Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz z "Rolnika" w świetnym humorze na wielkiej imprezie. To jego odpowiedź na ostatnie zdjęcia Agaty?

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" pokazał, jak się bawi na wielkiej muzycznej imprezie. Czyżby to była odpowiedź rolnika na ostatnie zdjęcia, które publikowała w sieci jego była narzeczona? Kilka miesięcy temu okazało się, że Łukasz rozstał się z Agatą, którą poznał właśnie na planie show TVP. Agata była jedną z trzech kandydatek, które walczyły o względy rolnika, ale to właśnie ona od samego początku była jego faworytką. Łukasz odrzucił dwie pozostałe kandydatki i zdecydował, że chce być z Agatą. Para zaręczyła się nawet w jednym z odcinków programu "Rolnik szuka żony". Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu show okazało się, że Agata i Łukasz zakończyli swój związek. Ostatnio była narzeczona rolnika coraz częściej publikuje w sieci zdjęcia na których widać, że już nie rozpacza po rozstaniu. Agata chętnie spotyka się m.in. ze Zbyszkiem z czwartej edycji show. Teraz swoje nowe zdjęcie i nagranie pokazał także Łukasz! 

Łukasz pokazał nagranie z koncertu

Rolnik opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie i krótkie nagranie, na którym jego fani mogą zobaczyć, jak się bawi na wielkiej muzycznej imprezie. Łukasz zdradził, że wybrał się na Dni i Noce Szczytna. 

Baw się i szalej nie pytaj mnie co dalej 😋😜😉👌👌👌👌☀️- napisał na Instagramie. 

Jak na jego zdjęcie i nagranie zareagowali internauci?

- Właściwe podejście do życia 😉
- Przystojniak 😁😘
- Super 😊😊- pisali fani.

Zobaczcie sami, jak imprezował Łukasz z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Myślicie, że to jego odpowiedź na ostatnie zdjęcia Agaty na których pokazuje, że znów jest szczęśliwa?

Łukasz z "Rolnika" pokazał nowe zdjęcie.

Łukasz z "Rolnik szuka żony" na imprezie
Instagram

Zobaczcie, jak się bawił!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkie Państwa Świata 🏔️🙃

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09