Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowym uroczym zdjęciem z Oliwią! "Moje nauki nie poszły w las" 

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 26 maja zostali rodzicami. Na świat przyszedł Franek i wygląda na to, że nawet kiedy był jeszcze w brzuszku mamy, to już zdążył kompletnie zawrócić w głowie swojemu tatusiowi! Łukasz pokazał urocze zdjęcie z okresu, kiedy jeszcze Oliwia była w ciąży i pochwalił się efektami "nauki" swojego syna. Zobaczcie! 

Zobacz także: Tak wygląda Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sześć dni po porodzie. Piękna!

Łukasz ze "Ślubu do pierwszego wejrzenia" pochwalił się uroczym zdjęciem z Oliwią

Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał Oliwii i Łukaszowi piękną miłość, a niedawno na świecie pojawił się jej owoc! Tuż po zakończeniu finałowego odcinka programu dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się dziecka, które lada chwila przyjdzie na świat. Tak też się stało, bo zaledwie po kilku dniach od emisji ostatniego odcinka eksperymentu urodził się Franek. Para jest bardzo szczęśliwa i widać, że maluszek jest dla nich całym światem! 

Łukasz postanowił od pierwszych chwil "uczyć' swojego synka mówić "Tato". Kilka dni temu opublikował zabawne nagranie, na którym mówi do brzuszka i czeka na "odpowiedź" swojego synka!

Ludzie mówią, że warto uczyć dzieci od pierwszych dni życia. Ja postanowiłem Franka uczyć już w brzuchu. Efekty już widać, wystarczy zrobić głośniej😂 - napisał pod nagraniem Łukasz

Teraz szczęśliwy tata postanowił podzielić się uroczą fotografią, na której możemy zobaczyć jeszcze ciężarną Oliwię i wyraźnie zaskoczonego Łukasza. Dlaczego? Okazało się, że to jego "reakcja" na "odpowiedź" synka!

Moja reakcja, gdy usłyszałem, że moje nauki nie poszły w las. 😂😂 #pierwszesłowo #szok #tataisyn #zdziwienie #franekmowi #wieczorwdomu #nakanapie - podpisał zdjęcie Łukasz. 

Fani w komentarzach pod postem oczywiście obdarowali parę komplementami!

- Pojętne dziecko...inteligentne po rodzicach❤️❤️

- Mały będzie poliglotą 😂🤗😁

- Wszystkiego dobrego dla waszej trójki jesteście cudowni ❤️

- Kochani! Super zdjęcie :) a Oliwia wygląda kwitnąco na zdjęciu :) Pozdrawiam i życzę zdrówka dla Franusia :)

Uwielbiamy poczucie humoru Łukasza i przy tym wspaniale patrzy się, jak Franio nawet jeszcze w brzuszku mamy zawrócił w głowie swojemu tatusiowi. To piękna miłość całej trójki! Łukaszowi, Oliwii i Frankowi życzymy dużo zdrowia. Zobaczcie tą uroczą fotografię, którą opublikował szczęśliwy tata!

Łukasz i Oliwia zostali rodzicami 26 maja. Franek jest dla nich całym światem!

Instagram

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36