Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram
Newsy

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" gwiazdą TVP? Rolnik pokazał zdjęcie z "Pytania na śniadanie", a fani pytają: "Na stałe etat w TVP?"

Łukasz Sędrowski będzie nową gwiazdą "Pytania na śniadanie"? Rolnik może liczyć na etat eksperta?

Łukasz Sędrowski nie znalazł miłości w programie "Rolnik szuka żony", bo jego związek z Agatą rozpadł się, ale za to zdobył ogromną popularność. Rolnik coraz częściej pojawia się w telewizji śniadaniowej, a Internauci żartują, że niedługo zostanie tam zatrudniony. Co na to Łukasz Sędrowski?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Łukasz Sędrowski gwiazdą "Pytania na śniadanie"?

Łukasz Sędrowski opublikował na Instagramie nowe zdjęcie, na którym widać, że rolnik znajduje się w studio telewizji śniadaniowej. W opisie popularny uczestnik "Rolnika" potwierdził, że po raz kolejny wystąpił w "Pytaniu na śniadanie" w roli eksperta:

Telewizja Polska. Opowieść historii znajomości zwierząt w moim gospodarstwie rolnym 🐮 🚜 🐶 🙀#rolnikszukazony #nielejkujehejtu #rolnikszukazony #zwierzęta #krowa #pies #kot #gospodarstwo #rolne #pasja - napisał Łukasz Sędrowski na Instagramie.

Jedna z Internautek w komentarzu pod zdjęciem zaczęła żartować, że niedługo rolnik będzie ekspertem od wszystkiego, łącznie z porodami:

To juz z 7 raz 🤣🤣 nie zdziwie się jak bedzie gościem tematu porod naturalny czy cesarskie cięcie - zażartowała jedna z Internautek.

Rolnik zdecydował się odpowiedzieć na ten komentarz i napisał: jeśli będzie o porodzie u krowy to oczywiście że będę 😅😅😂😁😁. Inni pytają wprost czy Łukasz Sędrowski planuje na stałe zatrudnić się w TVP, skoro tak często pojawia się w telewizji śniadaniowej:

Na stałe etat w TVP?

Znowu ??

Uczestnik programu tym razem nie skomentował, ale widać, że popularności go cieszy. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Łukasz Sędrowski w "Pytaniu na śniadanie" był już w roli eksperta prawie 10 razy!

Łukasz Sędrowski
Instagram

W programie "Rolnik szuka żony" Łukasz zaręczył się z Agatą Rusak, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu..

Agata Rusak z programu
Instagram

 

 

Łukasz Sędrowski
Instagram
Newsy
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z młodości i zdradził, jak ma na imię jego syn!

Łukasz Sędrowski z " Rolnik szuka żony " wziął udział w popularnym ostatnio wyzwaniu w mediach społecznościowych i pokazał zdjęcie z młodości. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Pod zdjęciem posypały się komplementy, a w odpowiedzi na jeden z nich rolnik zdradził, jak ma na imię jego syn i do kogo jest podobny. Zobaczcie dawne zdjęcie Łukasza Sędrowskiego! Jak wyglądał Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" w młodości? Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z 1996 roku, kiedy chodził do szkoły podstawowej.  Rolnik wygląda na fotografii zupełnie inaczej niż obecnie, co nie umknęło uwadze jego obserwatorów. Pod zdjęciem opisał się jako uśmiechnięty, niebieskooki blondyn. 1996r #młodysędrowski#rolnikszukazony #nielejkujehejtu #lipowiec #szkołapodstawowa #bezphotoshopa #niebieskieoczy #uśmiech #kids #klisza #blondehair #młodość #lips #buziaki - tak Łukasz Sędrowski podpisał zdjęcie z młodości na Instagramie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów programu "Rolnik szuka żony". Internauci są zachwyceni zdjęciem i wprost piszą, że w młodości był prawdziwym przystojniakiem! - Jaki ładny👍 - Ale przystojniak 😉 - Fajny chłopak byłeś 😀 - Cukiereczek - Nie podobny - czytamy w komentarzach.  Łukasz Sędrowski zdecydował się odpowiedzieć na jeden z komplementów i zdradził imię swojego syna. Okazuje się, że Antek jest bardzo podobny do swojego taty, co wyznał sam rolnik: dobry gen mam 😁😁na fb piszą że za kilka lat mój syn Antek będzie tak jak ojciec wyglądał. Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Prawda, że przemiana jest zaskakująca?  ...

Łukasz Sędrowski
Instagram
Newsy
Łukasz z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę?! Pokazał zdjęcie z balu karnawałowego
Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak spędził Ostatki 2020! Zobaczcie, z kim poszedł na bal...

Łukasz Sędrowski ogromną popularność zyskał dzięki udziałowi w programie " Rolnik szuka żony ". Wydawało się, że mężczyzna znalazł tam swoją miłość i nawet oświadczył się Agacie na oczach widzów, niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Rolnik korzysta ze swojej popularności i od czasu do czasu pojawia się w programie "Pytanie na śniadanie", a teraz pochwalił się tajemniczym zdjęciem z balu karnawałowego. Zobaczcie, z kim się tam bawił! Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak spędza karnawał! Łukasz z "Rolnika" opublikował zdjęcie z balu karnawałowego. Mężczyzna spędził czas w towarzystwie pięknych kobiet, a jedna z nich siedzi szczególnie blisko...   Łukasz pod fotografią napisał: Bal Karnawałowy 💥💣💫udany w 💯 % #rolnikszukazony #nielejkujehejtu #balkarnawałowy#dobrazabawa #dobialegoranaajajaj😙 - napisał rolnik na Instagramie pod tajemniczym zdjęciem. Czyżby jedna z kobiet była partnerką Łukasza? Okazuje się, że nie! Na Instastories rolnik zdradził, że zdjęcie pochodzi sprzed... 3 lat. Niestety nie dodał, jak faktycznie w tym roku spędza karnawał! Tylko spójrzcie na to zdjęcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Bal Karnawałowy 💥💣💫udany w 💯 % #rolnikszukazony #nielejkujehejtu #balkarnawałowy#dobrazabawa #dobialegoranaajajaj😙😙😙🎉🎊🍸🍷🙌 #kiedystobylo Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz) Lut 24, 2020 o 10:59 PST   Łukasz Sędrowski jest częstym gościem w programie "Pytanie na śniadanie"...

Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram
Newsy
Łukasz Sędrowski w "PnŚ" zdradził, ile trwał jego ostatni związek. Dlaczego się rozpadł?
Łukasz Sędrowski w "PnŚ" zdradził, ile trwał jego ostatni związek. Dlaczego się rozpadł?

Łukasz Sędrowski wciąż szuka tej jedynej! Uczestnik piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawił się ostatnio w "Pytaniu na Śniadanie" i opowiedział o swoim ostatnim związku, który niestety nie przetrwał próby czasu. O tym, że rolnik jest singlem, dowiedzieliśmy się już kilka tygodni temu. Łukasz wziął wówczas udział w dyskusji w śniadaniowym show, w której poruszono temat samotnych mężczyzn. Były uczestnik "Rolnika" nie mówił wtedy o swojej byłej partnerce. Teraz znów pojawił się w "PnŚ" i uchylił rąbka tajemnicy!  Łukasz Sędrowski znów jest singlem Łukasz Sędrowski odwiedził studio "Pytania na Śniadanie" razem z uczestnikiem trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", Łukaszem Siebersem. Panowie w rozmowie z Marceliną Zawadzką i Tomaszem Wolnym przyznali, że wciąż są wolni i zdradzili, jakiej kobiety szukają. Przy okazji prowadząca "PnŚ" zapytała Łukasza Sędrowskiego o jego ostatni związek. Rolnik przyznał, że z kimś się spotykał, ale uczucie szybko się wypaliło. Była piękna dziewczyna ze Śląska. Spędziła u mnie ponad miesiąc, czyli jakoś się dogadywaliśmy można powiedzieć. Ale niestety... po prostu nie wyszło, nie było tej chemii - przyznał Łukasz Sędrowski. A chemia uważam jest bardzo ważna - dodał rolnik.  Łukasz potwierdził, że znów szuka wielkiej miłości. A jak zareagował na komentarz, że rolnicy mają zbyt wysokie wymagania i dlatego nie mogą znaleźć kobiety? Zobaczcie, co powiedział Łukasz Sędrowski! Mamy takie same wymagania, jak każdy. Chcemy, żeby była uśmiechnięta, seksowna, żeby przyciągała nas spojrzeniem. Żebyśmy mieli o czym porozmawiać. Kobieta nie może być tylko dodatkiem samym. Każdy rolnik chce, żeby była ważna, żeby była najważniejsza,...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner