Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Barbara Kurdej-Szatan Polsat
ONS
Newsy

Basia Kurdej-Szatan już dostała nową pracę! Poprowadziła "Przebojowe Opole"

Basia Kurdej-Szatan już dostała nową pracę! Poprowadziła "Przebojowe Opole"

Basia Kurdej-Szatan została ostatnio zwolniona z TVP. Prezenterka i aktorka nie poprowadzi już czterech programów, które cieszą się wielką popularnością, mianowicie "The Voice of Poland", "The Voice Kids", "Dance, dance, dance" oraz "Kocham Cię, Polsko". 33-latka długo nie była jednak bez pracy. W niedzielę wieczorem wraz z Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem poprowadziła "Jedziemy na wakacje", czyli Przebojowe Opole. Jak wypadła?

Basia Kurdej-Szatan płacze w nowym show Polsatu: "Mogę być taką babcią!" Wzruszające!

Basia Kurdej-Szatan w Polsacie 

Basia Kurdej-Szatan o tym, że traci pracę dowiedziała się z rozmowy telefonicznej. 

Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z "twarzy TVP" - jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale! :))) - napisała na Instagramie aktorka.

Zobacz także: Ile Basia Kurdej Szatan straci po odejściu z TVP? Te kwoty robią wrażenie

Wcześniej podziękowała widzom i kolegom z pracy za wspólne lata. I życzyła powodzenia nowej prowadzącej Idzie Nowakowskiej. 

Basia nie była jednak długo bez pracy. W niedzielę była jedną z prowadzących koncert w Opolu! Na scenę zaproszeni byli wspaniali artyści, m.in. Shaggy, zespół Wilki, Jenny Berggren z zespołu Ace of Base, a także Krzysztof Cugowski. 

Basia na scenie zaprezentowała się w długiej różowej sukience. Uśmiech nie schodził jej z twarzy i widać, że aktorka zapomniała już o przykrościach, które spotkały ją od strony TVP.

Bądźcie z nami od 20.05 ! Będzie gorrrrącooo 🔥🔥🔥 - zapraszała Basia do oglądania programu.

Jak 33-latka poradziła sobie na scenie? 

Barbara Kurdej-Szatan Polsat
ONS

Basia Kurdej-Szatan w Opolu

Barbara Kurdej-Szatan Polsat
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan będzie uczestniczką "Dance, Dance, Dance"?
Instagram
TV-Show
Basia Kurdej-Szatan o zmianach w "The Voice Kids", woli Edytę Górniak czy Cleo?
Basia Kurdej-Szatan o zmianach w "The Voice Kids", woli Edytę Górniak czy Cleo?

Wielkie zmiany w " The Voice Kids ". Jak ostatnio pisaliśmy najprawdopodobniej nie zobaczymy w kolejnym sezonie Cleo! Jej miejsce zajmie Edyta Górniak , która ma już doświadczenie w ocenianiu i szukaniu najlepszych talentów, bowiem była już jurorką w pierwszej edycji programu. Niestety gwiazda niespodziewanie zrezygnowała z udziału w drugiej edycji i jej miejsce zajęła Joanna Klepko, którą szybko pokochały dzieci... Ale jak na kolejne zmiany w jury zaopatruje się prowadząca Basia Kurdej-Szatan ? Aktorka w rozmowie z nami zdradziła, którą gwiazdę wolałaby widzieć na czerwonym siedzeniu! Posłuchajcie, co zdradziła Basia.  Zobacz także:  Zmiany w jury "The Voice Kids"! Kiedy show wróci na antenę?   

Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu
Newsy
Nowy rozdział w życiu Basi Kurdej Szatan! Jak przyjęła tak duże zmiany?
Nowy rozdział w życiu Basi Kurdej Szatan! Jak przyjęła tak duże zmiany?

Znika z programów TVP, ale… ma szansę zostać twarzą Polsatu! Czy Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Tego chyba nikt się nie spodziewał! Po pięciu latach TVP nagle zakończyła współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan (33). Aktorka miała zaśpiewać na festiwalu w Opolu, ale ostatecznie jej występ odwołano. Nie poprowadzi też kolejnych edycji „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, choć w sierpniu miała już zaczynać zdjęcia. Co się stało?  TVP nie zajęła oficjalnego stanowiska w sprawie zakończenia współpracy z aktorką. Mówi się jednak, że Kurdej-Szatan pojawiała się zbyt często na antenie. W kuluarach można też usłyszeć plotki, że Barbara straciła pracę za swoje sympatie polityczne (m.in. poparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy, wsparła Paradę Równości i wzięła udział w protestach w obronie sądów). I choć wszystko wskazuje na to, że kariera gwiazdy w TVP właśnie się skończyła, to sama Kurdej-Szatan wcale nie wydaje się tym załamana.  Jak ustalił „Flesz”, współpracą z aktorką jest zainteresowany Polsat, który już zaprosił ją do udziału w dwóch produkcjach…

Basia Kurdej Szatan w Polsacie?!
Newsy
Z kim Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Oj, żeby się to źle nie skończyło!
Z kim Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Oj, żeby się to źle nie skończyło!

Coraz więcej źródeł potwierdza - Basia Kurdej-Szatan może być gwiazdą kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"! Teraz doszła do tego informacja, z kim tam może wystąpić! Popularna prowadząca wielu hitowych programów i aktorka najpopularniejszych seriali rozstała się ostatnio z TVP . I nie było to najprzyjemniejsze rozstanie - o czym sama napisała na Instagramie. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji - napisała. Niemal od razu pojawiły się spekulacje, że Basia może przejść do Polsatu. Informację taką podał magazyn "Flesz". Nic dziwnego, któż by nie chciał zagospodarować cieszącej się tak wielką popularnością i sympatią widzów gwiazdy. I niemal od początku obstawiano, że wystąpi w sztandarowej produkcji stacji - "Tańcu z gwiazdami" .  Teraz "Super Express" ujawnia, kto miałby jej towarzyszyć na tanecznym parkiecie. Chyba zaskoczenia dużego nie będzie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner