Makijaż "dewy skin" - Lady Gaga
East News

Lady Gaga ma nowego chłopaka! Wokalistka pokazała namiętne zdjęcie ze swoim wybrankiem!

Makijaż "dewy skin" - Lady Gaga
East News

Lady Gaga nie jest już singielką! Jej serce skradł przystojny przedsiębiorca Michael Polansky. Wygląda na to, że para jest w sobie szaleńczo zakochana, a wokalistka postanowiła przestać ukrywać przed światem swoje gorące uczucie. Intymnym zdjęciem z ukochanym piosenkarka pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Zobacz także: Fani martwią się o Lady Gagę! Artystka pokazała się nago na Instagramie

Lady Gaga ma nowego partnera!

W życiu Lady Gagi zaszły ostatnio poważne zmiany! Artystka diametralnie zmieniła swój wizerunek i przefarbowała włosy na odważny, różowy kolor, a ponadto znalazła szczęście u boku prawdziwego przystojniaka. Piosenkarka nie chce już go dłużej ukrywać i w końcu pochwaliła się swoim ukochanym w sieci. Kim jest jej wybranek?

Niestety na ten moment niewiele o nim wiadomo. Partner wokalistki nazywa się Michael Polansky, ma 33 lata i jest przedsiębiorcą oraz inwestorem, a także prezesem grupy Parker. Jednak z całą pewnością można stwierdzić, że Michael to prawdziwy przystojniak! Nic dziwnego, że piosenkarka jest nim tak bardzo zauroczona. To wszystko można wyczytać z najnowszego zdjęcia artystki, które wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów gwiazdy. Piosenkara i jej ukochany spędzają razem czas na jachcie. Na fotografii para czule przytula się do siebie, a Michael namiętnie patrzy się na swoją ukochaną. Widać, że to prawdziwa miłość! 

Cieszymy się, że wokalistka w końcu znalazła szczęście u boku tak przystojnego mężczyzny. Miejmy nadzieję, że ich związek będzie naprawdę udany i będą potrafili stworzyć zgraną parę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We had so much fun in Miami. Love to all my little monsters and fans, you’re the best! ❤️

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 

Widać, że miłość bardzo służy wokalistce! Teraz Lady Gaga po prostu promienieje ze szczęścia! 

 

Więcej na temat Lady Gaga
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40