"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Kulisy "Love Island" mogą szokować! Zobacz jak naprawdę wyglądało życie na wyspie

"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Za nami pierwsza edycja "Love Island", którą wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Dzięki zwycięstwu oboje stali się bogatsi o 100 tysięcy złotych (do podziału). Para wzbudziła ogromne emocje, choć początkowo nikt nie wierzył, że jest w stanie zbudować trwałą relację. Okazuje się jednak, że gdy kamery zgasły, uczucie Sylwii i Mikołaja wciąż kwitnie. Niedawno para wróciła ze słonecznej Hiszpanii i zaczęła poznawać swoich bliskich i przyjaciół.

Byliśmy wspólnie w Legionowie u mojej mamy. Miki otrzymał „błogosławieństwo”. W czwartek jedziemy do Torunia do rodzinki i przyjaciół Mikołaja. Wcześniej zorganizowaliśmy spotkanie dla ponad 30 najbliższych nam osób. Chcieliśmy, aby nasi znajomi poznali się nawzajem. Było cudownie! - powiedziała nam Sylwia. 

Tymczasem inni uczestnicy zaczęli ujawniać tajemnice "Love Island' i na jaw wyszły ciekawe zakulisowe fakty. Sprawdźcie poniżej, jak naprawdę wyglądało życie uczestników wyspy!

Kulisy "Love Island"

Oczywiste jest, że w pogram typu "Love Island" widzowie nie wszystko mogą zobaczyć. A to, co dzieje się poza kamerami jest przecież zawsze najciekawsze! Po zakończeniu show niektórzy uczestnicy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i zdradzili, jak naprawdę wyglądało życie na wyspie. Okazuje się, że... bajkowo! Cały sztab dbał o komfort i wygody wszystkich uczestników. A jeśli zastanawialiście się, dlaczego wszyscy cały czas zachwycali wyglądem, to odpowiedź już znamy - wszyscy mieli do dyspozycji usługi kosmetyczne!

- Mieliśmy day-offy w ciągu tygodnia. Wtedy dziewczyny miały zapewniony manicure, pedicure. Jeśli była taka potrzeba, to włosy i rzęsy też. Pranie raz na tydzień było zabierane do pralni - powiedziała Monika Kozakiewicz cytowana przez se.pl.

To jednak nie wszystko, bo jak się okazuje, uczestnicy nie musieli się także martwić o pożywienie. Jedynie śniadania robili wspólne, a produkcja zadbała o pozostałe posiłki. Chcielibyście wziąć udział w takim programie? 

Sylwia i Mikołaj naprawdę odnaleźli miłość dzięki "Love Island"?

Sylwia i Mikołaj z "Love Island"
Instagram

Uczestnicy "Love Island" mieli do dyspozycji wiele usług

Love Island uczestnicy
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17