M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Ostatni sezon "M jak miłość" był hitem czy klapą? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Ostatni odcinek najnowszego sezonu "M jak miłość" już za nami! W miniony wtorek (4 czerwca) Telewizyjna Dwójka wyemitowała 1451 odsłonę hitowego serialu. Przed wakacyjną przerwą widzowie byli świadkami ślubu Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)- zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską chociaż zaledwie dzień wcześniej zastanawiali się, czy rzeczywiście chcą być mężem i żoną. Jak już wiemy, nowe odcinki "M jak miłość" będziemy mogli zobaczyć dopiero po wakacjach, kiedy ruszy jesienna ramówka stacji. Teraz jednak przyszedł czas podsumowań ostatniego sezonu serialu. Ile osób w ostatnich miesiącach oglądało "M jak miłość"? Serial wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory?

"M jak miłość" hitem TVP2!

Ostatni sezon "M jak miłość" był emitowany od 3 września 2018 roku do 4 czerwca 2019 roku. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w tym czasie serial oglądało średnio... 5,32 mln widzów! Najwięcej osób obejrzało odcinek wyemitowany 27 listopada 2018 roku- "M jak miłość" wybrało wówczas 6,13 mln osób. Według doniesień portalu Telewizyjna Dwójka w czasie nadawania serialu o rodzinie Mostowiaków nie miała sobie równych i  była liderem na rynku telewizyjnym. Wpływy reklamowe wyniosły 127, 73 mln złotych! 

Jak widać Polacy wciąż kochają "M jak miłość"! Wam również podobał się ostatni sezon serialu? Czekacie już na nowe odcinki?

"M jak miłość" przyciąga miliony widzów.

M jak miłość Ula i Bartek z tortem
fot. MTL Maxfilm

Ostatni sezon oglądało średnio 5,32 mln osób.

M jak Miłość serial
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08