Agnieszka Kaczorowska
Mat. pras.

Taniec z Agnieszką Kaczorowską, a może randka z Rafałem Maślakiem? Wielka licytacja trwa!

Agnieszka Kaczorowska
Mat. pras.

Agnieszka Kaczorowska, jedna z wielu gwiazd wspierających Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy, zaprasza na wyjątkową licytację, z której pieniądze przekazane będą na cele charytatywne.

Pomaganie innym to wielka radość. Radością jest także taniec. Jeśli chcesz ją poczuć podwójnie, zapraszam do licytacji, możesz pomóc innym i przy okazji nauczyć się pięknie tańczyć - prosi Agnieszka Kaczorowska, która wspólnie z Tomkiem Barańskim przekazała zaproszenie na warsztat taneczny w Egurrola Dance Studio. - Gwarantuję, że po tych lekcjach żaden bal nie będzie ci straszny - zachęca przyszłego zwycięzcę Tomek.

Płyta zespołu Enej i kawa z Maślakiem. Co jeszcze można wylicytować?

Do najciekawszych pozycji należą m.in. wyjście na kawę z Rafałem Maślakiem, wizyta na planie programu "Dzień Dobry TVN" oraz zaproszenia na pokazy największych polskich projektantów. Na aukcji wkrótce znajdą się inne wyjątkowe pamiątki znanych darczyńców, kolacje z dziennikarzami, zaproszenia do programów telewizyjnych, książki z autografami kochanych przez czytelników autorów, bilety na najciekawsze premiery i wiele innych niespodzianek. A także płyta z autografem zespołu Enej i zaproszenie na ich koncert.

Zbliżają się święta, czas okazywania sobie wzajemnej troski, miłości i niespodzianek. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji, z której dochód zostanie przekazany dla najbardziej potrzebujących i chorych dzieci - zachęca zespół Enej, przekazując na szczytny cel płytę z autografami oraz zaproszenie na koncert w Warszawie.

Na charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy licytować można także wyjątkowy fotoobraz, którego autorem jest  twórca najpopularniejszego na świecie filmu kręconego z dachów wieżowców. Zdjęcie wykonane przez młodego, utalentowanego fotografa i operatora Macieja Margasa przedstawia Warszawę z lotu ptaka podczas ostatniej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Jak gwiazdy pomagają dzieciom?

Od początku grudnia trwają aukcje darów przekazanych Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy przez największe redakcje i stacje telewizyjne, dziennikarzy, polityków, sportowców, biznesmenów oraz ludzi dobrego serca. Gwiazdy wspierające Fundację apelują o pomoc dla dzieci. Licytowane dary to wspaniałe prezenty pod choinkę. Warto odwiedzać stronę charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy, bo lista aukcji będzie wzbogacana i uzupełniana o dodatkowe pozycje aż do 22 stycznia 2016 roku. Dochód z
licytacji przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji "Dorastaj z Nami" wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji "Po Drugie" otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN "Nie jesteś sam".


XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej.

 

Tomasz Barański

Tomasz Barański
Mat. pras.

Enej

Enej
Mat. pras.

Maciej Margas

Maciej Margas
Mat. pras.

 

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30