Lana Del Rey czyta "25 Magazine" Anji Rubik

Lana Del Rey przyłapana z magazynem Anji Rubik! [FOTO]

Lana Del Rey czyta "25 Magazine" Anji Rubik

Anja Rubik oprócz tego, że jest rozchwytywaną modelką, ma swój własne czasopismo "25". Ekskluzywny magazyn modowy, który zadebiutował w tym roku podczas festiwalu w Cannes spotkał się z pozytywnym przyjęciem przez branżę. Czytają go m.in.: Joanna Przetakiewicz, Karl Lagerfeld czy Kanye West

Wydawnictwo oprócz odważnych sesji zdjęciowych, w których w sposób artystyczny ukazywana jest kobieca nagość, zawiera wiele ciekawych artykułów i unikalnych zdjęć osobistości ze świata show-biznesu. Prawdodopobnie dlatego też na zakup egzemplarza mogą pozwolić sobie nieliczni - kosztuje ok. 300 złotych! Zobacz: Rubik wydała gazetę dla elit

Ostatnio z egzemplarzem elitarnego magazynu została przyłapana kolejna światowa gwiazda, Lana Del Rey. Wokalistka ubrana w luźny sweter i jeansy wracała z zakupów spożywczych. W jednej ręce miała plastikową siatkę z produktami na obiad, a w drugiej... pięknie wydane pismo.

Drugi numer "25" ukaże się już w styczniu. Może na jednej ze stron zobaczymy Lanę Del Rey? To w sumie nie jest zły pomysł.

Przy okazji przypomnijmy, że w przyszłym roku piosenkarka ponownie zawita do Polski, tym razem na otwarty koncert: Lana Del Rey ponownie wystąpi w Polsce!

Zobaczcie też jak Lana Del Rey znosi mroźne dni :)

Więcej na temat Anja Rubik Lana Del Rey
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04