Lara Gessler na spacerze z córką

Lara Gessler z mężem i córką na jesiennym spacerze. Wiemy, jakiej marki wózek wybrała 

Lara Gessler na spacerze z córką

Lara Gessler niedawno po raz pierwszy została mamą. Córka Magdy Gessler poinformowała o tej szczęśliwej nowinie za pomocą mediów społecznościowych i od tego momentu od czasu do czasu publikuje  na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Niedawno pokazała fotografię zrobioną podczas karmienia piersią i umieściła wymowny wpis, angażując się w ten sposób w strajk kobiet. 

Teraz Lara Gessler została przyłapana przez paparazzi podczas jesiennego spaceru z mężem. Zobaczcie, jaki wózek wybrała! Wiemy, ile kosztuje ten model...

Lara Gessler z mężem i córką na jesiennym spacerze

Lara Gessler, korzystając z pięknej jesiennej pogody wybrała się z mężem i córeczką na spacer. Córka słynnej restauratorki postawiła na wygodny dres. Widać, że gwiazda bardzo ceni sobie komfort i wygodę. Na uwagę zasługuje też wózek, który Lara Gessler wybrała dla córeczki. Tu celebrytka zaskoczyła swoim wyborem i postawiła na wózek Bugaboo Donkey3, który kosztuje 5,5 tys. zł.

Jak wiadomo, gwiazdy bardzo często wybierają dla swoich dzieci wózki z najwyższej półki, których cena czasem może szokować. Ostatnio wśród znanych osób chętnie wybieraną marką był Cybex. Postawiła na niego m.in Anna Lewandowska, a ostatnio hitowy model Priam 2.0 wybrała też Maffashion. Lara Gessler nie poszła w ich ślady i postawiła na klasyczny model w czarnym kolorze, ale zdecydowała się na markę Bugaboo. Warty swojej ceny?

Zobacz także: Jakie wózki dla swoich dzieci wybrały gwiazdy? Joanna Krupa za mniej niż 500 zł, za to Janachowska i Lewandowska... Zobaczcie!

Lara Gessler na spacerze z córką

Lara Gessler na rodzinny spacer z córeczką wybrała dresowy zestaw. Młoda mama komfort stawia ponad wszystko.

Lara Gessler na spacerze z córką

Wózek Bugaboo, który wybrała dla córki Lara Gessler kosztuje 5,5 tys. zł. 

BUGABOO DONKEY 5.400 zł
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51