Oliwia i Mikołaj z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy

"Love Island": Oliwia wścieka się na Mikołaja! Czy chłopak da jej kolejną szansę? 

"Love Island": Oliwia wścieka się na Mikołaja! Czy chłopak da jej kolejną szansę? 

Program "Love Island" wchodzi w decydującą fazę. Większość uczestników już znalazła swoich partnerów, z którymi są szczęśliwi. Tego na pewno nie można jednak powiedzieć o związku Oliwii i Mikołaja. W ostatnim odcinku miłosnego show znów mogliśmy się przekonać, że dziewczyna chyba w dalszym ciągu nie zapomniała o Igorze, a Mikołaj dalej jest dla niej tylko planem B. Chłopak wydaje się być również coraz mniej zainteresowany Oliwią, która wylewa swoje negatywne emocje na niego. Nawet Julia postanowiła dać do zrozumienia Oliwii, że powinna lepiej zachowywać się w stosunku do swojego obecnego partnera...

Zobacz także: W "Love Island" panowie oszaleli na punkcie Magdy! "Ideał kobiety". Dziewczyny mogą czuć się zagrożone?

Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."

"Love Island": Oliwia wścieka się na Mikołaja! Czy chłopak da jej kolejną szansę? 

Oliwia jest niewątpliwie jedną z najbardziej barwnych postaci w programie "Love Island", która budzi ogromne emocje wśród fanów show. Dziewczyna nie należy do grona uczestników, którzy ukrywają swoje emocje, a wręcz przeciwnie. 19-latka chyba w dalszym ciągu nie może pogodzić się ze stratą Igora, który teraz tworzy szczęśliwą relacje z Magdą. Obecnie Oliwia jest z Mikołajem, który bardzo stara się o jej względy - ona jednak chyba tego nie docenia. 

W ostatnim odcinku Oliwia i Mikołaj wspólnie trenowali, ale niespodziewanie dziewczyna obraziła się i uciekła do willi. Powiedziała chłopakowi, że wcześniej robił lepsze treningi, a kiedy Mikołaj chciał wyjaśnić całą sytuację, Oliwia uciekła od rozmowy. Porozmawiała za to z Julią, która szczerze jej powiedziała, że powinna zmienić swoje zachowanie do Mikołaja, który bardzo się o nią stara.

Mikołaj się mega stara o Ciebie i mega mu zależy, a Ty cały czas go ciśniesz... [...] On jest w Ciebie zapatrzony, pomimo tych Twoich fochów wszystkich i kłótni - powiedziała Julia do Oliwii. 

Również fani programu nie potrafią zrozumieć zachowania Oliwii...

- Oliwia nie zasługuje na faceta... Żadnego.. nie ważne czy to Mikołaj, Igor czy książę czy zwykły chłopak... Ona nie ma za grosz szacunku do drugiego człowieka

- Wiedziałam, że Oliwia nawarzy sobie sama tego piwa. Zamiast budować relacje od początku z jednym facetem z którym miała chemię to wzięło ją na testowanie innych.. i to było oczywiste, że koniec końców straci jednego i za chwile pewnie kolejnego. Z uczuciami się nie igra.. Igorowi też strzelała fochy i od tego zaczęło się psuć .

- Mam nadzieję, że Miki po tych kwasach z Oliwką i jej zgrywaniu księżniczki się obudzi i wszystkich zaskoczy. Okrutnie toksyczna się zrobiła. Przerzuca swoje frustracje na innych ludzi. Julia jej dobrze powiedziała. Fajnie by było jakby wybrał Kornelię, ona zasługuje na fajnego faceta.

- Oby Oliwka wzięła sobie do serca słowa Julii, naprawdę szkoda Mikołaja - piszą fani. 

W następnym odcinku dowiemy się, która z Pań opuści willę. Myślicie, że Mikołaj da Oliwii jeszcze szansę i wybierze ją podczas przeparowania? 

Love Island
Mat. prasowe

Oliwia znów wybuchła złością i wyładowała negatywne emocje na Mikołaju. Na jej zachowanie zareagowała Julia, która szczerze powiedziała 19-latce, co o tym myśli. 

Love Island
Mat. prasowe

Zobacz także
Oliwia Knapek z Love Island

"Love Island": Oliwia w ogniu krytyki internautów! "Czy ona w ogóle wie czego chce"?

Igor i Oliwia z Love Island

"Love Island 2": Oliwia płacze z zazdrości o Magdę! Internauci: "Karma wraca a życie uczy pokory młoda damo"

 

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"

Oliwia i Mikołaj z "Love Island" znów są razem! Po tym jak Igor związał się z nową uczestniczką Magdą i definitywnie skreślił szansę na związek z Oliwią, dziewczyna nie kryła łez. Oczywiście wsparcie znalazła w Mikołaju, który wyraźnie wciąż coś do niej czuje. Fani programu uważają jednak, że Oliwia manipuluje uczuciami chłopaka i kiedy poczuła, że u Igora nie ma już szans, to postanowiła do niego wrócić. Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego"   Oliwia z drugiej edycji  "Love Island" to uczestniczka, która niewątpliwie wzbudza najwięcej emocji wśród widzów programu. Jeszcze do niedawna to ona rozdawała karty - chociaż czuła coś do Igora, to jednak zdecydowała się związać z... Mikołajem. Obydwaj panowie byli bardzo zainteresowani dziewczyną, ale Oliwię mimo wszystko zawsze bardziej ciągnęło w stronę Igora. Kiedy będąc w związku z Mikołajem na jego oczach czule całowała się z Igorem, było już jasne, że dziewczyna nie pokłada nadziei w rozwijaniu relacji z obecnym partnerem. Wtedy też Mikołaj stwierdził, że ich związek nie ma szans na dalszy rozwój. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do gry weszła przepiękna Magda! Dziewczyna wybrała Igora na swojego partnera, a ten totalnie stracił dla niej głowę i wygląda na to, że chłopak nie widzi już szans na stworzenie relacji z Oliwią. Z tego też względu odtrącona dziewczyna zaczęła znów walczyć o względy Mikołaja, a ten nie pozostał obojętny na jej łzy...  Fajnie, że Mikołaj mnie po prostu zrozumiał i jednak chyba to prawdziwe uczucie, to jest ze strony Mikołaja, a nie Igora  - powiedziała Oliwia.  Wygląda na to, że po poważnej rozmowie z Oliwią, Mikołaj ponownie chce dać jej...

Love Island
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Oliwia potwierdziła kryzys z Mikołajem? Fani martwili się, że nie są już razem. Wiadomo, jaka jest prawda! 
"Love Island": Oliwia potwierdziła kryzys z Mikołajem? Fani martwili się, że nie są już razem. Wiadomo, jaka jest prawda! 

Druga edycja programu "Love Island" dostarczyła nam wielu emocji. Jedną z par, która zagwarantowała nam wiele zwrotów akcji, była Oliwia i Mikołaj. Jakiś czas temu fani obawiali się, że w związku tej dwójki pojawił się jakiś kryzys. Teraz Oliwia w programie "Love Island - Pikanteria" postanowiła opowiedzieć więcej szczegółów na temat jej relacji z Mikołajem. Znamy więc odpowiedź na najważniejsze pytanie - czy są dalej razem! Zobaczcie! Zobacz także:  "Love Island": Mikołaj imprezuje z inną uczestniczką show, a fani komentują: "Chyba nie jest już z Oliwką"! Czy Oliwia i Mikołaj dalej tworzą szczęśliwy związek?  Związek Oliwii Knapek i Mikołaja Cieśli utworzył się na planie drugiej edycji programu "Love Island". Każdy fan show na pewno doskonale pamięta, że początkowo ich relacja była bardzo burzliwa - Oliwia nie była zdecydowana, czy chce być z Igorem, czy właśnie z Mikołajem. Ostatecznie problem dziewczyny dotyczący wyboru partnera został rozwiązany, gdy do willi weszła Magda Karwacka. Igor zauroczył się w nowej uczestniczce, a Oliwia postanowiła w końcu dać szansę Mikołajowi.  Po zakończeniu udziału w show telewizji Polsat, para zdecydowała się kontynuować swój związek, jednak ostatnio fani zaczęli niepokoić się, że Oliwia i Mikołaj nie wrzucają wspólnych zdjęć do mediów społecznościowych i nie pokazują się na instagramowych relacjach. Emocje dodatkowo podgrzały zdjęcia Mikołaja, który wrzucił do sieci fotki ze spotkania z przyjaciółmi z programu. Zabrakło na nich Oliwii, a blisko Mikołaja była zaś... Ola Kotowska! - Mikołaj też chyba już nie jest z Oliwką🤔 - No ale czekaj... gdzie dziewczyna Mikołaja? I czemu Olka się klei do niego? - Gdzie Oliwia? Ja bym na jej miejscu się...

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 
"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 

Oliwia w programie "Love Island" w dalszym ciągu nie może się zdecydować na jednego partnera. Po randce z Mikołajem, postanowiła odbyć poważną rozmowę z Igorem. Dziewczyna zarzuciła mu, że ten... w ogóle nie zabiega o jej względy! Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii i zarzucają jej, że w programie zdecydowanie bardziej szuka atencji, niż miłości... Zobacz także:  "Love Island 2": Po rozmowie Kamila z Alicją, internauci nie szczędzą mu słów krytyki! "Manipulator straszny" "Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości"  Oliwia już jakiś czas temu stwierdziła, że chociaż bardzo podoba jej się Igor, to jednak chce również spróbować związku z Mikołajem. I tak też się stało - obecnie Oliwia i Mikołaj tworzą parę, a Igor wybrał na ostatnim przeparowaniu Alicję, jednak zaznaczył, że między nimi będą to tylko relacje koleżeńskie. W ostatnim odcinku Oliwia i Mikołaj spędzili romantyczne chwile na randce, podczas której doszło pomiędzy nimi do kilku pocałunków! Mikołaj wyraźnie coraz bardziej wkręca się w relację ze swoją obecną partnerką. Tego samego chyba nie można jednak powiedzieć o Oliwii, która pomimo zachwytu nad Mikołajem, w dalszym ciągu liczy na coś więcej z Igorem. Po romantycznych chwilach z obecnym partnerem, postanowiła porozmawiać właśnie z Igorem.  Oliwia zarzuciła, że Igor przestał zabiegać o jej względy. Igor zaś nie chce wtrącać się w jej relację z Mikołajem, chociaż w dalszym ciągu coś do niej czuje. Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii, o czym dali znać na oficjalnym Instagramowym profilu programu "Love Island".  - Oliwia to atencjuszka. Najlepiej, żeby się o nią biła cała trójka....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik