M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm
W "M jak miłość" to jeszcze nie koniec!
1/5
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Już w najbliższy poniedziałek, 24 września Telewizyjna Dwójka wyemituje 1383 odcinek "M jak miłość". Po ostatniej odsłonie serialu wszyscy czekają na dalszy rozwój wątku Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski) i Artura (Tomasz Ciachorowski). Jak już wiemy, ostatnio byliśmy świadkami tragicznego wypadku Izy i jej córeczki- samochód Skalskiej zjechał z drogi i wpadł do rzeki. Małą Maję udało się uratować, jednak ratownicy nie odnaleźli Izy...

Teraz Artur, który jest pewny, że jego ukochana nie żyje, zrobi wszystko, żeby to Marcin odpowiedział za jej śmierć! 

Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"! Mamy OPIS i ZDJĘCIA! 

 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski jest łysy! Co się stało? Zobacz ZDJĘCIE

2/5
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Wiemy już, że po wypadku Marcin zabrał Maję ze szpitala. Chodakowski z córeczką pojechał do domku nad jeziorem, gdzie już w poniedziałek Szymek pozna swoją siostrzyczkę! 

Tato, kto to jest? - zapyta zaciekawiony Szymek.To... Maja. Twoja siostra- odpowie wzruszony Marcin. 

 

Ja nie mam żadnej siostry…

 

Masz… Teraz już masz!

 

Artur będzie wściekły na Chodakowskiego! Skalski złoży fałszywe zeznania przed prokuratorem, że Marcin szantażował i pobił Izę! Więcej na następnej stronie. 
 

3/5
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Skalski spotka się z prokuratorem – i kolejny raz skłamie. Artur zrobi wszystko, by oczernić Marcina – pewny, że Iza nie żyje, więc nikt tej wersji zdarzeń nie zaprzeczy.

Chodakowski nas nachodził, zastraszał Izę, szantażował, chciał, żeby do niego wróciła... Po prostu nie mógł się pogodzić z tym, że wybrała mnie! Któregoś dnia moja żona… wróciła do domu pobita. Ale tak się bała tego człowieka, że nie zgodziła się pojechać ze mną na policję, ani żeby zrobić obdukcję… Potem było coraz gorzej. A w końcu Chodakowski włamał się do naszego domu… I ta sprawa była już zgłoszona na policję, możecie to sprawdzić!

A jak to się stało, że państwo wyjechali z Warszawy?- zapyta policjant. 


Bałem się o swoją rodzinę, widziałem, że agresja ze strony tego człowieka narasta… Nie widziałem innego wyjścia!

 

4/5
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Zabrałem córkę, żonę i wyjechaliśmy… Zabrałem dziewczyny do leśniczówki, ale nas odnalazł. I znów próbował zastraszyć Izę. Mam świadka! Kobieta, która tam pracuje, może potwierdzić moje słowa... A jeszcze wcześniej nachodził mojego wujka, groził mu… Mogę podać jego adres i numer telefonu!

Artur wciąż jednak nie wie, że Iza przeżyła wypadek! Dziewczyna – nieprzytomna – zostanie odnaleziona na brzegu rzeki w Niemczech i tam trafi w końcu do szpitala. A lekarze zaczną walkę o jej życie…

5/5
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Czy Iza przeżyje? Tego dowiemy się już wkrótce! 

1383 odcinek będziecie mogli zobaczyć już 24 września na antenie TVP2. 

Więcej na temat M jak miłość