ONS
Newsy

Kuźniar jest samcem alfa!

Lubi dominować albo ma nerwicę... Szczery wywiad w Vivie
Jarosław Kuźniar, dziennikarz newsowy, ostatnio zaskoczył wszystkich decyzją o wzięciu udziału w X Factor. Jest nowym prowadzącym show.

W najnowszej "Vivie" szczerze rozmawia z Piotrem Najsztubem. Na jego pytanie, czy jest samcem alfa, który chce zdominować otocznie, Kuźniar stwierdza:

- Tak, dlatego nigdy nie mógłbym być chyba szefem.

- Bo byłby Pan strasznym szefem?
- Strasznym nie, tylko po wszystkich poprawiam. To jest moja choroba. Mam non stop pretensje, które mi, choremu, wydają się oczywiście uzasadnione, że coś „nie weszło” w tym czasie, w którym miało wejść, a gość się spóźnił, bo ktoś nie dopilnował. Tylko nie wiem, czy to jest samczość alfy, czy jakaś nerwica natręctw.


Zapytany, po co mu udział w X Factor, powiedział, że chciał spróbować czegoś w innym świecie. Zobaczymy, więc, jak poradzi sobie w świecie show-biznesu.

Zdaje się, że Kuba Wojewódzki już od również dawna pretenduje do roli samca alfa. Ale czy dwa dominujące charaktery w jednym programie to nie za dużo? Myślicie, że będą walczyć o palmę pierwszeństwa w złośliwości? Stawiamy na Kuźniara!
ONS
Newsy
X-Factor popsuł wizerunek Kuźniara?
Dziennikarz pluje sobie w brodę, że w ogóle wziął udział w show

Jarosław Kuźniar do tej pory był uznawany za dobrze zapowiadającego się dziennikarza informacyjnego. Skusiło go jednak spore wynagrodzenie, które gwarantował "X-Factor". Według informacji "Faktu" stacja nie jest zadowolona z Kuźniara. Wychodzi na to, że nie sprawdził się w roli showmana. Podobno Kuźniar pluje sobie teraz w brodę, że w ogóle zgodził się na udział w show. Oprócz paru zer na koncie, dziennikarz nie może liczyć na nic więcej. Stracił weekendowy program w TVN24, a i jego dalsze prowadzenie X-Factor stoi pod znakiem zapytania. A Wam, podobał się Kuźniar w roli prowadzącego show? A może stacja powinna zatrudnić kogoś innego?

Newsy
Kuźniar znów atakuje Rusin: "nienawidzę grafomaństwa"
"Jeśli coś ją ubodło, to niech zadzwoni, pogada"

A już wydawało się, że konflikt na linii Kuźniar-Rusin został zażegnany. Kinga chcąc dopiec dziennikarzowi po tym jak skomentował jej książkę powiedziała lekceważąco w wywiadzie dla "Super Expressu", że po prostu nie zna tego pana (Jarosława Kuźniara - przyp. red.). Jednak prowadzący "X-Factor" nie zamierza wycofywać się z gorzkich słów na temat jej literackiego debiutu. W rozmowie z RMF Extra utrzymuje to co powiedział na antenie TVN24. - Powiedziałem to, co powiedziałem. Nie wstydzę się tego, bo nienawidzę grafomaństwa i tyle. (...) Jeśli coś ją ubodło, to niech zadzwoni, pogada. A ona robi ustawkę z dziennikarzem z "Super Expressu", daje mu wywiad, w którym on pyta: "Jak to jest być tak cudowną na ekranie, jak pani?", a ona odpowiada: "To coś, co się ma, ale są tacy, którzy tylko udają inteligentnych", i niby przez przypadek ten dziennikarz mówi: "Aha, to dlatego Jarosław Kuźniar nie wypływa na szerokie wody", a ona na to: "A kto to jest?". No to już jest dziecinada. Ja do tego poziomu nie schodzę - powiedział Kuźniar. Wygląda na to, że lekceważący stosunek Rusin bardzo dokuczył Kuźniarowi. Dziennikarz zarzucił jej wręcz nieprofesjonalizm w wykonywaniu zawodu! - Miałem niesamowitą nieprzyjemność być u niej w programie, kiedy rozmawialiśmy o "X Factor", i to jest właściwie wszystko. Takie są wymogi promocji programu, jeżeli idzie reżyser, idzie Maja i prowadzący, no to rozmawiamy. Tylko albo potrafimy się wybić ponad własne urazy i wykonujemy swoją robotę, albo dajmy spokój. Co widzów obchodzą nasze spory? - dodaje Kuźniar. Jak myślicie, co Kinga powie tym razem? Dalej będzie udawać, że go nie zna, czy wypali coś prosto z mostu? pijavka

ONS
Newsy
Kuźniar musi zrzucić garnitur
Jest za sztywny

Do tej pory Jarosław Kuźniar był kojarzony jedynie z polityką, tak więc jego wizerunek był uzależniony od wykonywanej pracy. Okazuje się jednak, że żeby prowadzić takie show jak X-Factor trzeba trochę poluźnić krawat. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt", producenci muzycznego show chcą, by prowadzący zmienił swój styl na bardziej luźny. Według nich Kuźniar nie może stać przed kamerami w nudnych ciuchach. Luźne ubrania i modne dodatki stałyby się dla widza o wiele bardziej interesujące.  Podobno także rodzaj "sztywnych" ubrań wpływa na jego "sztywność" na ekranie. Twórcy programu mają nadzieję, że jak Kuźniar wskoczy w luźne ubranka, od razu nabierze dystansu do show. Sam zainteresowany nie jest zbytnio zadowolony z takiej zmiany. Twierdzi, ze zaszkodzi to jego wizerunkowi. W sumie nic dziwnego - polityka to jego żywioł, a im bardziej będzie się wygłupiał w głównym paśmie TVN, tym bardziej niepoważnie będą go traktować jego rozmówcy w TVN24.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner