Magda i Igor z "Love Island" zamieszkali razem
Mat. prasowe

"Love Island": Igor pochwalił się namiętnym zdjęciem z Magdą! "Czy ktoś mówił, że nie jestem romantyczny?"

Magda i Igor z "Love Island" zamieszkali razem
Mat. prasowe

Igor Łubkowski z "Love Island" na swoim Instagramie zamieścił naprawdę gorące zdjęcie z Magdą! Para czule się na nim całuje i nie może się od siebie oderwać. Wygląda na to, że sielanka tej dwójki dalej trwa, a fani w komentarzach pod postem podkreślają, że wierzą w szczerość ich uczucia.

Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Love Island": Magda i Igor pochwalili się nowym mieszkaniem! Jest naprawdę luksusowo, a kuchnia robi ogromne wrażenie

"Love Island": Igor pochwalił się namiętnym zdjęciem z Magdą

Magda i Igor z drugiej edycji "Love Island", to zdecydowanie ulubieńcy widzów show Polsatu! Chociaż ta dwójka nie wygrała programu, to chyba śmiało można przyznać, że zdobyli znacznie cenniejszą nagrodę niż pieniądze - prawdziwą miłość! Niedawno zdecydowali się poważny krok w swoim związku i... zamieszkali razem! Para wynajęła luksusowy, nowoczesny apartament w Warszawie i już urządziła swoje gniazdko. 

Magda i Igor są również bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Na ich Instagramach co chwila pojawiają się wspólne relacje, dzięki czemu na bieżąco możemy zobaczyć, co słychać u tej dwójki. Wygląda na to, że para nie rozstaje się ze sobą nawet na chwilę. Wielbiciele tej bardzo się cieszą, że Magdzie i Igorowi udało się stworzyć już naprawdę poważny związek i niektórzy zauważają nawet, że takiej sielanki nie widać u pozostałych par.

Nagadaliście się wszyscy, że grają w programie, że chcą wygrać itd. a chyba żadna para z tego co widzę (mogę się mylić) nie przetrwała, ani Ola z Rafałem ani Julia z Dominikiem, a tutaj proszę, miłość kwitnie 😁 - napisał jeden z fanów. 

Teraz dodatkowo ta dwójka upewnia wszystkich, że ich miłość jest szczera i prawdziwa! Na Instagramie Igora własnie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy go namiętnie całującego się z Magdą. Pod fotografią pojawił się podpis: 

Czy ktoś mówił, że nie jestem romantyczny? - napisał Igor. 

Fani w komentarzach pod postem, zachwycają się tym uroczym kadrem.

- 🔥😍❤️Romantycznie... młodzi i piękni...czego chcieć więcej...

- Najlepsza, najbardziej naturalna para ❤️❤️🔥🔥

- Jak ja was uwielbiam! 😭 Najsłodsza para. 💓

- Piękna z was para! 

- Pasujecie do siebie jak ulał😍💕 - piszą fani. 

My również nie mamy wątpliwości, że Magda i Igor tworzą świetną i zgraną parę! Zobaczcie ich najnowsze, namiętne zdjęcie!

 

Magda i Igor zaskarbili sobie serca tysięcy fanów! Wielbiciele pary wierzą, że połączyło ich prawdziwe uczucie i mocno im kibicują. 

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37