Leon Myszkowski cz nową dziewczyną p[iękną blondynką w Sopocie Leo Myszkowski z dziewczyną Leon Myszkowski przytula się z dziewczyną
Leon Myszkowski cz nową dziewczyną p[iękną blondynką w Sopocie
Ale on wyrósł...
1/7
Leon Myszkowski cz nową dziewczyną p[iękną blondynką w Sopocie

Leon Myszkowski jest zakochany! Ale uwaga - nie chodzi wcale o śliczną brunetkę, z którą był na balu gimnazjalnym… W ostatni weekend lipca na plaży w Sopocie syn Justyny Steczkowskiej wypoczywał u boku delikatnej blondynki. Najpierw para wypożyczyła segwaye, którymi jeździli po okolicy, a potem odpoczywali na plaży. Ale jak! Widać, że młodzi naprawdę mają się ku sobie ;) Pocałunki, przytulanie, czułość. Ciekawe co na to… Justyna Steczkowska.

 

Zobacz także: Synowie pogodzą Edytę Górniak i Justynę Steczkowską? Jest na to spora szansa!

2/7
Leo Myszkowski z dziewczyną

Kim jest nowa dziewczyna Leona? To na razie tajemnica. Do tej pory syn Justyny Steczkowskiej nigdy nie wypowiadał się na temat swojego życia prywatnego. Raz jeden w marcu tego roku pokazał zdjęcie z tajemniczą blondynką na swoim Instagramie. Czyżby to była ta sama?

3/7
Leon Myszkowski przytula się z dziewczyną

Leon to niezłe ciacho. Nic więc dziwnego, że ma mnóstwo fanek. Teraz nie będą zbyt szczęśliwe - nie da się ukryć, nastolatek jest naprawdę zakochany.

4/7

"Polski Justin Bieber" nie tylko przypomina z wyglądu swojego amerykańskiego kolegę, ale i jak gwiazdor  pop ma niesamowite powodzenie u kobiet. Widać też, że niezły z niego rozrabiaka...

5/7

Już wiadomo, że nie zobaczymy Leona jesienią w nowym show Polsatu "Top Chef Gwiazdy". Powód? Rodzice nastolatka uznali, że teraz Leon musi skupić się na nauce, bo od września idzie już do liceum. 

6/7

Czy Leon Myszkowski zachwycił swoją ukochaną talentem kulinarnym? Bardzo możliwe, bo nas tak! Wiadomo, że syn Justyny Steczkowskiej podpisał już umowę na wydanie książki. Czy to będzie właśnie coś o gotowaniu?

7/7
Leon Myszkowski z dziewczyną w Sopocie

Podczas wizyty w Sopocie Leon razem z tajemniczą blondynką  wypożyczyli segweye. Widać, że świetnie się bawili podczas tej przejażdżki!