Lara Gessler w "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy

Lara Gessler opowiedziała o porodzie bez znieczulenia. Zdradziła, co było dla niej najbardziej traumatyczne

Lara Gessler opowiedziała o porodzie bez znieczulenia. Zdradziła, co było dla niej najbardziej traumatyczne

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku zostali rodzicami po raz pierwszy. Na świat przyszła ich piękna córeczka, dla której wybrali oryginalne i niespotykane imię Nena. Córka Magdy Gessler zdecydowała się na poród naturalny i bez znieczulenia. Czy jej małżonek towarzyszył jej podczas porodu? Młoda mama opowiedziała o sytuacji, która okazała się być zarówno dla niej jak i dla Piotra traumatyczna. Zdradziła również. czy ma już opiekunkę dla małej Neny. 

Zobacz także: Lara Gessler zdradziła imię córeczki i pokazała jej twarz! "Mała Pani Magda"!

Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Lara Gessler szczerze o porodzie bez znieczulenia

Lara Gessler spełnia się w roli mamy. Jej córeczka Nena przyszła na świat niecałe dwa tygodnie temu. Lara radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem sieci: 

Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej 🕊🥰🦦♥️ Mamy Ją!🙆🏼‍♀️

Szczęśliwa mama dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z porodem w sieci. Właśnie odpowiedziała na pytania fanów, m. in. o to, jak wyglądał jej poród w czasach pandemii: 

Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że teraz nigdzie nie ma pewności porodu rodzinnego. Na Madalińskiego tatusiowie mogą być jeszcze z mamami przez 2 godziny. - napisała na Instastory

Zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na poród bez znieczulenia: 

Natura wymyśliła nas naprawdę nieźle. Przez natłok różnych informacji - i często błędnych przekonań - przestałyśmy sobie ufać jako kobiety, polegać na intuicji i instynkcie. Bardzo chciałam wybrać się w taką podróż w głąb siebie. To bardzo pierwotne. A fakt, że jest obok opieka medyczna, która zawsze może zainterweniować i służyć współczesną wiedzą tym bardziej dodaje odwagi. Najważniejsza jest jednak położna, która rozumie twoją wizję porodu i nie pospiesza cię, daje hormonom działać. No i partner, który dodaje otuchy. 

Przyznała, że najtrudniejsze dla niej były godziny spędzone z dala od męża: 

Najtrudniejsze w porodzie były 2 noce spędzone bez Piotra. Pierwsze odkąd jesteśmy razem. Jednocześnie dla mnie pierwsze w nowej roli. Bardzo nienaturalna sytuacja. Choć i tak jestem bardzo wdzięczna, że mógł być ze mną przy porodzie, ale taka rozłąka była dla nas traumatyczna. 

Na koniec rozwiała wątpliwości fanów odnośnie bliskiej przyszłości małej Neny. Lara przyznała, że nie zamierza zatrudniać dla córeczki niani. Będzie starała się zabierać ją wszędzie, gdzie to będzie możliwe: 

Takie z nas opiekunki. Mała będzie tam, gdzie my, co nie koniecznie oznacza, że w domu. Na razie siedzimy ze względu na sytuację epidemiologiczną. 

Zobacz także: Lara Gessler karmi córkę piersią i komentuje protesty: "Złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka"!

Lara Gessler szczerze opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się na poród bez znieczulenia. Mała Nena Gessler-Szeląg przyszła na świat w październiku 2020 roku. 

Lara Gessler o tym, dlaczego zdecydowała się na poród bez znieczulenia
Instagram

Lara Gessler opowiedziałą również o porodzie w trakcie pandemii oraz o tym, czy wynajmie dla córeczki opiekunkę. 

Lara Gessler o tym, dlaczego zdecydowała się na poród bez znieczulenia
Instagram

Lara Gessler o tym, dlaczego zdecydowała się na poród bez znieczulenia
Instagram
Newsy
Lara Gessler pokazała, jak urządziła pokój córki! Młoda mama zdecydowała się na niestandardowe rozwiązania
Lara Gessler pokazała, jak urządziła pokój córki! Młoda mama zdecydowała się na niestandardowe rozwiązania

Lara Gessler pokazała piękny pokój swojej córki! Młoda mama podczas relacji na InstaStories pokazała nagranie z królestwa małej Neny, która przyszła na świat zaledwie kilka tygodni temu. Lara Gessler urządzając pokoik swojej pociechy nie zdecydowała się na standardowe dziecięce mebelki i klasyczne połączenia kolorów różowego i białego. Musicie zobaczyć, jak wygląda pokój córki Lary Gessler! Jak Lara Gessler urządziła pokój córki? Ponad trzy tygodnie temu Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami - na świecie pojawiła się wówczas córeczka pary. Córka Magdy Gessler początkowo nie zdradzała, jakie imię wybrała dla swojej pociechy, ale po jakimś czasie okazało się, że dziewczynka nosi oryginalne i piękne imię Nena. Lara Gessler nie ukrywa wizerunku córeczki i co jakiś czas pokazuje w sieci jej zdjęcia.  Teraz młoda mama pochwaliła się również pokojem swojej córki! Lara Gessler spełniła prośbę obserwatorek, które chciały zobaczyć, jak wygląda królestwo małej Neny i pokazała piękne meble i dodatki w pokoju dziewczynki. Lara Gessler wybrała klasyczne dziecięce mebelki i dodatki w białym i różowym kolorze? Nic z tych rzeczy!  Młoda mama postawiła na naturalne, ciepłe kolory i bardzo oryginalne meble. Lara Gessler podczas relacji na InstaStories zdradziła, że w obecnej chwili Nena śpi w sypialni rodziców- w docelowym pokoiku dziewczynki nie ma więc łóżeczka. W królestwie dziewczynki pojawiły się za to m.in. piękny stary fotel, który kiedyś Lara Gessler kupiła na aukcji internetowej i oryginalna metalowa szafka z sieciówki. Świetnie wpisała mi się w ten ogródkowo-leśny koncept, który miałam na ten pokój- powiedziała Lara Gessler. ...

Lara Gessler o pierwszym spotkaniu Magdy Gessler z wnuczką
Instagram
Newsy
Magda Gessler nie tak wyobrażała sobie pierwsze spotkanie z wnuczką. Lara Gessler zdradziła jak wyglądało
Magda Gessler nie tak wyobrażała sobie pierwsze spotkanie z wnuczką. Lara Gessler zdradziła jak wyglądało

Lara Gessler w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o narodzinach swojej córeczki i zdradziła  czy Magda Gessler widziała już małą Nenę! Córka jednej z największych gwiazd TVN nie ukrywa, że przez pandemię koronawirusa unika spotkań, nawet tych rodzinnych dlatego jej bliscy jeszcze nie poznali osobiście jej pociechy. Jest jednak pewien wyjątek- okazuje się, że Magda Gessler miała okazję zobaczyć już swoją swoją wnuczkę! Jak do tego doszło? Wykorzystaj w Smyk kod rabatowy na zakup najpiękniejszych prezentów dla maluszka. Lara Gessler szczerze o macierzyństwie Lara Gessler i Piotr Szeląg już od blisko trzech tygodni spełniają się w roli rodziców. Lara Gessler urodziła córeczkę, która otrzymała oryginalne i piękne imię Nena. Dumna mama zdradziła ostatnio, że zdecydowała się na poród w szpitalu im. Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego w Warszawie. Teraz córka magdy Gessler w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o macierzyństwie i pierwszych chwilach po narodzinach dziecka. My już przed porodem musieliśmy bardziej trzymać się w domu. Jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną największy lęk był taki, że nie będziemy mogli rodzić tam, gdzie chcemy, bo ktoś zachoruje, więc już żyjemy w izolacji od jakiegoś czasu. To idealny czas na połóg, biorąc pod uwagę, że i tak nic cię nie omija, bo i tak nic ciekawego się na świecie nie dzieje, jeżeli chodzi o rozrywkę- powiedziała Lara Gessler. Lera Gessler opowiedziała również, jaka jest jej ukochana córeczka.  Nena jest wspaniała. Jest absolutnie delikatna i widać, że nie chce, żebyśmy się zrazili jakoś strasznie, bo muszę ją dobudzać na karmienie w nocy, więc generalnie dziecko - anioł- zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Co ciekawe, Lara Gessler...

Lara Gessler i Piotr Szeląg
Mateusz Jagielski/East News
Newsy
Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub! W sieci pojawiły się zdjęcia z ceremonii!
Zakochani rok temu wzięli skromny ślub, a teraz wyprawili naprawdę efektowną uroczystość. Lara Gessler w zjawiskowej sukni zachwyciła swoim wyglądem!

Lara Gessler ponad rok po ślubie znów powiedziała "tak" Piotrowi Szelągowi! Okazuje się, że dziś wieczorem, w piątek 10 grudnia, w górach odbyła się naprawdę wyjątkowa i romantyczna uroczystość zorganizowana przez córkę Magdy Gessler i jej męża. Relację ze ślubu pokazał w sieci Tadeusz Muller. Musicie zobaczyć piękną suknię Lary Gessler. Wyglądała obłędnie! Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz drugi powiedzieli sobie "tak" Lara Gessler i Piotr Szeląg już od kilku lat tworzą naprawdę szczęśliwy związek. Para doczekała się córeczki, która przyszła na świat w październiku ubiegłego roku. Kilka tygodni przed narodzinami dziecka, Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub. Młoda para zdecydowała się wówczas na skromną uroczystość, a Lara Gessler ślubowała miłość w sukience za 259 złotych.  Teraz, ponad rok od tamtych wydarzeń, Lara Gessler i Piotr Szeląg postanowili odnowić przysięgę ślubną!  Zobacz także:   Syn Magdy Gessler oświadczył się! Kim jest jego narzeczona Tadeusza Müllera? Zobaczcie zdjęcia z piękną Małgorzata Zdjęcia z uroczystości pokazał w sieci brat Lary Gessler. Drugi ślub córki Magdy Gessler odbył się w plenerze, w górach. Lara Gessler zaprezentowała się w białej, dopasowanej sukni, a jej look uzupełnił długi welon z koronkowym czepkiem w stylu retro.  Młoda para wyglądała naprawdę pięknie! Podoba się Wam suknia Lary Gessler? Zobacz także:   Skromne śluby polskich gwiazd! Kto wydał na wesele dwa tysiące złotych, a kto tylko... 65 zł?

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner