Julia i Dominik z "Love Island" o krytycznych komentarzach na swój temat
Mat. prasowe

"Love Island": Kryzys u Julii i Dominika?! Fani komentują: "Szybko się skończyła miłość"

Julia i Dominik z "Love Island" o krytycznych komentarzach na swój temat
Mat. prasowe

Julia i Dominik wygrali drugą edycję programu "Love Island" i zyskali ogromną sympatię widzów. Oczywiście wielbiciele tej pary na bieżąco śledzą ich poczynania za pośrednictwem Instagrama, jednak ostatnimi czasy w ogóle nie pojawiają się wspólne relacje czy zdjęcia tej dwójki. To spowodowało, że niektórzy zaczęli obawiać się, że w związku tej pary pojawił się jakiś kryzys! Czy Julia i Dominik są dalej razem? Zobaczcie! 

Zobacz także: Julia z "Love Island" po powrocie z Hiszpanii imprezowała ze znaną gwiazdą! Skąd się znają?

"Love Island": Kryzys u Julii i Dominika?! Fani komentują: "Szybko się skończyła miłość"

Julia i Dominik zostali okrzyknięci największymi "słodziakami" drugiej edycji programu "Love Island"! Są  zdecydowanymi ulubieńcami fanów show, którzy uwierzyli w ich uczucie. Na "Wyspie miłości" dali się poznać jako bardzo sympatyczna i zgrana para, a ich relacja wyglądała na prawdziwą i szczerą. Byli jedną z tych par, która nie zaliczyła poważnej kłótni czy większego zgrzytu. Nic więc dziwnego, że Julia i Dominik wygrali z ogromną przewagą głosów widzów.

Oczywiście fani show bacznie obserwują ich profile społecznościowe i zdążyli już zauważyć pewną, niepokojącą ich zdaniem rzecz. Już jakiś czas temu niektórzy internauci stwierdzili, że Dominik nie pasuje do świata Julii. 

- Widać, że Dominik nie odnajduje się w świecie Julii i jej słynnych znajomych, widać to na story.

- Mam to samo odczucie. Życzę powodzenia, ale nie sądzę, by Julka była z Dominikem. Widać, że zupełnie inaczej już po powrocie - każdy spędza czas osobno. Ona z koleżankami w swoim żywiole blichtru, a on sam. Obym się myliła, bo szkoda mi Dominika - pisali jakiś czas temu niektórzy fani. 

Teraz internauci znaleźli kolejne "dowody", że w związku Dominika i Julii jest jakiś kryzys. Wygląda na to, że dociekliwych fanów zaniepokoił fakt, że para nie wstawia wspólnych zdjęć czy relacji. 

- Już chyba nie jesteś z Julią, nie widać was razem, szybko się skończyła miłość

- A gdzie Twoja gwiazda???? :-(

- Czy dalej jesteście z Dominikiem parą? - dopytują fani. 

Ale pomimo tych spiskowych teorii internautów, wiele wskazuje na to, że w związku tej dwójki nadal jest wszystko w porządku. Piękna zwyciężczyni "Love Island" ostatnio ma sporo obowiązków zawodowych i często wyjeżdża. Poza tym Julia i Dominik obdarowują się miłymi komentarzami pod najnowszymi zdjęciami, więc chyba nie ma się czym martwić. 

A Wy, co o tym myślicie? Julia i Dominik stworzą szczęśliwy związek aż po grób? My oczywiście bardzo im tego życzymy! 

Love Island
Mat. prasowe

Niektórzy fani obawiają się, że w związku tej dwójki jest jakiś kryzys. "Dowodem" na to ma być między innymi brak wspólnych zdjęć czy relacji na Instagramie. 

Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51