Party Stories
Love Island
Instagram
Newsy

Ada z "Love Island" jednak nie została zwolniona z wojska?! Podała prawdziwe powody rezygnacji z programu!  

Po raz w polskiej edycji programu "Love Island", uczestnik dobrowolnie opuścił program - na ten krok zdecydowała się Ada Gotowicka. Szybko zaczęły pojawiać się spekulacje, co mogło wpłynąć na taką decyzję 19-latki. Według informacji, które dostały się do mediów, dziewczyna miała zostać zwolniona dyscyplinarnie z wojska, a wpływ na to miał mieć właśnie udział Ady w "Love Island" i jej zachowanie w nim. Jednak była uczestniczka miłosnego show w rozmowie z portalem pudelek.pl wyjawiła, że dalej służy w wojsku, a prawdziwe powody opuszczenia przez nią "Wyspy miłości", były inne. Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Nowa uczestniczka w "Love Island", to gwiazda disco polo! Poznajcie Nicki Queen!

Adrianna Gotowicka zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o opuszczeniu programu "Love Island". Zszokowani byli nie tylko uczestnicy, ale także widzowie, gdyż nic nie wskazywało, że 19-latka myśli o powrocie do Polski. 

Kochani, dziękuję za ten czas, dziękuję Wam za wszystko. Na ten moment z Wami się żegnam, oczywiście za wszystkich trzymam kciuki i naprawdę bawcie się świetnie i korzystajcie z tego czasu. Ja teraz Was opuszczam. Bardzo tęsknię za tym swoim życiem prywatnym. Bardzo się cieszę, że mogłam Was wszystkich poznać. Ten czas wiele mnie nauczył i w życie poza willą wejdę dużo silniejsza - powiedziała Ada podczas ogłoszenia swojej decyzji. 

W mediach szybko pojawiły się informacje, że wpływ na decyzję Ady, mogło mieć jej rzekome dyscyplinarne zwolnienie z wojska. Jakiś czas temu na jednej ze stron na Facebooku poświęconej tematyce wojskowej pojawił się wpis sugerujący, że Ada - szeregowa Wojska Obrony Terytorialnej, powinna opuścić show i ponieść konsekwencje udziału w nim, ponieważ "niegodnie reprezentuje powierzone jej stanowisko".  Do całej sytuacji odniósł się nawet rzecznik Wojsk Obrony Terytorialnej. Jak poinformował portal pudelek.pl, w oświadczeniu przesłanym do ich redakcji rzecznik potwierdził, że Ada została zwolniona dyscyplinarnie i dodał: 

W opinii dowództwa WOT udział Pani Adriany w programie od pewnego momentu zaczął naruszać dobre imię Sił Zbrojnych RP. [...] Otóż od samego początku trwania programu, do Dowództwa WOT wpływało mnóstwo opinii od żołnierzy nie tylko WOT, ale też innych rodzajów sił zbrojnych, którzy byli zniesmaczeni tym w jaki sposób Pani Adriana reprezentuje Siły Zbrojne - cytuje słowa rzecznika WOTu Marka Pietrzaka, portal pudelek.pl

Rzecznik przyznał jednak, że Ada nie mogła dowiedzieć się o sprawie podczas trwania programu, ze względu na to, że uczestnicy są odizolowani od świata zewnętrznego. Z tego też względu zwolnienie z wojska nie mogło być przyczyną jej odejścia z "Love Island".

Jednak Ada Gotowicka właśnie zaprzeczyła tym doniesieniom i podała prawdziwe powody rezygnacji z programu. Z relacji 19-latki wynika, że dalej służy w wojsku. 

W odpowiedzi na wszystkie plotki, które wylewają się na moją osobę w Internecie, pragnę zaznaczyć, że dalej służę w Wojskach Obrony Terytorialnej i od października wracam do ćwiczeń. [...] Wyjeżdżając za granicę, wszystkie sprawy służbowe domknęłam na ostatni guzik. Mam na myśli to, że mój szef z baru, w którym pracuje oraz przełożeni z WOT byli poinformowani, dokąd wyjeżdżam. [...] Powodem rezygnacji z programu była silna chęć powrotu do domu i do moich bliskich. Jestem z nimi bardzo związana i tęsknota za nimi wygrała - powiedziała Ada Gotowicka w rozmowie z portalem pudelek.pl

Ada przyznała również, że po jej stronie stanęło wiele kobiet, co mogło przyczynić się do tego, że jednak pozostała w służbie. Mamy nadzieję, że w życiu 19-latki zagości już spokój, a przygodę w programie "Love Island", będzie jednak dobrze wspominała. 

Ada przyznała, że dalej służy w wojsku i od października ponownie zaczyna ćwiczenia. 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Lieber z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Czy Natalia będzie kontynuować znajomość z Mundkiem?

Natalia Lieber w programie "Love Island" dała się poznać jako charyzmatyczna i energiczna osoba. Jej początek w show nie należał do najłatwiejszych, ponieważ jej relacja z Karolem od pierwszych chwil kompletnie się nie układała. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do show wszedł Mundek! Natalia sparowała się z nowym Islanderem, a ich znajomość z każdym dniem coraz bardziej się rozwijała.  Zobacz także:  Burza po odpadnięciu jednej z najbardziej lubianych par w "Love Island"! Program "Love Island" jest jednak pełen zaskoczeń i zwrotów akcji - decyzją widzów oraz pozostałych uczestników show, Natalia i Mundek musieli pożegnać się z piękną willą i wrócić do Polski. Szczególnie dla Natalii był to prawdziwy cios - bardzo chciała, aby jej przygoda w programie trwała jak najdłużej. Czy w takim razie ma zamiar dalej kontynuować znajomość z Mundkiem? A może razem z odpadnięciem z show ich relacja również się zakończyła? Zobaczcie co wyjawiła w rozmowie z reporterką Party.pl, Natalia Lieber! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Love Island
Instagram
Newsy
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" przewidzieli rozstanie Marietty i Chrisa?! "Spodziewaliśmy się tego". Dlaczego?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu "Love Island" . Chociaż od wygrania przez nich show minął już rok, to ta para ma się świetnie i w dalszym ciągu tworzy szczęśliwy i zgrany związek. Obecnie możemy ich także podziwiać na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Wygląda więc na to, że w miłosnym show naprawdę odnaleźli swoją prawdziwą miłość! Zobacz także:   Nowa uczestniczka w "Love Island", to gwiazda disco polo! Poznajcie Nicki Queen! Takiego szczęścia nie mieli za to Marietta i Chris z "Hotelu Paradise". Chociaż wygrali program i również postawili na miłość, to jednak ich związek niedługo po zakończeniu programu się rozpadł. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mikołajem i Sylwią, którzy wyjawili nam, że spodziewali się właśnie takiego zakończenia u Marietty i Chrisa! Dlaczego?  Tego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Love Island
Instagram
Newsy
Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show! 

Adrianna Gotowicka była uczestniczką drugiej edycji programu "Love Island" . Na "Wyspie miłości" niestety nie znalazła mężczyzny swojego życia, ale wygląda na to, że spotkała go po powrocie do kraju! Dziewczyna właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z pewnym chłopakiem, a którym czule się obejmuje. Mało tego - to uczestnik pierwszej edycji "Love Island"! Zobaczcie sami!  Zobacz także:  QUIZ! Jak uważnie śledziłeś drugą edycję "Love Island"? Sprawdź się!  Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show!  Druga edycja programu "Love Island" dobiegła końca. Poznaliśmy wiele ciekawych osobowości, o których z pewnością usłyszymy jeszcze nie raz. Jedną z nich jest Ada Gotowicka, która dała się poznać jako niezwykle charyzmatyczna i barwna postać. 19-latka jednak nie była w willi miłości zbyt długo - podjęła niespodziewaną decyzję o opuszczeniu show. Pojawiło się mnóstwo plotek na temat tak nagłego odejścia uczestniczki, jednak ostatecznie z oświadczenia Ady, które pojawiło się na Instagramie wynika, że dziewczyna zdecydowała się opuścić program, bo po prostu bardzo tęskniła za najbliższymi.  Na "Wyspie miłości" Ada nie nawiązała bliskiej relacji z żadnym z uczestników, jednak wiele wskazuje na to, że po udziale w show szybko udało jej się znaleźć miłość! Na Instagramie 19-latki pojawiło się romantyczne zdjęcie z... uczestnikiem pierwszej edycji programu "Love Island", Marcin Puciek . Wygląda na to, że Adę i Marcina, połączyło coś więcej.  - Bardzo do siebie pasujecie. Tak trzymać 💪 - Cudowna z was para 😍 super się na was patrzy! szczęścia 💋 - Najsłodsza para 😍 trzymam za was kciuki Aduś ❤️😚...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner