Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

Kuba Wojewódzki krytykuje Daniela Martyniuka. Padły mocne słowa! 

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

O synu "Króla disco polo", Danielu Martyniuku głośno jest w mediach od wielu miesięcy. Syn Zenka Martyniuka niedawno wzbudził kontrowersje wyznaniem na temat alimentów, z którymi zalega wobec swojej córki Laury. Potem było głośno o jego wymianie zdań z Rafałem Collinsem. Ostatnie wydarzenia z jego udziałem podsumował Kuba Wojewódzki w magazynie „Polityka”. Dziennikarz ostro ocenił zachowanie syna popularnego Zenka. Może liczyć na odpowiedź?

Kuba Wojewódzki ostro o Danielu Martyniuku

Daniel Martyniuk, jak pisze Kuba Wojewódzki w swojej rubryce, to „najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy”.  Syn Zenka Martyniuka wiele razy w ostatnich miesiącach stawał się bohaterem mediów.

Niedawno zachowanie Daniela Martyniuka skrytykował Rafał Collins i wprost powiedział:

Cześć Daniel, (...) wszystko, co posiadasz, zawdzięczasz swoim rodzicom. (...) dlaczego tak mocno swoją pozycję szargasz? (...) Po prostu już ci się poprzewracało w głowie (...) zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. (...) Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem. Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu - powiedział Rafał.

Teraz Kuba Wojewódzki zdecydował się zareagować na poczynania Daniela Martyniuka w swojej rubryce w tygodniku "Polityka". Nawiązał do faktu, że celebryta nie płaci alimentów. Podsumował go bardzo dobitnie:

Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził - napisał Kuba Wojewódzki w najnowszej "Polityce".

Dziennikarz wiele razy pokazywał, że nie boi się wzbudzać kontrowersji. Bardzo prawdopodobne, że Daniel Martyniuk szybko zareaguje na ostre słowa dotyczące swojej osoby!

Zobacz także: Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" wraca do show Kuby Wojewódzkiego! W jakiej roli? Zobaczcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

 

Zachowanie Daniela Martyniuka wywołało już wiele burz w mediach. 

Zenek Martyniuk z synem Danielem na zakupach w Vitkacu

Temat Daniela Martyniuka zainteresował Kubę Wojewódzkiego. Dziennikarz zdecydował się zareagować na ostre nagrania syna gwiazdora disco polo, które publikuje w mediach społecznościowych. 

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

 

 

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48