Maurycy Popiel, Hanna Śleszyńska i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

M jak miłość: Matka Anety zniszczy Olka?! Kobieta doprowadzi do rozwodu pary? Zaskakujący zwrot akcji w nowych odcinkach

Maurycy Popiel, Hanna Śleszyńska i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Jak zmieni się życie Olka (Maurycy Popiel) kiedy w jego życiu pojawi się matka Anety (Ilona Janyst)? Takie pytania zadają sobie chyba wszyscy fani serialu Telewizyjnej Dwójki. Nowy sezon "M jak miłość" na antenie pojawi się dopiero po wakacyjnej przerwie, ale już teraz wiadomo, że nowa bohaterka w którą wcieli się Hanna Śleszyńska mocno namiesza w życiu Chodakowskiego! 

Matka Anety zniszczy Olka?

Zaledwie kilka dni temu okazało się, że w nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka. Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady serialu i zagra matkę Anety. Ilona Janyst w kulisach serialu zdradziła, że jej matka będzie miała równie mocny charakter jak ona...

Poznacie państwo mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni- powiedziała tajemniczo gwiazda.

Teraz okazuje się, że kobieta mocno namiesza w życiu swojej córki i jej męża! Jak informuje portal superseriale.se.pl w nowych odcinkach "M jak miłość" matka Anety urządzi Olkowi prawdziwy horror. Młody lekarz, który wyjdzie na wolność po tym, jak został oskarżony o śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), dopiero teraz zrozumie, że najgorsze dopiero przed nim! Teściowa będzie chciała zniszczyć Chodakowskiego tylko dlatego, że przez niego "straciła" ukochaną córeczkę. 

Jak na zachowanie matki zareaguje Aneta? Czy pozwoli jej zniszczyć Olka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Czekacie na kolejny sezon hitu TVP? 

Zobacz także: Trudny quiz o rodzinie Mostowiaków! Myślisz, że jesteś fanem "M jak miłość"? Sprawdź to!

Matka Anety mocno namiesza w życiu Olka.

Hanna Śleszyńska w M jak miłość
Instagram/ hanna_sleszynska_official

Kobieta zniszczy małżeństwo swojej córki?

M jak miłość ślub Anety i Olka
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08