Party Stories
Love Island
Newsy

"Love Island": Poznaliśmy nowe pary! Pierwsza osoba opuściła show i... pojawił się nowy uczestnik!

W niedzielę 6. września poznaliśmy nowe pary w programie "Love Island". Dowiedzieliśmy się również, kto pożegnał się z show! Ale to nie był koniec emocji w tym odcinku. Pojawił się również nowy uczestnik! Zobaczcie, co jeszcze się wydarzyło. 

Zobacz także: Namiętne sceny w "Love Island": Ada nie próżnuje. Szykuje się gorący romans z Mikołajem?

Franek i Marietta z Love Island w te święta planują zaręczyny? Zobaczcie, co nam zdradzili

"Love Island": Poznaliśmy decyzje uczestników! Pierwsza osoba opuściła show

W końcu poznaliśmy wszystkie decyzje panów. Już w piątek było wiadomo, że nowy uczestnik, Igor, zdecydował się na związek z Oliwią. Rafał, bez zaskoczenia, wybrał Olę i między tą dwójką zdecydowanie już coś zaiskrzyło. Oczywiście największym zaskoczeniem okazał się być wybór Karola. Niespodziewanie chłopak zdecydował się na Julię. Ta decyzja zaskoczyła dosłownie wszystkich, łącznie z Julią! 

Spodziewałam się pary z Bartkiem - przyznała Julia.

W dzisiejszym odcinku dowiedzieliśmy się, jak wybrali pozostali panowie. Dominik zdecydował się na Adę, ale to chyba nikogo nie zaskoczyło. Wszyscy z niecierpliwością czekali na decyzję Bartka - w końcu Julia została już wybrana przez Karola. Chłopak postanowił pomóc Alicji i to właśnie z nią stworzył nową parę. Jednak jak potem przyznał, raczej ciężko widzi przyszłość w programie właśnie z tą uczestniczką. 

Jako ostatni wybierał Mikołaj. Uczestnik mógł wybrać pomiędzy Karoliną i Natalią. Ostatecznie postanowił spróbować stworzyć związek z... Natalią. Jego wybór sprawił, że jako pierwsza z programu odpadła Karolina. 

Ale to nie był koniec emocji w tym odcinku. W programie pojawił się nowy uczestnik, Mundek! Ma 25 lat i jest trenerem personalnym. Chłopak od razu zaznaczył, że do gustu bardzo przypadła mu Julia. 

Pochodzę z Radomska i na co dzień jestem trenerem personalnym. Do programu chciałbym wnieść bardzo dużo pozytywnej energii, gdyż tym charakteryzuje się moja osoba. Oglądałem trzy pierwsze odcinki i mam wrażenie, że panowie są jacyś troszeczkę ospali. Dlatego kobiety... Mundek nadchodzi! Mój ideał kobiety, to kobieta uśmiechnięta, pewna siebie, z cudownymi pośladkami, dlatego nie ukrywam, że mój pierwszy typ w programie, to będzie Julia - powiedział Mundek. 

Ciekawe, czy Mundek porwie serca uczestniczek! A tego z pewnością dowiemy się w kolejnych odcinkach! 

Bartkowi wyraźnie nie spodobała się decyzja Karola! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chłopaki się dogadaja, jak myślicie❓ #loveislandwyspamilosci #loveisland2020 #meskierozmowy

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestnicy Love Island 2
fot. Polsat
Newsy
"Love Island": Zaskakujące przeparowanie wśród uczestników! Tego się nikt nie spodziewał!

W dzisiejszym odcinku "Love Island" nastąpiło przeparowanie! Poznaliśmy decyzję kilku uczestników, ale zagranie jednego z nich, zszokowało chyba wszystkich! Już w niedzielę dowiemy się, kto jako pierwszy opuści program. Tymczasem zobaczcie co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku.  Zobacz także:  Namiętne sceny w "Love Island": Ada nie próżnuje. Szykuje się gorący romans z Mikołajem? "Love Island": Zaskakująca decyzja Karola! Tego się nikt nie spodziewał! Na początku dowiedzieliśmy się, które dziewczyny zdecydował się zabrać na randkę Igor - wybór padł na Oliwię i Olę! Decyzja nowego uczestnika mocno rozczarowała jedną z singielek, Natalię, której bardzo spodobał się chłopak.  Jestem trochę smutna i zażenowana - skwitowała Natalia wybór Igora.  Wygląda na to, że Igorowi do gustu bardzo przypadła Oliwia. Sam nawet stwierdził, że Olę wziął na randkę bardziej w roli koleżanki. Ale na szczęście Ola mogła spędzić romantyczny czas ze swoim obecnym partnerem, Rafałem. Wieczorem para wybrała się na randkę i odbyła szczerą rozmowę. Na koniec spotkania obdarowała się pierwszym, namiętnym pocałunkiem!  W programie pojawiły się również pierwsze łzy! Natalia przed przeparowaniem była załamana. Będąc singielką, jej sytuacja była naprawdę trudna, tym bardziej, że żaden z chłopaków nie wykazywał większego entuzjazmu, aby się z nią sparować.  W końcu nadszedł czas, by poznać decyzje panów! W ten sposób dowiedzieliśmy się, że Igor zdecydował się na utworzenie relacji z Oliwią, a Rafał pozostał w parze z Olą. Jednak największym zaskoczeniem była decyzja Karola! Wydawało się, że chłopak bardzo dobrze dogaduje się z Alicją, a mimo tego wybrał... Julię! Czy pomiędzy tą dwójką...

Love Island: Bartek i Karol
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Mocne słowa Bartka do Karola po przeparowaniu! Czy to początek sporu?

W ostatnim odcinku "Love Island" widzowie zdecydowanie nie mogli narzekać na brak emocji. Poznaliśmy decyzję panów podczas ceremonii przeparowania. Niewątpliwie największym zaskoczeniem okazał się być wybór Karola, który zdecydował się spróbować stworzyć związek z Julią, dotychczasową partnerką Bartka. W szoku byli dosłownie wszyscy, a Bartek po przeparowaniu nie szczędził mocnych słów Karolowi. Zobaczcie co dokładnie powiedzieli sobie uczestnicy!  Zobacz także:  "Love Island": Do programu wchodzi kolejny uczestnik! Poznajcie przystojnego Mikę! "Love Island": Mocne słowa Bartka do Karola po przeparowaniu! "Szmacia****e zachowanie" Karol podczas ostatniego przeparowania podjął zaskakującą i szokującą decyzję. Chłopak dotychczas był związany z Alicją i wydawało się, że tworzą zgrany duet. Nieoczekiwanie jednak uczestnik postanowił wybrać na swoją nową partnerkę Julię, z którą do tej pory by Bartek.  Mój wybór jest pewnie logiczny i każdemu tutaj znany. Ta kobieta kusi mnie codziennie swoim pięknym uśmiechem. Jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Uwielbiam jej uśmiech, całą osobowość, taka jaka jest na co dzień. Jest osobą wydaje mi się szczerą. I tą osobą jest... Julia - powiedział Karol. Oczywiście wybór uczestnika zszokował wszystkich, a najbardziej zaskoczony był sam Bartek. Tuż po ceremonii przeparowania, gdy panowie zasiedli w męskim kręgu, Bartek nie szczędził Karolowi mocnych słów!  - Co to k***a był za pomysł w ogóle?! No k***a no! Ale k****a, no, ale każdego. Ale mi, tak k*** niesmacznie? Nie lubisz mnie? To powiedz mi to w r*j! - powiedział Bartek do Karola.  - Od paru dni się dobrze dogadujemy i po prostu coś tam... - odpowiedział Karol.  Teraz to k***a...

Uczestnicy Love Island 2
fot. Polsat
Newsy
Pierwsze pary w drugiej edycji "Love Island"! Nie wszędzie zaiskrzyło...  
"Love Island 2" - co wydarzyło się w pierwszym odcinku drugiej edycji Love Island?

31 sierpnia wystartowała druga edycja programu "Love Island" ! Poznaliśmy dziesięcioro uczestników, którzy zostali połączeni w pary. Już w pierwszym odcinku nie zabrakło sporych zaskoczeń i coś czujemy, że ta edycja dostarczy nam wielu emocji. Kto z kim się sparował? Jakie wrażenie zrobili na sobie uczestnicy? Zobaczcie!  Zobacz także:  Tak wygląda willa z drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości"! Co za luksus Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Love Island"! Poznaliśmy pierwsze pary Program "Love Island" właśnie wystartował! Poznaliśmy piękne uczestniczki i przystojnych uczestników show. Cała dziesiątka zamieszkała w luksusowej willi, w której najważniejsze jest to, aby nigdy nie być singlem. I tak już w pierwszym odcinku poznaliśmy pierwsze pary. Oto one:  Bartek i Julia Mikołaj i Karolina Rafał i Ola Dominik i Oliwia Karol i Natalia         Wyświetl ten post na Instagramie.                   ❤️Pierwsze pary drugiej edycji Love Island.Wyspa Miłości👇👇👇 Też tak obstawialiście❓ #loveislandwyspamilosci #loveisland2020 #drugisezon #parowanie Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Sie 31, 2020 o 1:58 PDT Od pierwszych chwil dało się zauważyć, że najmniej chemii jest pomiędzy Natalią i Karolem. Natalia to prawdziwy wulkan energii - zawsze ma coś do powiedzenia i wszędzie jej pełno. Wygląda na to, że pierwsze wrażenie nieco zmyliło Karola podczas wyboru partnerki, który na pierwszy rzut oka wydaje się być zdecydowanie spokojniejszym uczestnikiem. Również pierwsza rozmowa tej...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner