Luxuria kłóci się z fanami
ONS

Początki blogerki modowej nie są łatwe. Luxuria już pokłóciła się z fanami

Luxuria kłóci się z fanami
ONS

Luxuria Astaroth w polskim show-biznesie zaistniała dzięki występom w teledyskach Donatana. Modelką zachwycało się spore grono osób, a ona doskonale wykorzystała swoją popularność, biorąc udział w różnego rodzaju kampaniach i sesjach. Niedawno celebrytka poinformowała o tym, że będzie prowadziła modowego bloga. Zobacz: Luxuria chce być jak Mannei i Tusk. Założyła modowego bloga i pokazała pierwsze stylizacje: "Wracam do formy"

Na stronie internetowej pojawiło się już kilka zdjęć ze stylizacjami, które wywołały mieszane uczucia. Początkująca fashionistka dzieli się swoimi modowymi eksperymentami również na Instagramie, a tam ostatnio pokłóciła się z fanami. Poszło jak zawsze o mało istotną kwestię, jaką są paznokcie. Świeżo upieczona blogerka pokazała swój nowy manicure, który nie doczekał się pozytywnych komentarzy tak jak Luxuria by przypuszczała. Wytknięto jej między innymi za dużą warstwę żelu, na co oczywiście odpowiedziała i wychwaliła swoją kosmetyczkę:

Klaudia zawsze specjalnie robi mi grubsze pazury i robi takie za każde razem bo mam tendencje do ich szybkiego łamania. Jest świetna stylistka, potrafi zrobić wszystko i robi to świetnie, wiec proszę swoje uwagi schować głęboko w notatniczku.

Słowa te zostały poddane w wątpliwość, a wśród jej fanów znalazło się grono specjalistów:

Prawda jest taka ze są metody na łamiące długie pazury . Np "krzywa C "zele typu strong "tunele"itd.... Nakladanie na calej dlugosci grubej warstwy nie jest pomocne a wrecz szkodzi. Nie chce krytykować ale wg mnie dziewczyna robi bardzo duzy blad czegoś takiego nie nalezy reklamowac bo takie zdjecie pokazuje ją jako osobe bez jakiej kolwiek wiedzy i doświadczenia, ktore nie watpie ze posiada. Pozdrawiam staralam sie pisac obiektywnie ;)

Wróżycie jej karierę jako blogerka?

Zobacz:  Luxuria Astaroth już tak nie wygląda. Przefarbowała się na blond
 Luxuria Astaroth na koncercie charytatywnym w Hard Rock Cafe

 

Luxuria jako ambasadorka znanej marki:

 

Więcej na temat Luxuria Astaroth
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22