Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Agata z "Rolnika" znów spotkała się ze Zbyszkiem! W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Agata z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" znów spotkała się ze Zbyszkiem Kraskowskim! To już kolejny raz kiedy w sieci pojawia się ich wspólne zdjęcie. Ostatnio Agata razem z Janem z piątej edycji i Zbyszkiem z czwartek odsłony show TVP wybrali się w Bieszczady. Teraz okazuje się, że była narzeczona Łukasza Sędrowskiego znów spotkała się ze Zbyszkiem! Agata opublikowała na Instagramie nowe zdjęciem z rolnikiem! Razem z nimi pozują także inne uczestniczki piątej edycji show! 

Spotkanie uczestników "Rolnika"

Zaledwie kilka dni temu Agata zdradziła swoim fanom, że wypoczywa na Mazurach. Teraz okazuje się, że była narzeczona Łukasza z piątej edycji "Rolnika" znalazła również czas na spotkanie ze Zbyszkiem Kraskowskim i swoimi rywalkami z programu! 

Rywalki rolnika znowu razem 😉🙂🙃😆- napisała na Instagramie. 

Agata spotkała się ze Zbyszkiem oraz Iwoną i Dorotą, które w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyły o względy Łukasza Sędrowskiego. Dorota pojawiła się na samym początku show, ale rolnik nie wybrał jej do finałowej trójki, którą zaprosił do swojego domu. Iwona z kolei pożegnała się z programem po tym, jak rolnik potwierdził jej podejrzenia, że od samego początku jego faworytką była Agata. Jak już wiemy, Łukasz rzeczywiście wybrał Agatę- w jednym z ostatnich odcinków doszło nawet do zaręczyn pary. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że Agata i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu. 

Teraz Agata spotkała się z koleżankami z "Rolnika" i Zbyszkiem z czwartej edycji! Jak na ich wspólne zdjęcie zareagowali internauci?

- Fajna ekipa
- Super ekipa😉🙌
- O rajciu, moj ulubiony rolnik!- pisali internauci. 

Zobaczcie zdjęcie ze spotkania byłych uczestników programu "Rolnik szuka żony"! Spójrzcie tylko na Agatę- widać, że znów jest szczęśliwa i nie cierpi już po rozstaniu z Łukaszem.

Agata spotkała się ze Zbyszkiem i swoimi rywalkami z programu "Rolnik szuka żony".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rywalki rolnika znowu razem 😉🙂🙃😆

Post udostępniony przez Agata Rusak (@rusakagata)

Agata znów jest szczęśliwa.

Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08