Party Stories
Magda z "Love Island"
Instagram
Newsy

W "Love Island" panowie oszaleli na punkcie Magdy! "Ideał kobiety". Dziewczyny mogą czuć się zagrożone?

W "Love Island" pojawiła się nowa uczestniczka, która rozgrzała panów do czerwoności! Piękna, wysoka, szczupła brunetka - Magda Karwacka, to prawdziwy ideał kobiety. Tak z resztą przyznali sami uczestnicy. Magdą zachwycili się absolutnie wszyscy, a dziewczyny chyba mogą czuć poważne zagrożenie. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Ada z "Love Island" jednak nie została zwolniona z wojska?! Podała prawdziwe powody rezygnacji z programu!  

Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."

"Love Island": Panowie oszaleli na punkcie Magdy

Magda Karwacka ma 23 lata i pochodzi ze Starachowic. Studiuje dziennikarstwo, pracuje w modelingu i dodatkowo jeszcze śpiewa. Widzowie mogą pamiętać ją z udziału w programie "Top model" w edycji, w której brała udział również Klaudia El Dursi. Jej wejście do programu "Love Island" spowodowało, że panom puls gwałtownie przyspieszył. 

We wczorajszym odcinku mogliśmy zobaczyć, jak każdy z uczestników wykonywał seksowne tańce, w dość skąpych strojach. Oczywiście panowie byli zachwyceni wszystkimi dziewczynami, ale na koniec wydarzyło się coś, co rozgrzało ich do czerwoności! Mowa oczywiście o wejściu Magdy do programu. Reakcja panów była bardzo wymowna. 23-latka po prostu ich oczarowała, a jej uroda, powaliła wszystkich na kolana. 

- Nie owijamy w bawełnę. Wizualny ideał kobiety. 

- Ja nie mam pary! 

- Marzenie. Żona moja. Ideał. Bogini

- To jest anioł - mówili panowie. 

Zachwyt panów, to również... zazdrość pań! Wygląda na to, że dziewczyny poczuły zagrożenie w nowej uczestniczce. Najbardziej chyba było widać to po Oliwii, która od razu wzięła na rozmowę Igora i zaczęła wypytywać go, czy spodobała mu się Magda. Kiedy chłopak przyznał, że 23-latka jest bardzo atrakcyjna i zrobiła na nim wrażenie, wyglądało na to, że Oliwia poczuła zazdrość i trochę się zdenerwowała. 

A jak wejście Magdy komentują internauci? 

- Dziewczyna klasa 😍 nawet mnie kręci 😂 a mam męża 😂

- No co się oszukiwać, Magda prima sort!

- dawno się tak nie uśmiałam 🙈🤣 pięknie to wymyśliliście 🙈 A Magda💥💥💥sama bym się zakochała ❤️🤩🤣

- Niczym aniołek Victoria Secret! Naprawdę obiektywnie 10/10, a jej wejście - idealne!!! Najlepszy odcinek jak dotąd!

- Najlepszy moment w historii Love Island - piszą fani. 

Już nie możemy się doczekać, jak dalej potoczą się losy uczestników programu. Coś czujemy, że Magda naprawdę sporo namiesza wśród Islandersów! Zobaczcie zatem reakcję panów na wejście Magdy, która chyba przejdzie do historii!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyspiarze zbierają szczęki z podłogi 😍😲 #tanieczmyslow #aniolznieba #ideal #bogini

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Kamil i Igor mieli okazję porozmawiać z Magdą sam na sam. Wyglądało to tak, jakby panowie byli nieco onieśmieleni piękną dziewczyną. 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Love Island
Newsy
"Love Island": Poznaliśmy nowe pary! Pierwsza osoba opuściła show i... pojawił się nowy uczestnik!

W niedzielę 6. września poznaliśmy nowe pary w programie "Love Island" . Dowiedzieliśmy się również, kto pożegnał się z show! Ale to nie był koniec emocji w tym odcinku. Pojawił się również nowy uczestnik! Zobaczcie, co jeszcze się wydarzyło.  Zobacz także:  Namiętne sceny w "Love Island": Ada nie próżnuje. Szykuje się gorący romans z Mikołajem? "Love Island": Poznaliśmy decyzje uczestników! Pierwsza osoba opuściła show W końcu poznaliśmy wszystkie decyzje panów. Już w piątek było wiadomo, że nowy uczestnik, Igor, zdecydował się na związek z Oliwią. Rafał, bez zaskoczenia, wybrał Olę i między tą dwójką zdecydowanie już coś zaiskrzyło. Oczywiście największym zaskoczeniem okazał się być wybór Karola. Niespodziewanie chłopak zdecydował się na Julię. Ta decyzja zaskoczyła dosłownie wszystkich, łącznie z Julią!  Spodziewałam się pary z Bartkiem - przyznała Julia. W dzisiejszym odcinku dowiedzieliśmy się, jak wybrali pozostali panowie. Dominik zdecydował się na Adę, ale to chyba nikogo nie zaskoczyło. Wszyscy z niecierpliwością czekali na decyzję Bartka - w końcu Julia została już wybrana przez Karola. Chłopak postanowił pomóc Alicji i to właśnie z nią stworzył nową parę. Jednak jak potem przyznał, raczej ciężko widzi przyszłość w programie właśnie z tą uczestniczką.  Jako ostatni wybierał Mikołaj. Uczestnik mógł wybrać pomiędzy Karoliną i Natalią. Ostatecznie postanowił spróbować stworzyć związek z... Natalią. Jego wybór sprawił, że jako pierwsza z programu odpadła Karolina.          Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Oliwia płacze z zazdrości o Magdę! Internauci: "Karma wraca a życie uczy pokory młoda damo"

W "Love Island" znowu zwroty akcji i zaskoczenia. Do tej pory to Igor starał się o Oliwię, która pomimo deklaracji, że coś czuje do chłopaka, zdecydowała się związać z Mikołajem. Teraz, gdy do gry weszła przepiękna Magda, role się odwróciły! Oliwia i Igor odbyli poważną rozmowę i wygląda na to, że dziewczyna poczuła dużą zazdrość o Igora, a ten nie ukrywa, że Magda zrobiła na nim wrażenie. Oczywiście nie obyło się bez łez. Zobaczcie również, co sądzą o tej sytuacji fani programu!  Zobacz także:  Ada z "Love Island" jednak nie została zwolniona z wojska?! Podała prawdziwe powody rezygnacji z programu!    "Love Island": Oliwia poczuła zazdrość o Igora! Polały się łzy... Ten tydzień w programie "Love Island" upływa przede wszystkim na zwrotach akcji w relacji Oliwii i Igora. Dziewczyna pomimo deklaracji, że żywi uczucie do chłopaka, postanowiła spróbować stworzyć coś z Mikołajem. Jednak w jednym z ostatnich odcinków, kiedy każdy z uczestników wykonywał seksowne tańce dla płci przeciwnej, Oliwia nie szczędziła czułości... Igorowi. To wyraźnie zabolało Mikołaja, który nie liczy już na to, że uda mu się stworzyć związek z Oliwią.  Ale to nie koniec komplikacji. Kiedy na "Wyspie miłości" pojawiła się piękna Magda, panowie oszaleli na jej widok! Igor również nie krył, że jest oczarowany nową Wyspiarką, a to wyraźnie zdenerwowało Oliwię. W ostatnim odcinku, gdy tylko dziewczyna zauważyła, że Igor i Magda rozmawiają sam na sam, postanowiła odbyć z nim poważną rozmowę.  Igor: Ja Ci zawsze mówiłem, że będę mówił tak jak jest  Oliwia: No i jak jest?  I: Podoba mi się ona. O: No i co dalej? I: Nie, no nic. Po prostu prowadziłem z nią normalną konwersację  O: I...

Magda i Igor z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Igor wyznał miłość Magdzie! Internauci: "Stał się nachalny i może ją tym odstraszyć"

Program "Love Island" wchodzi w decydującą fazę! Większość uczestników znalazła już swoich wymarzonych partnerów, a niektórzy już zdążyli nawet wyznać sobie miłość. Ostatnio na ten krok zdecydował się Igor, który nie przestaje zachwycać się swoją partnerką. Niektórzy fani show są zdania, że chłopak - po zaledwie kilku dniach znajomości - składa zbyt poważne deklaracje, a to wydaje się być sztuczne i nieprawdziwe. Co więcej, internauci uważają również, że Igor jest zbyt nachalny i może tym odstraszyć Magdę. Zobaczcie! Zobacz także:  "Love Island 2": Rafał przekroczył granice? Nazwał swoją partnerkę "ladacznicą"!  "Love Island": Igor wyznał miłość Magdzie Gdy tylko do programu "Love Island" dołączyła Magdalena Karwacka, na Wyspie miłości zrobiło się naprawdę gorąco. Wszyscy panowie byli oczarowani przepiękną uczestniczką, jednak dziewczyna zdecydowała się stworzyć parę z Igorem. Wygląda na to, że świetnie się ze sobą dogadują, a Igor po zaledwie kilku dniach znajomości, przystąpił nawet do poważnych deklaracji.  Jesteś tak fantastyczną kobietą i mam takie szczęście i naprawdę tak się cieszę, że z Tobą jestem. I Ci powiem po prostu, albo grubo, albo wcale. [...] Zakochałem się w Tobie i jak z Tobą jestem, twój dotyk tak na mnie działa, jak z Tobą gadam jest niesamowicie, jak się uśmiechasz... po prostu tak sobie pomyślałem, że mam takie szczęście i zasługujesz, żeby to wiedzieć - powiedział w jednym z ostatnich odcinków Igor do Magdy.  Magda pozostawiła wyznanie Igora bez odpowiedzi i dopiero następnego dnia odbyła z nim szczerą rozmowę. Wtedy też wyznała, że ona nie jest osobą, która tak szybko wypowiada tak ważne słowa. Igor nie żywił o to do niej urazy i w dalszym ciągu obdarowuje...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner