Lara Gessler w "Dzień Dobry TVN"
East News

Lara Gessler szczerze o swoich ciążowych zachciankach. Jak narzeczony znosi jej ciążowe nastroje?

Lara Gessler w "Dzień Dobry TVN"
East News

Lara Gessler niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Będzie to córeczka, ale na razie przyszli rodzicie nie zdradzili, jakie imię dla niej wybrali. Córka Magdy Gessler pojawiła się dzisiaj w "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała o tym, jak czuje się w czasie swojej pierwszej ciąży. Zdradziła również, jakie ma zachcianki! 

Zobacz także: Jakub Kosel i Ciocia Liestyle wspierają Larę Gessler na premierze książki. Przyszłe mamy eksponują swoje brzuszki

Lara Gessler o ciążowych zachciankach

Lara Gessler i Piotr Szeląg niedługo zostaną rodzicami po raz pierwszy! Przyszła mama gościła dziś na kanapach "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała, co nie co o tym, jak teraz wygląda jej życie. Córka Magdy Gessler przyznała, że znosi ciążę znakomicie, a przeszkadza jej tylko jeden mały szczegół... 

Czuję się absolutnie fantastycznie, gdyby nie fakt, że nie mogę leżeć i czytać na brzuchu, co bardzo lubię to nie bardzo zauważyłam. 

Dodała również, że jej narzeczony również bardzo dobrze znosi okres oczekiwania na maleństwo. Oboje nie wyczuwają napięcia, ponieważ Lary nie męczą żadne typowe ciążowe dolegliwości: 

Bardzo dobrze to znosi, bo napięcia nie ma. Nic z tych klasycznych dolegliwości ciążowych nie mam. Ani zmiany nastroju, ani nudności, nic mnie nie dotknęło. 

Nie da się ukryć, że ciąża służy przyszłej mamie. Swój idealny ciążowy brzuszek zaprezentowała m. in. podczas wczorajszej premiery swojej nowej książki. Lara Gessler przyznała, że nie miała również specjalnych wymagań, jeżeli chodzi o ciążowe zachcianki: 

Świeże soki i owoce, miałam takie trzy tygodnie, że mogłam jeść lody codziennie ale teraz już nie. 

Można pozazdrościć! Córeczka Piotra i Lary pojawi się na świecie już niedługo. 

Zobacz także: Lara Gessler zaręczyła się, czy planuje już ślub? Znamy odpowiedź

Lara Gessler opowiedziała o swoich ciążowych zachciankach. Tak wyglądała podczas dzisiejszej wizyty w "Dzień Dobry TVN". 

Lara Gessler w "Dzień Dobry TVN"
East News

Lara Gessler i Piotr Szeląg niedawno się zaręczyli. 

East News

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11