Lewandowska o zarobkach
ONS

Lewandowska szturmuje telewizję. Dostanie własny program

Lewandowska o zarobkach
ONS

Jeszcze pod koniec zeszłego roku wielu przewidywało, że 2014 będzie należał do Anny Lewandowskiej. Pierwszy kwartał zdaje się potwierdzać ich słowa, bo żona Roberta idzie jak burza. Jej blog zdobywa coraz większą popularność, ona sama często gości w mediach i na salonach, a ostatnio podpisała aż dwa kontrakty z międzynarodowymi markami. Już niebawem będziemy mogli podziwiać efekty jej pracy nad dużą kampanią reklamową. Przypomnijmy: Lewandowska została twarzą Rexony. Mamy pierwsze zdjęcie

Teraz Lewandowską zainteresowała się telewizja i wszystko wskazuje na to, że mistrzyni świata w karate doczeka się własnego programu! Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Polsat Cafe zaproponował Lewandowskiej prowadzenie autorskiego programu o zdrowym stylu życia. Miałaby ona tam pokazywać nie tylko przykładowe ćwiczenia, ale cały szereg zaleceń dotyczących np. odpowiedniej diety. Ciężko wyobrazić sobie lepszą kandydatkę, bo za Lewandowską stoi nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim odpowiednie (i wciąż poszerzane) wykształcenie.
 

Polsat od jakiegoś czasu zastanawiał się nad odpowiedzią na Chodakowską, która ma swój kącik w DDTVN. W Polsce zdrowy styl życia, dbanie o siebie i sport to teraz bardzo bardzo nośny temat, a Lewandowska uosabia wszystkie te cechy. Jej twarz jest już na tyle rozpoznawalna, że może pociągnąć własny program, ale ona sama jeszcze się zastanawia. Doskonale wie, że teraz jest jej 5 minut, ale nie chcę podejmować pochopnych decyzji i starannie filtruje propozycje - zdradza w rozmowie z AfterPartt.pl osoba z otoczenia Anny.


Będziecie oglądać program Lewandowskiej, jeśli trafi do ramówki Polsat Cafe?

Zobacz: "Żyjemy jak w bajce. Nie wstydzę się tego, że zarabiamy"


Anna Lewandowska w drodze na trening:

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17