East News

Lara Gessler zaręczyła się, czy planuje już ślub? Znamy odpowiedź

East News

Lara Gessler przeżywa jeden z najpiękniejszych okresów w swoim życiu. Już wkrótce, na przełomie września i października, zostanie po raz pierwszy mamą. Razem z Piotrem Szelągiem, z którym spotyka się od 2019, powita na świecie córeczkę.

Ale to nie wszystko... Kilka dni temu na jej palcu pojawił się piękny zaręczynowy pierścionek!

Zobacz takżeMagda Gessler pokazała zdjęcie Lary z dzieciństwa, podobne?

"Najszczęście" - napisała szczęśliwa córka Magdy Gessler pod zdjęciem na Instagramie, na którym wtula się w swojego narzeczonego, Piotra Szeląga i z dumą prezentuje pierścionek zaręczynowy z rubinem. Oświadczyny były dla Lary totalnym zaskoczeniem. Niespodzianką był również sam pierścionek zaręczynowy.

Czy pierścionek od razu jej się spodobał? 

Piotr bardzo dobrze dobrze zna mój gust i z wyborem pierścionka trafił idealnie - wyznała Lara w rozmowie z magazynem "Party".

Czy pierścionek zaręczynowy na palcu oznacza, że Lara i Piotr planują wkrótce wziąć ślub? Okazuje się, że wręcz przeciwnie! Para nie zamierza stanąć na ślubnym kobiercu, a pierścionek traktuje raczej jako symboliczną formalność.

Dla Lary i Piotra ważniejsze niż sam akt małżeństwa jest piękne i silne uczucie, które ich wiąże.

My się z Piotrem bardzo cieszymy samym faktem bycia razem. Jak dwoje ludzi jest szczęśliwych i chce być ze sobą, to pierścionek zaręczynowy jest czystą formalnością.

Na razie uwagę Lary i Piotra w pierwszej kolejności pochłania córeczka, która już za kilka tygodni pojawi się na świecie. Lara całą ciążę, również niełatwy trzeci trymestr, znosiła świetnie i tryskała energią. Do tego stopnia, że znalazła czas oraz siłę aby napisać książkę pt. "Orzechy i pestki", której premiera zbiegnie się z terminem porodu. Córka Magdy Gessler zawarła w niej całą swoją wiedzę na temat swoich dwóch największych kulinarnych słabości. To zdecydowanie bardzo intensywny i piękny czas w jej życiu!

Więcej w najnowszym numerze magazynu "Party"!

Lara Gessler zaręczyła się

Lara pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym:

Lara Gessler zaręczyła się

Już wkrótce zostanie mamą!

Lara Gessler w ciąży

 

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01