Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Złodziej na weselu Luberta i Wojtasik! Są załamani

Co skradziono?

Po tygodniu od hucznego wesela Tomka Luberta, w dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" wystąpiła jego żona, Ewa Wojtasik, która zdecydowała się ujawnić szokujące fakty. Okazało się, że wszystkie koperty z prezentami ślubnymi w dniu uroczystości zostały skradzione przez nieznanego sprawcę.

Mina Ewy podczas przekazywania tej informacji budziła współczucie. Państwo młodzi nie znają nawet sumy jaka znajdowała się w kopertach, gdyż nie zdążyli przeliczyć pieniędzy. Można jednak domniemywać, że była naprawdę spora.

Jak widać, złodziej nie miał skrupułów do kradzieży, pomimo obecności wielu fotoreporterów i mediów praktycznie w każdym miejscu w hotelu i na zewnątrz. Współczujemy. Zwłaszcza, że para w organizację przyjęcia zainwestowała sporo pieniędzy, czego można się domyślić oglądając poniższe zdjęcia:

ONS
Newsy
Clooney boi się biedy
Nie chce wrócić do starych czasów

Dzisiaj George Clooney jest jedną z największych męskich gwiazd Hollywood. Uwielbiany przez kobiety playboy nie zawsze miał jednak dużo pieniędzy i dach nad głową. Gwiazdor wciąż obawia się, że kiedyś wrócą złe dni. - Gdy przeprowadziłem się do Kalifornii, przez długi czas byłem biedakiem. Trochę nadal boję się, że kiedyś znów przyjdzie taki czas, dlatego zainwestowałem w dom we Włoszech. Posiadanie ziemi uspokaja i daje mi pewność, że gdy kiedyś, odpukać, zabraknie mi pieniędzy, będę mógł ją sprzedać. Trudno nam domyślić się, jak można by było przepuścić wielomilionowy majątek, ale przykład wielu gwiazd Hollywood pokazuje, że wszystko jest możliwe... (ac)

Robert Lewandowski z mama przy fontannie
Instagram
Newsy
Wiemy jak Robert Lewandowski wspiera finansowo rodzinę. Co drogiego sprezentował mamie i siostrze?
Wiemy jak Robert Lewandowski wspiera finansowo rodzinę. Co drogiego sprezentował mamie i siostrze?

Robert Lewandowski nie zmienił się pod wpływem sławy i pieniędzy - tak uważa jego mama Iwona Lewandowska . W wywiadzie dla magazynu "Grazia" pani Iwona przyznała, że Robert kupuje jej i swojej siostrze drogie rzeczy oraz wspiera rodzinę finansowo. Nadal też pozostał tym samym dobrym chłopcem sprzed lat. Robert Lewandowski zafundował mamie samochód, a siostrze kupił mieszkanie , bo - jak twierdzi jego mama - na niego zawsze można liczyć.  Robert Lewandowski nie żałuje pieniędzy na rodzinę. Mamie kupił samochód, siostrze mieszkanie. Bo to jest bardzo dobry chłopak. (...)  Pamiętam takie nagrania wideo sprzed lat. Jakieś uroczystości rodzinne, ś‌więta. Na tych filmach widzę małego Roberta, który ciągle gdzieś się krząta i pomaga. A to talerz odstawi, a to poda coś. Na niego zawsze można było liczyć. I nic się nie zmieniło - mówi Iwona Lewandowska w miesięczniku "Grazia" . Zobacz także:  Ania i Robert Lewandowscy planują dziecko? Głos zabrała mama piłkarza: "Pasuje mu małe dziecko"   Iwona Lewandowska na salonach:   Iwona Lewandowska z synem Robertem Lewandowskim na wakacjach:     Mum all the best on Mothers day! Thank you for everything! ❤️ #mothersday #mum #love #rl9 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9) 26 Maj, 2015 o 8:11 PDT  

Tabloid oskarża Joannę Krupę
ONS
Newsy
Tabloid oskarża Krupę o machlojki. Padają konretne kwoty
Co się dzieje z pieniędzmi na koncie gwiazdy?

Joanna Krupa znana jest z miłości do zwierząt. Modelka chętnie bierze udział w kampaniach mających na celu pomóc tym najbardziej potrzebującym i zaniedbanym. Sama prowadzi również swoją fundację - Angels For Animal Rescue Inc . Ale jak donosi "Super Express", organizacja tylko część zebranych pieniędzy przekazuje na zwierzęta. Tabloid rzuca bardzo ciężkie oskarżenia. Zobacz: Joanna Krupa nie ogoliła miejsc intymnych dla PETA Gazeta twierdzi, że jest w posiadaniu dokumentów, z których można dowiedzieć się, ile pieniędzy zebrała jej fundacja, a ile z nich poszło na ratunek psom. Według tabloidu organizacja w minionym roku zebrała około 80 tysięcy złotych , z czego tylko 1/3 przeznaczona była na realizowanie celów fundacji. Reszta pieniędzy przeznaczona jest wg tabloidu na utrzymanie całej załogi:   Do obsługi fundacji zaangażowanych jest aż 7 osób, w większości z funkcjami dyrektorskimi. We władzach nie mogło zabraknąć siostry Joanny, Marty (29 l.), oraz członków zaprzyjaźnionej rodziny Gutierrez. W sumie generują oni resztę kosztów - od telefonów i podróży po tzw. inne wydatki. Z dokumentów, które posiadamy, wynika, że te "inne" to 8511 dolarów, czyli prawie tyle, ile trafiło na psiaki. W tym punkcie mogą się również znajdować premie dla działaczy fundacji - czytamy w Super Expresie. Jeszcze tak poważnych doniesień dotyczących modelki nie było. Czy gwiazda odniesie się do rewelacji gazety? Zobacz:  Fanka atakuje Krupę za dziwne zdjęcie. Odpowiedź była natychmiastowa Joanna Krupa na oscarowej imprezie:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner