da rozwodu Pawłowi "M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł? "M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
M jak miłość: Maria dowie się o ślubie Pawła i Katii
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość: Maria dowie się o ślubie Pawła i Katii
MTL Maxfilm

 

Wątek Pawła (Rafał Mroczek) i Katii (Joanna Jarmołowicz) przynosi widzom ogromne emocje! Ostatnio miał się odbyć ich rozwód, ale tuż przed rozprawą Katia wyznała, że wcale nie zależy jej na rozstaniu, a chwilę później zniknęła z sądu. Później okazało się, że ojciec Katii nie zgadza się, żeby jego córka rozwiodła się z Pawłem! Otar w rozmowie z Marysią powiedział wprost, że nie pozwoli, żeby Paweł zostawił jego córkę! 

Teraz okazuje się jednak, że już wkrótce Katia i Paweł spotkają się w sądzie, a ich małżeństwo stanie się przeszłością. Jak do tego dojdzie i co wspólnego ma z tym Marysia? Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: Kolejna zmiana w „M jak miłość”: Anię zastąpi inna aktorka. Mamy zdjęcia nowej córki Marty Mostowiak!

2/4
M jak miłość: Katia nie da rozwodu Pawłowi

Według doniesień portalu superseriale.se.pl to właśnie dzięki Marysi Paweł rozwiedzie się z Katią! Co takiego zrobi Rogowska?

Okazuje się, że w 1400. odcinku "M jak miłość" ojciec Katii poprosi Marysię, żeby pomogła mu skontaktować się z córką. Rogowska pomoże Otarowi i umówi go z Katią w bistro....

Co wydarzy się dalej? 

3/4
"M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
MTL Maxfilm

Okazuje się, że Marysia namówi również Pawła, żeby pojawił się w bistro. Wtedy Zduński i Katia wyjaśnią sobie wszystkie nieporozumienia, a Otar zgodzi się na ich rozwód! 

Ojciec Katii będzie chciał, żeby po rozowdzie jego córka wróciła do domu! To nie spodoba się Katii, która będzie miała nadzieję, na szybko wróci do Warszawy, gdzie chciałaby rozpocząć studia. 

Pomysł Katii nie spodoba się Julce... 

4/4
"M jak Miłość" którą blondynkę wybierze Paweł?
MTL Maxfilm

Myślicie, że po rozwodzie Katia na zawsze zniknie z życia Pawła? Czy dziewczyna wróci do Warszawy i będzie próbować zniszczyć jego związek z Julką? 

Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Więcej na temat M jak miłość