królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy

Lokaj królowej Elżbiety II zarażony koronawirusem! Codziennie widywał się z monarchinią! 

Niepokojące informacje przekazał informator "The Sun". Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące wieści dotarły z Wielkiej Brytanii. Według doniesień zagranicznych mediów, lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Pracownik pałacu miał mieć codziennie styczność z monarchinią. Brytyjczycy są przerażeni tą sytuacją i drżą teraz nie tylko o zdrowie księcia Karola, ale także o królową. Czy monarchini jest bezpieczna? 

Zobacz także: Dzieci księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbom walczącym z koronawirusem! Wzruszający gest 

ewydanie

Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

W ubiegłym tygodniu pałac Buckingham poinformował, że książę Karol jest zarażony koronawirusem. Brytyjczycy zaczęli martwić się nie tylko o samego księcia, ale także o królową Elżbietę II. Wszyscy zastanawiali się, czy monarchini mogła zostać zarażona przez swojego syna, jednak rzecznik pałacu uspokajał, że królowa cieszy się dobrym zdrowiem. Teraz jednak pojawiły się kolejne niepokojące informacje. 

Według "The Sun" u osobistego lokaja królowej Elżbiety II wykryto koronawirusa! Pracownik pałacu codziennie miał mieć styczność z monarchinią, co dodatkowo potęguje obawy o zdrowie królowej. 

Wszyscy są przerażeni, boją się nie tylko o siebie, lecz również o królową i księcia. Jeżeli wszyscy do tej pory nie zostali zbadani, już wkrótce będą. W powietrzu wyczuwalny jest strach - powiedział informator "The Sun". 

Podobno właśnie ten pracownik niedawno otrzymał awans. Od tej pory lokaj przynosił królowej posiłki i napoje, wyprowadzał psy , a także dbał o królewską korespondencję. 

Lokaj przychodził po psy i codziennie widywał się z królową. To przerażające, jak blisko byli - powiedział informator portalu. 

Aktualnie osobisty pracownik królowej został poddany izolacji. Nie ma jednak żadnych informacji, kiedy lokaj po raz ostatni widział się z monarchinią i czy mógł ją zarazić. Pałac Buckingham także nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że królowa w dalszym ciągu jest bezpieczna i cieszy się dobrym zdrowiem. 

królowa Elżbieta II
East News

Aktualnie królowa Elżbieta II przebywa w swojej posiadłości w Windsorze. Monarchini na pewien czas odsunęła się także od swoich królewskich obowiązków. 

Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

Wnuk królowej Elżbiety II, książę William, przejął obowiązki po swojej babci. 

East News

Zobacz także
Książę Karol ma koronawirusa

Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?!

Ola Kowalska

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Leży w szpitalu w Anglii

 

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta mogła zostać zarażona koronawirusem przez księcia Karola?! Pałac wydał oświadczenie!
W związku z zakażeniem koronawirusem przez księcia Karola, Pałac Buckingham poinformował, jak czuje się królowa Elżbieta II. Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25 marca - książę Karol jest zarażony koronawirusem! Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, na szczęście stan następcy tronu jest dobry. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy w tej sytuacji królowa Elżbieta II jest bezpieczna. Jak czuje się monarchini? Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie. Zobacz także:  Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?! Pałac Bukingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety II  Informacja zakażeniu księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, następca tronu ma już 71 lat, przez co znajduje się w grupie ryzyka i może ciężej przechodzić chorobę. Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, stan księcia Karola jest dobry. Jednak największym powodem do zmartwień jest to, czy królowa Elżbieta II jest bezpieczna! Szybko pojawiły się pytania, kiedy monarchini po raz ostatni kontaktowała się z synem i czy mogła zarazić się koronawirusem.  W związku z wieloma wątpliwościami i pytaniami, pałac Buckingham postanowił wystosować oświadczenie w tej sprawie: Jej Wysokość Królowa cieszy się dobrym zdrowiem.  Ostatni raz widziała się z księciem Walii przelotnie, rankiem 12 marca i przestrzega wszystkich stosownych zaleceń, aby pozostać w dobrej kondycji. Nie będziemy dalej komentować - brzmi oświadczenie pałacu. Czy w takim razie istnieje możliwość, że książę zaraził swoją matkę? Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Daily Mail, lekarze twierdzą, że nie powinno dojść do zakażenia.  Lekarze Karola ostrożnie twierdzą, że nie mógł on zarażać przed 13 marca, jednak jego przelotne spotkanie z matką 12 marca wciąż rodzi poważne pytania. Pałac...

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News
Newsy
Pałac Buckingham: Królowa Elżbieta II zagrożona koronawirusem! Jak czuje się monarchini?
Królowa Elżbieta II w obawie przed koronawirusem, wyprowadziła się z Londynu! Czy monarchini czuje się dobrze?

Koronawirus, który dotarł także do Wielkiej Brytanii sprawił, że Brytyjczycy zaczęli poważnie martwić się o królową Elżbietę II . Jak wiadomo monarchini ma już 93 lata, a co za tym idzie znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Według informacji uzyskanych przez "The Mirror", królowa opuściła Pałac Buckingham w obawie o swoje zdrowie! Jak czuje się monarchini? Zobacz także:  Brytyjczycy martwią się o królową Elżbietę II przez epidemię koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna? Królowa Elżbieta II opuściła Pałac Buckingham w obawie przed koronawirusem! Koronawirus sieje spustoszenie w całej Europie. Najbardziej dramatyczna sytuacja jest w tej chwili we Włoszech, gdzie liczba zakażonych osób przekroczyła już 20 tysięcy! Niestety, źle dzieje się również w Wielkiej Brytanii, jednak do tej pory brytyjski rząd nie podjął tak radykalnych kroków w walce przeciwko koronawirusowi jak np.: Polska czy Czechy. Na Wyspach zalecono jedynie ostrożność osobom w podeszłym wieku, jednak życie towarzyskie w Wielkiej Brytanii nie zamarło. Nic więc dziwnego, że obywatele tego kraju obawiają się o los swojej monarchini.  Królowa Elżbieta II ma już 93 lata i niestety znajduje się w grupie osób, które w wypadku zakażenia koronawirusem, mogą przechodzić tę chorobę bardzo poważnie. Wygląda jednak na to, że monarchini postanowiła nie ryzykować i... wyprowadziła się z Londynu! Jak wiadomo w Pałacu Buckingham często przebywają oficjele z zagranicy, a takie spotkania mogą potęgować ryzyko zarażenia.  Rzecznik Pałacu Buckingham w wywiadzie dla "Mirror", poinformował, że monarchini zdecydowała się wyprowadzić z Londynu na kilka dni. Wygląda jednak na to, że królowa czuje się bardzo dobrze i jest to działanie jedynie profilaktyczne. ...

East News
Newsy
Książę William zastąpi Królową Elżbietę II w jej obowiązkach! To przełomowa decyzja
Książe William wyręczy swoją babcię w obowiązkach królewskich. Dlaczego?

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał! Książę William zastąpi swoją babcię w pełnieniu obowiązków! Przed młodym księciem jest zatem naprawdę wielkie wyzwanie.  Dlaczego zapadła taka decyzja? Czy to zmiana na dłużej? Sprawdźcie! Zobacz także:  Koronawirus w Polsce, co nas czeka? Jest optymistyczna wizja: "to niedługo się skończy"! Książę William zastąpi Królową Elżbietę II Od pewnego czasu coraz więcej Brytyjczyków martwiło się o królową Elżbietę II . Wszystko za sprawą epidemii koronawirusa , która dotarła też do Wielkiej Brytanii. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli się obawiać, że monarchini może zarazić się groźnym wirusem, co w jej wieku mogło być bardzo ryzykowne. Królowa ma już bowiem 93 lata. Jak wiadomo, Elżbieta II ma do wypełnienia szereg królewskich obowiązków. Często spotyka się też z delegatami z różnych zakątków świata, więc w obecnej sytuacji takie wizyty mogłyby być bardzo niebezpieczne dla 93-letniej monarchini. W związku z tym zapadła przełomowa decyzja. Jak podają brytyjskie media, obowiązki królowej Elżbiety przejmie jej wnuk, książę William! To właśnie William wyręczy swoją babcie w najbliższym czasie. Podobno królowa wyjechała już z Londynu i przebywa na zamku w Windsor. Co prawda początkowo przedstawiciele Pałacu Buckingham zaprzeczali medialnym doniesieniom o ewakuacji królowej, jednak teraz te głosy już się nie pojawiają.  Dlaczego to książę William, a nie jego ojciec - książę Karol przejął obowiązki królowej? Jak wiadomo w przypadku zakażenia koronawirusem on także znajduje się w grupie ryzyka, bowiem ma już 71 lat. Nic więc dziwnego, że pałac nie chce ryzykować także jego zdrowia. My zaś jesteśmy przekonani,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner