Lil Masti i jej partner Tomasz Woźniakowski po raz pierwszy zostali rodzicami 24 sierpnia 2023. Gdy emocje opadły, świeżo upieczona mama zdecydowała się na dość odważny krok - postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało po cesarskim cięciu. Opowiedziała również o bólu, z którym się zmaga i o codziennych czynnościach, które sprawiają jej trudności.

Reklama

- Ból palącej blizny przy wstaniu/chodzeniu nie do opisania - wyznała.

Lil Masti pokazała, jak wyglądała pierwszego dnia po cesarskim cięciu

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, od samego początku ciąży relacjonowała swój stan na Instagramie. Internauci wciąż wyczekiwali na kolejne posty związane z jej błogosławionym stanem, a gdy dni do porodu zbliżały się wielkimi krokami, wszyscy czekali jak na szpilce. I w końcu tydzień temu na świat przyszła pierwsza córka influencerki, Aria. Teraz młoda mama postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało po porodzie i opowiedzieć o bólu, który przechodzi po cesarskim cięciu.

- Rzeczywistość po cięciu cesarskim. Na zdjęciu pierwszy dzień po porodzie. Cała opuchnięta niemogąca się do końca wyprostować - przyznała Aniela Bogusz.

Instagram.lilmasti

Zobacz także: Lil Masti pokazała nowy film z córeczką. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą

Po tygodniu od przyjścia na świat Arii, Lil Masti postanowiła opowiedzieć o bólu, który odczuwała po cesarskim cięciu. Nawet wstawanie sprawiało jej trudności.

- Ból palącej blizny przy wstaniu/chodzeniu nie do opisania. Jakby mi ktoś żelazko przykładał. W pozycji leżącej czułam się bardzo dobrze. Jednak przy wstawaniu koszmar. Pierwsze dni były bardzo ciężkie - dodała.

Instagram.lilmasti

Zobacz także: Lil Masti pokazała nowe zdjęcia z córką. "Cały tatuś" komentują fani

Zobacz także

Na koniec świeżo upieczona mama postanowiła opublikować urocze zdjęcie z maleńką Arią, którą trzyma na swojej klatce i czule obejmuje. Influencerka przyznała, że dzięki swojej córce zapomniała o bólu.

- Jednak przy tym małym słoneczku zapomniałam o bólu - dodała na koniec.

Reklama

A my życzymy samych pięknych chwil dla Lil Masti, jej partnera i maleńkiej Arii.

Instagram.lilmasti
Instagram.lilmasti
Instagram/Lil Masti
Instagram/Lil Masti
Reklama
Reklama
Reklama