Ślub i wesele Marcina Mroczka
Facebook Na Językach

Jest wideo ze ślubu i wesela Mroczka. Tak bawiła się młoda para

Ślub i wesele Marcina Mroczka
Facebook Na Językach

Ten rok w polskim show-biznesie stał nie tylko pod znakiem baby-boom, ale i kilku naprawdę głośnych ślubów. Przed ołtarzem stanął m.in. Marcin Mroczek, który poślubił piękną Marlenę Muranowicz. Przypomnijmy: Mroczek już po ślubie! Tak wygląda jego żona

Marcin pilnie strzegł swojej prywatności i nie zaprosił na uroczystość fotoreporterów, choć paparazzi i tak zlokalizowali miejsce ślubu i udało im się zrobić młodej parze kilka zdjęć. Zabrakło jednak typowej dla celebrytów sesji ślubnej czy wylewnych wywiadów. Nie udało się utrzymać wszystkiego w sekrecie do końca - w sieci pojawił się właśnie krótki filmik ze ślubu i wesela Marcina i Marleny. Umieściła go na Facebooku... Agnieszka Szulim - na oficjalnym profilu jej programu "Na Językach", który startuje z kolejnym sezonem już jutro.

Na filmie widzimy zakochanych idących do ołtarza oraz fragment hucznego wesela - Marcin w eleganckim garniturze i Marlena w seksownej czerwonej sukience wykonują tradycyjny pierwszy taniec nowożeńców, ku uciesze zgromadzonych gości.

Zobaczcie wideo:

Sesja ślubny Joanny Krupy i Romaina Zago:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48