Party Stories
Minister zdrowia Łukasz Szumowski w maseczce
East News
Newsy

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Jak się czują były minister zdrowia i jego rodzina? Są nowe informacje! 

Media przekazały nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Łukasza Szumowskiego, który został zakażony koronawirusem!

Media przekazały nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Łukasza Szumowskiego, który został zakażony koronawirusem! Jak się czuje były minister zdrowia? Kto z jego bliskich otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i jak medialne doniesienia dotyczące Łukasza Szumowskiego komentuje rzecznik Ministerstwa Zdrowia?

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Nowe informacje dotyczące Łukasza Szumowskiego

Wczoraj, w poniedziałek 28 września, portal Onet.pl jako pierwszy poinformował, że Łukasz Szumowski został zakażony koronawirusem. Okazało się wówczas,  że były minister zdrowia, który spędził wakacje w Hiszpanii, zaraził się już po powrocie do Polski. Portal informował także, że koronawirusa wykryto również u kilku osób z rodziny Szumowskiego. Teraz media przekazały nowe informacje w tej sprawie!

Dziennikarze RMF FM dotarli do nieoficjalnych informacji według których koronawirusem zostali zakażeni rodzice Łukasza Szumowskiego i jego najmłodsza córka- żona i synowie byłego ministra zdrowia mają ponoć negatywny wynik testu. 

O zakażeniu pierwszy dowiedział się ojciec Łukasza Szumowskiego, u którego badanie na COVID-19 wykonano w szpitalu- czytamy na RMF24.pl.

Na szczęście, jak informują dziennikarze RMF FM, Łukasz Szumowski i jego bliscy czują się dobrze. 

Doniesień dotyczących byłego ministra zdrowia nie chciał komentować rzecznik MZ. Jak Wojciech Andrusiewicz zareagował, kiedy na konferencji prasowej usłyszał pytanie o Łukasza Szumowskiego?

Jest osobą prywatną, proszę kierować pytania do byłego już ministra zdrowia- powiedział krótko rzecznik MZ.

Łukaszowi Szumowskiemu i jego bliskim życzymy dużo zdrowia.

Zobacz także: Rodzice odmawiają mierzenia temperatury i noszenia maseczek przez ich dzieci w szkołach! Apele dyrekcji nie pomagają...

Według medialnych informacji Łukasz Szumowski został zakażony koronawirusem.

Łukasz Szumowski
EastNews

Media informują, że zakażeni zostali również bliscy byłego ministra zdrowia.

Łukasz Szumowski
EastNews

  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska

Czy w czasach pandemii koronawirusa w Polsce należy odwołać ślub? Jeśli tak - jak odzyskać zaliczki? Setki narzeczeństw ma ogromny problem - restauracje i lokale zamawiane są przecież na długie miesiące przed, podobnie jak fotografowie czy zespoły. Co na ten temat zdradzi naczelna ekspertka od ślubów  - Izabela Janachowska? Zobacz, co nam zdradziła podczas rozmowy live na Instagramie Party.pl!  Zobacz także:  Marzyła o skromnej sukni ślubnej, ale Janachowska namówiła ją na błysk. Efekt? Babcia popłakała się na widok wnuczki

Łukasz Szumowski
EastNews
Newsy
Łukasz Szumowski, były minister zdrowia, ma koronawirusa! 

Niepokojące informacje dotyczące Łukasza Szumowskiego! Jak informuje portal Onet.pl, były minister zdrowia został zarażony koronawirusem.  Według ustaleń portalu Łukasz Szumowski, który ostatnio wypoczywał w Hiszpanii, nie zaraził się za granicą, tylko w Polsce.  Były minister zdrowia ma koronawirusa Portal Onet.pl ustalił, że koronawirusa wykryto nie tylko u byłego ministra zdrowia, ale również kilku osób z jego rodziny. Łukasz Szumowski do tej pory nie potwierdził, ani nie zdementował medialnych doniesień na swój temat. Media nie informują, jak się czuje były minister zdrowia i czy ma objawy COVID-19. Przypominamy, że w minione wakacje Łukasz Szumowski wybrał się do Hiszpanii, a zdjęcia z jego urlopu obiegły polskie media. 10 września na antenie radia RMF FM były minister zdrowia wspominał swój wyjazd za granicę. Spędziliśmy ponad 100 godzin, żeglując. Na ląd zeszliśmy tylko raz - i to na wysepkę, z tego, co wiem, nie było ani jednego przypadku koronawirusa. Byliśmy we dwóch, więc było bezpiecznie - mówił wówczas Łukasz Szumowski. Teraz portal Onet.pl informuje, że Łukasz Szumowski został zakażony w Polsce, a nie za granicą.  Byłemu ministrowi i jego bliskim życzymy dużo zdrowia! Zobacz także:  Sandra Kubicka ma koronawirusa! Jak  czuje się modelka? Według ustaleń mediów były minister zdrowia został zakażony koronawirusem. Sam Łukasz Szumowski nie skomentował jeszcze medialnych informacji na swój temat.   

Łukasz Szumowski
East News
Newsy
Łukasz Szumowski potwierdził, że przebywa w szpitalu. Jak się czuje były minister zdrowia?

We wtorek 13. października media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Jak ustalił portal wp.pl, były minister zdrowia, Łukasz Szumowski, trafił do szpitala z powodu  koronawirusa . Teraz te medialne doniesienia potwierdził sam Szumowski, w rozmowie z portalem money.pl. Jak się czuje i dlaczego wcześniej pojawiły się informacje, że już wyzdrowiał? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Koronawirus: Polska przegrała walkę z pandemią? Dramatyczna wizja specjalisty: "Musimy nie doprowadzić do upadku opieki zdrowotnej" Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Jak się czuje? Pod koniec września w mediach pojawiły się doniesienia, że były minister zdrowia, Łukasz Szumowski, jest zarażony koronawirusem. Lekarz potwierdził wtedy te informacje i poinformował, że najgorsze już minęło. Szumowski miał przechodzić chorobę praktycznie bezobjawowo. Zaraz po zakończeniu izolacji został sfotografowany na zakupach przez "Super Express". To wszystko wskazywało, że temat koronawirusa u byłego ministra zdrowia jest już zamknięty. Jednak we wtorek 13. października portal wp.pl poinformował, że Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Okazało się, że ma to związek z zarażeniem koronawirusem. Szybko zaczęły rodzić się pytania, jak to możliwe - czy były minister zdrowia zachorował drugi raz? Odniósł się do tego sam Szumowski, który w rozmowie z portalem money.pl stwierdził, że poprzednie wyniki testu na obecność koronawirusa prawdopodobnie dały fałszywy wynik. Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni , co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza - poinformował Łukasz Szumowski w rozmowie z portalem money.pl Teraz sytuacja zdrowotna u byłego ministra wygląda o wiele poważniej. Łukasz Szumowski na pytanie o...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner