Anna Lewandowska i Robert Lewandowski ostatnio bardziej niż zwykle chwalą się swoją miłością. Para skrada sobie buziaki na czerwonym dywanie a na prywatnych zdjęciach pozwala sobie na mnóstwo czułości! Tym razem Lewandowscy pochwalili się swoją poranną rutyną. Takich ich dawno nie widzieliśmy!

Reklama

Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy zachwycili fanów: "Miłość jest w powietrzu"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają ostatnio dla siebie więcej czasu. Para ma za sobą rodzinne wakacje, które spędziła w gronie najbliższej rodziny. Anna Lewandowska pokazała nawet zdjęcia swojego brata i mamy, którzy wypoczywali razem z nimi. Na wakacjach Anna i Robert wciąż się przytulali i skradali sobie buziaki. Po rodzinnym wyjeździe przyszedł czas na bardzo miłe obowiązki, Anna Lewandowska błyszczała na festiwalu w Cannes obok Roberta Lewandowskiego. Trenerka udowodniła, że jest doskonałą znawczynią mody a każda jej kolejna kreacja zapierała dech w piersiach! Teraz jednak przyszedł czas na powrót do codzienności, a to przecież dla małżeństwa oznacza intensywne treningi.

Dlaczego jednak ćwiczyć osobno skoro można to robić razem a przy okazji mieć okazję do kolejnych, czułych objęć? Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z ukochanym ze swojej porannej rutyny:

- Poranny trening z moim mężem - pochwaliła się trenereka.

annalewandowskahpba/Instagram

Zobacz także: Cannes 2022: Anna Lewandowska aż w dwóch spektakularnych kreacjach u boku Roberta Lewandowskiego

Nic dziwnego, że takie zdjęcie rozczuliło fanów, którzy pozostawili pod fotografią mnóstwo zachwyconych komentarzy!

Zobacz także

- To niesamowite, że też po tylu latach wyglądacie jakbyście byli na początku swojego związku, tacy zakochani i zaaferowani... Piękne to jest!

- Razem raźniej i najlepiej ❤️????

- Najlepszy aktywny wspólny czas ????

- Brawo????????????????cudnie razem wyglądacie ???? - zachwycają się parą, fani.

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski coraz chętniej dzielą się z fanami swoją miłością i wyglądają na bardzo zakochanych!

Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Za Robertem Lewandowskim bardzo zapracowany czas, podobnie jak za Anną Lewandowską. Trenerka razem ze swoim mężem w końcu mogą pobyć razem i nacieszyć się sobą. Anna Lewandowska przyznała ostatnio, że mimo ogromnego zapracowania razem z Robertem Lewandowskim są bardzo zorganizowanymi rodzicami. Na całe szczęście teraz przed małżeństwem więcej wspólnego czasu. Para już planuje kolejne wakacje, a także przecież musi nacieszyć się swoim nowym domem, który kupili na słonecznej Majorce! Możliwe zresztą, że Lewandowscy naprawdę zwiążą swoje życie z południem Europy. Robert Lewandowski nie wykluczył, że już niedługo zmieni klub i bardzo prawdopodobne, że będzie to zmiana na FC Barcelonę!

Instagram / annalewandowskahpba
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama