Piłkarze reprezentacji Polski pojawili się na zgrupowaniu przed meczem z Walią. Tym razem uwagę przyciągali nie tylko Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak czy Arkadiusz Milik, ale również Karolina Szostak, która zaprezentowała się w zaskakującym wydaniu z taśmami na twarzy. Zobaczcie, jak zaprezentowali się piłkarze w codziennym wydaniu. Było naprawdę stylowo!

Reklama

Piłkarze na zgrupowaniu reprezentacji. Oprócz gwiazd pojawiła się też Karolina Szostak

Już 1 czerwca na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się mecz Polska-Walia. Z tej okazji do kraju przyleciał Robert Lewandowski, a tradycyjnie już na trybunach można się spodziewać jego żony Anny Lewandowskiej. Para mecze w reprezentacji traktuje jako możliwość odwiedzin bliskich i zazwyczaj całą rodziną przylatują do Polski z Monachium, a już niedługo być może ich drugim domem będzie Hiszpania. Robert Lewandowski jak zwykle wyglądał bardzo stylowo i trzeba przyznać, że prostota w takim wydaniu prezentuje się najlepiej.

Piętka Mieszko / AKPA

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z Robertem Lewandowskim. Fani: "Że też po tylu latach..."

Podczas spotkania kadry oprócz piłkarzy uwagę zwracała też Karolina Szostak. Dziennikarka Polsatu postawiła na wygodny dres w mocnym kolorze, na który założyła marynarkę, jednak całą uwagę przyciągają tajemnicze plastry na jej twarzy. To modny ostatnio taping twarzy, który działa jak lifting, poprawia owal i wspomaga działanie jogi twarzy. Wygląda na to, że Karolina Szostak dba o urodę bez skalpela.

Piętka Mieszko / AKPA

Podczas zgrupowania kadry uwagę zwracał też Arkadiusz Milik. Piłkarz przyjechał razem ze swoją nową partnerką, która po czułym pożegnaniu odjechała.

Piętka Mieszko / AKPA

Uwagę przyciągał też stylowy jak zawsze Grzegorz Krychowiak, który chętnie rozdawał autografy i zamienił kilka słów z kibicami reprezentacji. Tymczasem Kamil Glik tym razem wyglądał dość poważnie. Sami spójrzcie.

Będziecie oglądać mecz Polska-Walia?

Piętka Mieszko / AKPA
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama