Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram

Lewandowscy zarobią miliony na ciąży trenerki? "Marki współpracujące z Anią i Robertem są już przygotowane"

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy zarobią miliony dzięki ciąży i dziecku? Pytani przez portal NaTemat.pl specjaliści zajmujący się reklamą są pewni, że piłkarz i jego ciężarna żona już wkrótce wezmą udział w kolejnych kampaniach reklamowych.

Rafał Baran, specjalista od kampanii reklamowych, w rozmowie z portalem skomentował najnowsze doniesienia medialne o ciąży Anny Lewandowskiej. Rafał Baran nie ukrywa, że firmy współpracujące z Robertem i jego żoną będą chciały wykorzystać błogosławiony stan Anny Lewandowskiej.

W biznesie oni dotychczas działali osobno. Teraz pojawiła się idealna możliwość "marketingowego" połączenia sił. Jestem przekonany, że marki współpracujące z Anią i Robertem są już od dawna przygotowane na kampanię reklamową wykorzystującą fakt, że zostaną rodzicami. Na przykład firma Procter & Gamble, produkująca maszynki do golenia, które reklamuje Ania, na pewno zaproponuje reklamę produktów związanych z dziećmi, które także ma w swojej ofercie - komentuje Rafał Baran.

Portal natemat.pl zauważył również, że od kiedy Robert Lewandowski oficjalnie potwierdził, że jego żona spodziewa się dziecka, wpisując hasło "ciąża" w internetowej wyszukiwarce, wśród pierwszych wyników pojawia się blog prowadzony przez Annę Lewandowską na którym prezentuje treningi dla ciężarnych kobiet - według portalu to wcale nie jest przypadek, a wiele firm, które współpracują z Anną i Robertem Lewandowskimi były od dawna przygotowane na ewentualne wieści o ciąży żony piłkarza.

 

Myślicie, że rzeczywiście zobaczymy ciążowy brzuszek Anny Lewandowskiej w reklamie?

 

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka?! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

 

Anna Lewandowska jest w ciąży.

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram Anna Lewandowska

Ania i Robert Lewandowscy już wkrótce zostaną rodzicami.

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram Robert Lewandowski

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47