Lara Gessler pokazała piękny pokój swojej córki! Młoda mama podczas relacji na InstaStories pokazała nagranie z królestwa małej Neny, która przyszła na świat zaledwie kilka tygodni temu. Lara Gessler urządzając pokoik swojej pociechy nie zdecydowała się na standardowe dziecięce mebelki i klasyczne połączenia kolorów różowego i białego. Musicie zobaczyć, jak wygląda pokój córki Lary Gessler!

Reklama

Jak Lara Gessler urządziła pokój córki?

Ponad trzy tygodnie temu Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami - na świecie pojawiła się wówczas córeczka pary. Córka Magdy Gessler początkowo nie zdradzała, jakie imię wybrała dla swojej pociechy, ale po jakimś czasie okazało się, że dziewczynka nosi oryginalne i piękne imię Nena. Lara Gessler nie ukrywa wizerunku córeczki i co jakiś czas pokazuje w sieci jej zdjęcia. Teraz młoda mama pochwaliła się również pokojem swojej córki! Lara Gessler spełniła prośbę obserwatorek, które chciały zobaczyć, jak wygląda królestwo małej Neny i pokazała piękne meble i dodatki w pokoju dziewczynki.

Lara Gessler wybrała klasyczne dziecięce mebelki i dodatki w białym i różowym kolorze? Nic z tych rzeczy! Młoda mama postawiła na naturalne, ciepłe kolory i bardzo oryginalne meble. Lara Gessler podczas relacji na InstaStories zdradziła, że w obecnej chwili Nena śpi w sypialni rodziców- w docelowym pokoiku dziewczynki nie ma więc łóżeczka. W królestwie dziewczynki pojawiły się za to m.in. piękny stary fotel, który kiedyś Lara Gessler kupiła na aukcji internetowej i oryginalna metalowa szafka z sieciówki.

Świetnie wpisała mi się w ten ogródkowo-leśny koncept, który miałam na ten pokój- powiedziała Lara Gessler.

W pokoju małej Neny pojawił się również drewniany przewijak, który w przyszłości znajdzie swoje zastosowanie w... kuchni! Lara Gessler zdradziła bowiem, że kupiła mebel, który później będzie mogła wykorzystać jako stolnicę. My jesteśmy zachwycone tym pomysłem!

Zobaczcie, jak prezentuje się piękny pokój córki Lary Gessler!

Zobacz także

Zobacz także: Magda Gessler nie tak wyobrażała sobie pierwsze spotkanie z wnuczką. Lara Gessler zdradziła jak wyglądało

Lara Gessler pokazała pokój córki.

Instagram

Podoba się Wam królestwo małej Neny?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama