Kylie_Jenner_nie_rozstaje_się_z_telefonem
East News

Bez czego Kylie Jenner nie rusza się z domu i zarabia na tym miliony dolarów?

Kylie_Jenner_nie_rozstaje_się_z_telefonem
East News

Kylie Jenner jest przyrodnią siostrą Kim Kardashian i najmłodszą z klanu słynnych sióstr. Mimo to, 21 latka mogłaby obdzielić swoimi życiowymi doświadczeniami niejedną osobę. W tym roku Kylie urodziła swoje pierwsze dziecko, a magazyn Forbes oszacował jej majątek na 900 milionów dolarów! Możliwe, że gwiazda będzie najmłodszą miliarderką w historii i prześcignie Marka Zuckenberga, który pierwszy miliard zarobił mając 23 lata. Co stoi za sukcesem młodej gwiazdy? Instagram!

 

Kosmetyki od Kylie Jenner

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, gdy Kylie wypuściła na rynek swoje pierwsze pomadki i konturówki, które okazały się ogromnym sukcesem. Z czasem gwiazda poszerzyła swoją linię kosmetyków o kolejne produkty: cienie do powiek, korektor, rozświetlacze, bronzery. Kylie osiągnęła sukces, dzięki bardzo dobrej jakości produktów, doskonałemu marketingowi, wyczuciu trendów. Jednym z najważniejszych elementów prowadzenia marki są dla niej media społecznościowe, dlatego gwiazda nigdy nie rusza się z domu bez telefonu!


„Instagram jest niewiarygodną platformą – wyjaśnia Jenner. – Dzięki nim z łatwością komunikuję się z fanami i klientami.” 

 

 

@kyliecosmetics #kyliecosmetics

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Instagram i Snapchat, sposób na sukces! 

Kylie nie rozstaje się z telefonem i zawsze dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia poprzez zdjęcia na Instagramie (jej profil obserwuje 112 milinów osób!), czy relacje na Snapchacie. Jej media społecznościowe są miejscem, gdzie nie tylko chwali się pięknymi zdjęciami, ale też reklamuje swoje kosmetyki, informuje o nowościach czy promocjach. Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką moc ma Internet, dlatego nigdy nie zapomina o swoich obserwatorach i jest pod telefonem cały czas, nawet będąc na wakacjach! To właśnie zapewniło sukces jej firmie – Kylie jest zawsze blisko swoich fanów i na bieżąco pokazuje im swoje życie. Nie każdemu może to się podobać, jednak patrząc na jej majątek, można łatwo dojść do wniosku, że ta strategia jest skuteczna! 

 

Roaming - najlepsza oferta na wakacje

Jeśli chcesz zagwarantować sobie łączność z bliskimi (oraz relację w social mediach :)), koniecznie zadbaj o korzystną ofertę roamingową. Firma Orange przygotowała dla swoich klientów świetne propozycje.

Klienci oferty abonamentowej Orange, będąc na wakacjach w krajach Unii Europejskiej, mogą swobodnie rozmawiać, wysyłać SMS-y, a także korzystać z internetu bez obaw koszty. Korzystne pakiety roamingowe są dedykowane również tym, którzy wyjeżdżają na przykład do 50 popularnych turystycznie krajów poza Unią Europejską. Dostępne są dwa pakiety roamingowe: „Pakiet GO 150” oraz „Pakiet GO 500”, w ramach których otrzymasz 150 MB (50 zł) lub 500 MB (150 zł) internetu do wykorzystania w roamingu. Automatyczna blokada internetu po wykorzystaniu pakietów chroni użytkowników przed niepotrzebnymi kosztami. Minuta połączenia, SMS lub MMS kosztują tyle samo – po 1,50 zł w każdej z opcji.

 

Więcej informacji o ofercie znajdziesz na stronie operatora sieci Orange

 

Materiał powstał we współpracy z operatorem sieci Orange

Więcej na temat Kim Kardashian Kylie Jenner
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22