Sklepy w Wielkanoc - kiedy czynne
Newsy

Lidl, Biedronka, Kaufland, Netto. Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020?

Lista sklepów otwartych dłużej przed Wielkanocą 2020! Zmiany w sklepach - godziny otwarcia a sklepy w Wielkanoc.

Święta Wielkanocne 2020 będą inne niż wszystkie! Z racji obowiązujących zakazów rządu mających zapobiec rozpowszechnianiu się epidemii koronawirusa Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski rekomenduje, aby spędzić te święta w domu, z osobami, z którymi przebywamy na co dzień. To oznacza, że nie wchodzą w grę duże rodzinne spotkania, a co za tym idzie świąteczne zakupy powinny być mniejsze. Jednak ograniczenia ilości osób, które mogą przebywać w sklepach przyczyniły się do zwiększenia kolejek, dlatego wiele sklepów zdecydowało się przed świętami wielkanocnymi na pracę w trybie całodobowym, a inne wydłużają godziny pracy. 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020?

Biedronka jako pierwsza poinformowała, że od 7 do 10 kwietnia wszystkie sklepy tej sieci będą otwarte całą dobę. Z kolei w Wielką Sobotę czyli 11 kwietnia "Biedronki" będą czynne do godz. 13.00.

Kolejną siecią, której sklepy są otwarte całą dobę jest Lidl. Większość sklepów jest już otwarta całodobowo. W pozostałych sklepach wydłużyły się godziny otwarcia i sklepy Lidl od 2 kwietnia są czynne od 6.00 do 24.00!

Godziny otwarcia sieci Netto przed Wielkanocą 2020

Nie wszystkie sieci zdecydowały się na to, aby ich sklepy były otwarte całą dobę. Marka Netto wydłużyła godziny pracy i jej sklepy pracują w godzinach 6.00-24.00 do 11 kwietnia.

Godziny otwarcia sieci Kaufland przed Wielkanocą 2020

Zmiany godzin otwarcia nastąpiły też w sklepach sieci Kaufland, aby zapewnić klientom możliwość  zrealizowania zakupów przedświątecznych. Sklepy są otwarte od 6.00 do 24.00.

Godziny otwarcia sieci Aldi przed Wielkanocą 2020

Z kolei sklepy Aldi od 4 kwietnia są otwarte w godzinach 6.00-22.00. Między 14.00 a 14.30 obowiązuje przerwa techniczna podczas, której następuje wymiana pracowników. W Wielką Sobotę sklepy Aldi będą otwarte do godziny 13.00.

Na zmiany nie zdecydowały się duże markety, jak Auchan czy Carrefour, które przed świętami pracują w standardowym trybie. 

Zobacz także: Kiedy koronawirus w Polsce się skończy? Kiedy będzie można wychodzić na zewnątrz? "Odpowiedź jest krótka" - mówi ekspert

Puste półki w sklepach
East News

Niektóre sklepy Lidl są otwarte całodobowo! Inne wydłużyły godziny pracy.

East News

 

 

Biedronka
East News
Newsy
Biedronka otwarta całą dobę przed Wielkanocą! Ogromne zmiany! Poznajcie szczegóły
Zmiany w sklepach Biedronka. Biedronka - godziny otwarcia w święta Wielkanocne. Wielkanoc czy Biedronka będzie otwarta?

Koronawirus w Polsce wpłynął mocno na organizację pracy największych sieci handlowych w Polsce. Według najnowszych zaleceń rządu w sklepach i punktach usługowych mogą przebywać maksymalnie trzy osoby na jedną kasę. Dodatkowo - od 2 kwietnia (czwartek) wszyscy klienci będą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach, zaś w godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.  W związku z tymi zmianami Biedronka wprowadziła szereg zmian! Zapoznajcie się z nimi.   Biedronki otwarte całą dobę przed świętami Biedronka poinformowała o nowych godzinach otwarcia sklepów: Od 2 kwietnia sieci będą czynne od godziny 6 do 24.  Od 7 kwietnia do 10 kwietnia Biedronka będzie otwarta przez całą dobę!  A wszystko po to, żeby klienci mogli na spokojnie zrobić zakupy przed świętami wielkanocnymi. Jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort – informuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka. To dobra decyzja?  

Nowe godziny otwarcia w Lidlu, Aldi i Biedronce po świętach wielkanocnych 2020
Newsy
Nowe godziny otwarcia w Biedronce, Aldi i Lidlu. Sklepy wprowadzają kolejne zmiany po świętach
Godziny otwarcia Biedronki i Lidla znowu uległy zmianie. W jakich godzinach będzie można zrobić zakupy po świętach wielkanocnych? Niektóre placówki nadal będą czynne całodobowo.

Godziny otwarcia Biedronki i Lidla znowu uległy zmianie. W jakich godzinach będzie można zrobić zakupy po świętach wielkanocnych? Niektóre placówki nadal będą czynne całodobowo. Nowe godziny otwarcia obowiązują od 14 kwietnia.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Galerie handlowe i salony fryzjerskiej będą otwarte! Znamy daty i wstępny plan rządu Biedronka, Lidl, Aldi - godziny otwarcia po Wielkanocy 2020 W związku z pandemią koronawirusa wprowadzono dużo zmian i obostrzeń, do których społeczeństwo musiało się przystosować w bardzo szybkim czasie. Dotyczy to także sklepów spożywczych, w których zostały wprowadzone nowe zasady, które mają służyć bezpieczeństwu klientów dokonujących niezbędnych zakupów.  Przed świętami Wielkanocnymi Biedronka i Lidl zmieniły godziny otwarcia, a to wszystko po to, aby każdy swobodnie mógł zdążyć zakupić potrzebne produkty. Od 14 kwietnia godziny otwarcia znowu ulegają zmianom.  Biedronka na swojej stronie internetowej poinformowała, że sklepy będą czynne od godz. 6 do 24. Jednak nie dotyczy to wszystkich lokalizacji. Miejsca, w których godziny otwarcia będą krótsze lub dłuższe znajdują się na specjalnej liście opublikowanej na stronie sieci.  Lidl poinformował, że część sklepów będzie nadal czynna przez 24h z wyjątkiem godzin pomiędzy 3 a 4 w nocy. Listę sklepów czynnych całodobowo można sprawdzić na stronie sieci. W większości lokalizacji będzie można zrobić zakupy od godz. 6 do 24.  Z kolei sieć sklepów Aldi poinformowała, że niezmiennie można robić zakupy od 6 do 22. W niedziele handlowe sklepy będą otwarte od 9 do 18.  Zobacz także:  Będzie regulacja cen maseczek ochronnych? Minister zdrowia zdradził plany rządu Nowe godziny otwarcia sklepów po...

Biedronka
East News
Newsy
Ekspedientka Biedronki zakażona koronawirusem. Czy ktoś z klientów mógł się zarazić?
Czy ktoś z klientów się zaraził?

Jeden ze sklepów Biedronki został zamknięty i jest dezynfekowany po tym, jak u jednej z ekspedientek został wykryty koronawirus! Według doniesień medialnych kobieta prawdopodobnie zaraziła się od jednego z dostawców towaru. W którym mieście znajduje się zamknięta Biedronka i jak całą sytuację komentuje zarząd sklepu?  Pracownica Biedronki zakażona koronawirusem Do zakażenia jednej z ekspedientek Biedronki doszło w miejscowości Gryfino, a o całej sytuacji poinformował lokalny portal igryfino.pl. Portal donosi, że sklep został zamknięty i jest teraz dezynfekowany, a kobieta u której wykryto koronawirusa mogla zarazić się od dostawcy. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć - informują władze sklepu. Sklep sieci Biedronka przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie został zamknięty z powodu pozytywnego testu u pracownika tego sklepu. Zgodnie z zaleceniami sanepidu wszyscy pozostali pracownicy tej placówki od wtorku zostali poddani kwarantannie.  Zarząd Biedronki zapewnia, że po wykryciu u pracownicy koronawirusa do sklepu została wezwana profesjonalna firma dezynfekująca. Zobacz także:  Lidl, Biedronka, Kaufland, Netto. Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020? Jedna z ekspedientek Biedronki w Gryfinie zostala zakażona koronawirusem. Sklep jest dezynfekowany.  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner