Karolina Gilon w "Love Island"
Mat. prasowe

"Love Island": Do willi niespodziewanie wejdzie Karolina Gilon, a Julia i Dominik trafią do kryjówki! Będzie się działo!

Karolina Gilon w "Love Island"
Mat. prasowe

W "Love Island" znów czeka nas zwrot akcji! Po niedawnym przeparowaniu uczestnicy myśleli, że mogą na chwilę odetchnąć. Ale nic bardziej mylnego! Do willi niespodziewanie wejdzie piękna prowadząca, Karolina Gilon, a jak wiadomo, to zazwyczaj zwiastuje zmiany. Ponadto w dzisiejszym odcinku kolejna para trafi do kryjówki. Tym razem będą to Julia i Dominik! Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Jak dużo wiesz o nowej edycji "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie!

"Love Island": Do willi niespodziewanie wejdzie Karolina Gilon, a Julia i Dominik trafią do kryjówki! 

Nowy tydzień na Wyspie miłości zacznie się z przytupem! Uczestnicy poczuli spokój po ostatnim przeparowaniu, ale po zaledwie dwóch dniach, w willi ponownie pojawi się Karolina Gilon. Oczywiście uczestnicy, a także widzowie, mogą spodziewać się kolejnego zamieszania i poważnych rozmów w kręgu ognia. Co takiego zaplanowała prowadząca? Tego dowiemy się już dziś wieczorem!

Zobacz także: "Love Island 2": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu"

To jednak nie wszystko. Już dziś zobaczymy kolejną parę w kryjówce. Tym razem szanse na romantyczne chwile sam na sam otrzymali Julia i Dominik. Każdy fan "Love Island" doskonale wie, że ta dwójka naprawdę ma się ku sobie. Julka już od dawna mówiła, że chciałaby spędzić trochę czasu w odosobnieniu. Teraz jej marzenie właśnie się spełniło! I coś czujemy, że będzie bardzo gorąco! 

Jedna z nowych par, czyli Mika i Kornelia, również bardzo się do siebie zbliżą! Pierwszy pocałunek może być początkiem czegoś poważnego. Jesteście ciekawi jak potoczą się losy wszystkich uczestników - tych w kryjówce i tych poza nią? W takim razie nie możecie przegapić dzisiejszego odcinka "Love Island", który będzie można zobaczyć o godzinie 22:10, na antenie telewizji Polsat! 

Love Island
Mat. prasowe

Myślicie, że już dziś będzie kolejne przeparowanie? 

Love Island
Mat. prasowe

Do programu właśnie wrócił Mundek! Ciekawe, z kim uda mu się stworzyć parę! 

Love Island
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48