Minister zdrowia Łukasz Szumowski w maseczce
East News

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Jak się czują były minister zdrowia i jego rodzina? Są nowe informacje! 

Minister zdrowia Łukasz Szumowski w maseczce
East News

Media przekazały nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Łukasza Szumowskiego, który został zakażony koronawirusem! Jak się czuje były minister zdrowia? Kto z jego bliskich otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i jak medialne doniesienia dotyczące Łukasza Szumowskiego komentuje rzecznik Ministerstwa Zdrowia?

Nowe informacje dotyczące Łukasza Szumowskiego

Wczoraj, w poniedziałek 28 września, portal Onet.pl jako pierwszy poinformował, że Łukasz Szumowski został zakażony koronawirusem. Okazało się wówczas,  że były minister zdrowia, który spędził wakacje w Hiszpanii, zaraził się już po powrocie do Polski. Portal informował także, że koronawirusa wykryto również u kilku osób z rodziny Szumowskiego. Teraz media przekazały nowe informacje w tej sprawie!

Dziennikarze RMF FM dotarli do nieoficjalnych informacji według których koronawirusem zostali zakażeni rodzice Łukasza Szumowskiego i jego najmłodsza córka- żona i synowie byłego ministra zdrowia mają ponoć negatywny wynik testu. 

O zakażeniu pierwszy dowiedział się ojciec Łukasza Szumowskiego, u którego badanie na COVID-19 wykonano w szpitalu- czytamy na RMF24.pl.

Na szczęście, jak informują dziennikarze RMF FM, Łukasz Szumowski i jego bliscy czują się dobrze. 

Doniesień dotyczących byłego ministra zdrowia nie chciał komentować rzecznik MZ. Jak Wojciech Andrusiewicz zareagował, kiedy na konferencji prasowej usłyszał pytanie o Łukasza Szumowskiego?

Jest osobą prywatną, proszę kierować pytania do byłego już ministra zdrowia- powiedział krótko rzecznik MZ.

Łukaszowi Szumowskiemu i jego bliskim życzymy dużo zdrowia.

Zobacz także: Rodzice odmawiają mierzenia temperatury i noszenia maseczek przez ich dzieci w szkołach! Apele dyrekcji nie pomagają...

Według medialnych informacji Łukasz Szumowski został zakażony koronawirusem.

Łukasz Szumowski
EastNews

Media informują, że zakażeni zostali również bliscy byłego ministra zdrowia.

Łukasz Szumowski
EastNews

  

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48