Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram
Newsy

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" znów został zaatakowany przez wandali! Szokujące nagranie! 

Łukasz z "Rolnika" ma problem przez wandali! Co zrobili na jego ziemi?

Łukasz Sędrowski po raz kolejny padł ofiarą wandali, którzy niszczą jego ciążką pracę! Były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" opublikował w sieci szokujące nagranie, na którym pokazał, jak ktoś zniszczył jego pole i poważnie uszkodził ogrodzenie! Musicie zobaczyć najnowszy film udostępniony na profilu rolnika na Instagramie.

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Wandale niszczą uprawy i pola Łukasza Sędrowskiego

Zaledwie kilka tygodni temu Łukasz Sędrowski, którego widzowie doskonale znają z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", po raz pierwszy poinformował, że wandale zniszczyli jego ciężką pracę. Rolnik zdradził wówczas, że ktoś zdewastował blisko hektar świeżo posianej kukurydzy. Łukasz Sędrowski obwiniał za to kierowców quadów, którzy bezprawnie wjeżdżają na jego pole. 

To była świeżo posiana kukurydza. Zniszczenia są takie, że hektar kukurydzy szacowany jest na 10 000 zł jeżeli urośnie i tyle zostało u mnie stratowane. To zwykła głupota i chamstwo - mówił później w "Pytaniu na Śniadanie".

Rolnik w telewizji śniadaniowej przyznał, że wie już kim są kierowcy quadów, którzy zniszczyli jego uprawy. Niestety, teraz okazuje się, że ktoś po raz kolejny zdewastował jego własność!

I jak to jest? Nie dość, że uprawy to jeszcze ogrodzenia są poniszczone?- rolnik komentuje na nagraniu.

Internauci są w szoku! Jak komentują zachowanie wandali, którzy znów zniszczyli własność rolnika?

- (...) tak sobie myśle że to ktoś z bliskiej Twojej okolicy robi Ci po górkę. Zazdrość, nienawiść w Polakach w ostatnich latach „kipi” .... poza tym jesteśmy narodem który nie życzy sąsiadowi dobrze ..... więc raczej rozglądaj się w okolicy bo tam chyba czycha „menda” który to robi ... Trzymaj się i nie daj się .... 👍 .... 🐄🐄🐄
- Masakra dużo wytrwałości życzę
- Chamstwo po prostu.... Współczuję i mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za to zostaną złapane i surowo ukarane- komentują internauci. 

Zobaczcie sami, co wandale zrobili na polu Łukasza Sędrowskiego! My jesteśmy w szoku... 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o swojej drugiej ciąży: "Boję się o maleństwo"

Łukasz Sędrowski padł ofiarą wandali.

 

To już kolejny raz kiedy ktoś zniszczył własność rolnika.

Łukasz Sędrowski
Instagram

Zobacz także
Łukasz Sędrowski

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

Łukasz Sędrowski

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał syna. Antek już duży chłopak! Podobny do ojca? 

 

Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Jak Paweł Borysewicz z "Rolnik szuka żony" radzi sobie na gospodarstwie? Małgosia zdradziła nam prawdę...
Małgosia Borysewicz zdradziła nam, jak Paweł radzi sobie na wsi!

Małgosia Borysewicz zdradziła nam, jak Paweł radzi sobie z pracami rolniczymi! Jak wygląda ich współpraca na gospodarstwie? Małgosia i Paweł poznali się na planie czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Pawełl napisał list do rolniczki, a ta zaprosiła go do swojego domu i w finale zdecydowała, że to właśnie z nim chce stworzyć szczęśliwy związek. Paweł przyjechał na plan programu aż ze Szwecji, gdzie mieszkał i pracował. Po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" Paweł zakończył pracę i zamieszkał w domu rodzinnym Małgosi.  Teraz rolniczka zdradziła nam, jak jej mąż radzi sobie na gospodarce. Posłuchajcie szczerego komentarza rolniczki! Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" boi się, że mogłaby stracić Pawła?! Przejmujący wpis rolniczki  Małgosia opowiedziała nam o swoim mężu.

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Jak na imię ma córka Bardowskich? Czy Sędrowski znalazł dziewczynę? QUIZ z "Rolnik szuka żony"!

Uważasz się za fana programu "Rolnik szuka żony"? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie? 

Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Uważasz się za fana programu " Rolnik szuka żony" ? Nie opuściłaś ani jednego odcinka ze wszystkich 6 edycji programu? Rozwiąż bardzo trudny quiz i sprawdź swoją wiedzę na temat ulubionego przez widzów programu na TVP1. Nie zapytamy o nazwisko prowadzącej, bo każdy wie, że reality show od wielu lat prowadzi Marta Manowska. Ale nie omieszkamy sprawdzić twoją wiedzę na temat np. Łukasza Sędrowskiego. Czy wiesz jak jego losy potoczyły się po programie?  Rozwiąż quiz ze wszystkich części "Rolnik szuka żony" i daj znam znać, jak Ci poszło! 

Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram
Newsy
Łukasz z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali! Doszczętnie zniszczyli jego ciężką pracę
Łukasz z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali! Doszczętnie zniszczyli jego ciężką pracę

Łukasz Sędrowski z " Rolnik szuka żony " padł ofiarą wandali. Ktoś zniszczył efekty jego ciężkiej pracy. Straty, które pokazał na Instagramie, szacuje na ok. 10 tys. zł! Co się dokładnie stało? Rolnik opowiedział o tym przykrym doświadczeniu w programie "Pytanie na śniadanie".  Zobacz także:  Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał syna. Antek już duży chłopak! Podobny do ojca? Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali  Pole uprawne, z którego utrzymuje się Łukasz Sędrowski, zostało zniszczone! Kierowcy quadów jeżdżąc po jego polu doszczętnie zrujnowali prawie hektar świeżo posianej kukurydzy! Ale zniszczenia to jeszcze nie wszystko, w wypadku kontroli rolnik mógłby stracić swoje dotacje:  To są bandyci i szczury, które okradają rolników i robią to z głupoty. Nie pozdrawiam tych chamów! - mówił w wideo opublikowanym na Instagramie. O swoich przykrych doświadczeniach opowiedział w programie śniadaniowym:  To była świeżo posiana kukurydza. Zniszczenia są takie, że hektar kukurydzy szacowany jest na 10 000 zł jeżeli urośnie i tyle zostało u mnie stratowane. To zwykła głupota i chamstwo - powiedział w "Pytaniu na Śniadanie". Dodał również, że gdyby ktoś zapytał go o pozwolenie, to może znalazłby rozwiązanie:  Gdyby chcieli się dogadać, to jakiś kawałek ziemi może bym pokazał. Łukasz Sędrowski zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje:  Namierzyłem tych panów. Na polu nie było kamery, ale na drodze była. Radzę uważać takim ludziom, nie jesteście anonimowi. To jest podłe, my rolnicy żyjemy z pracy na roli i zbieramy też paszę dla swoich zwierząt. Jeżeli jest uprawa w 70% stratowana to przy kontroli zagranicznej...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner