królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News

Lokaj królowej Elżbiety II zarażony koronawirusem! Codziennie widywał się z monarchinią! 

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News

Niepokojące wieści dotarły z Wielkiej Brytanii. Według doniesień zagranicznych mediów, lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Pracownik pałacu miał mieć codziennie styczność z monarchinią. Brytyjczycy są przerażeni tą sytuacją i drżą teraz nie tylko o zdrowie księcia Karola, ale także o królową. Czy monarchini jest bezpieczna? 

Zobacz także: Dzieci księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowy sposób podziękowały służbom walczącym z koronawirusem! Wzruszający gest 

ewydanie

Lokaj królowej Elżbiety II ma koronawirusa! Czy monarchini jest bezpieczna?

W ubiegłym tygodniu pałac Buckingham poinformował, że książę Karol jest zarażony koronawirusem. Brytyjczycy zaczęli martwić się nie tylko o samego księcia, ale także o królową Elżbietę II. Wszyscy zastanawiali się, czy monarchini mogła zostać zarażona przez swojego syna, jednak rzecznik pałacu uspokajał, że królowa cieszy się dobrym zdrowiem. Teraz jednak pojawiły się kolejne niepokojące informacje. 

Według "The Sun" u osobistego lokaja królowej Elżbiety II wykryto koronawirusa! Pracownik pałacu codziennie miał mieć styczność z monarchinią, co dodatkowo potęguje obawy o zdrowie królowej. 

Wszyscy są przerażeni, boją się nie tylko o siebie, lecz również o królową i księcia. Jeżeli wszyscy do tej pory nie zostali zbadani, już wkrótce będą. W powietrzu wyczuwalny jest strach - powiedział informator "The Sun". 

Podobno właśnie ten pracownik niedawno otrzymał awans. Od tej pory lokaj przynosił królowej posiłki i napoje, wyprowadzał psy , a także dbał o królewską korespondencję. 

Lokaj przychodził po psy i codziennie widywał się z królową. To przerażające, jak blisko byli - powiedział informator portalu. 

Aktualnie osobisty pracownik królowej został poddany izolacji. Nie ma jednak żadnych informacji, kiedy lokaj po raz ostatni widział się z monarchinią i czy mógł ją zarazić. Pałac Buckingham także nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że królowa w dalszym ciągu jest bezpieczna i cieszy się dobrym zdrowiem. 

królowa Elżbieta II
East News

Aktualnie królowa Elżbieta II przebywa w swojej posiadłości w Windsorze. Monarchini na pewien czas odsunęła się także od swoich królewskich obowiązków. 

Królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem
East News

Wnuk królowej Elżbiety II, książę William, przejął obowiązki po swojej babci. 

East News

 

Więcej na temat Królowa Elżbieta II
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39