Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kuba Wojewódzki kpi z Doroty Wellman
ONS
Newsy

Dorota Wellman przekazała 300 tysięcy złotych na cele charytatywne. Kuba Wojewódzki: Co z resztą?

Zaskakujące słowa dziennikarza

Dorota Wellman za kampanię Lidla otrzymała potężną gażę. 300 tysięcy przekazała na cele charytatywne! Jednak Kuba Wojewódzki ma wątpliwości czy jest to cała gaża, którą dziennikarka oddała potrzebującym...

Dorota Wellman o fragmentach na swój temat w biografii Kuby Wojewódzkiego: "Ciekawa jestem po co to zrobił"

Kuba Wojewódzki o Dorocie Wellman

W swoim felietonie dla "Polityki" dziennikarz TVN wyraził swoją wątpliwości co do reszty pieniędzy. Choć uważa, że jest to piękny gest, zastanawia się, dlaczego dyskont zapłacił tak mało koleżance z branży:

To piękny gest dużego serca i trochę mniejszego portfela Dorota Wellman, która została nową twarzą firmy Lidl i postanowiła przekazać całe swoje honorarium na cele charytatywne - 300 tysięcy złotych. Niestety nie podała informacji, co z resztą kasy. Bo jeśli to całość to jak przystało na dyskont nie przesadzili z ceną - napisał Wojewódzki.

W mediach już pojawiły się wątpliwości ile tak naprawdę Dorota Wellman otrzymała za kampanię Lidla. Jednak czy insynuacje Kuby są tu na miejscu? Jak uważacie?
 

Zobacz także: Nie tylko Wellman i Okrasa! Anna Mucha i Borys Szyc też wystąpili w reklamach Lidla

Dorota Wellman na konferencji Lidla


Kuba Wojewódzki w krótkich spodenkach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Wellman - ile zarobiła na rekalmie Lidla?
ONS
Newsy
Dorota Wellman zarobiła 400 tysięcy, oddała 300 tys... Co z resztą?
Na co poszło 100 tysięcy?

To sytuacja absolutnie bez precedensu. Dorota Wellman przekazała całą gażę za reklamę Lidla na cele charytatywne! A było to aż 300 tys. złotych, z czego aż 100 tys. poszło na fundację TVN. Wcześniej, dziennikarka była ambasadorką jogurtów. Wówczas również wszystkie zarobione pieniądze podarowała chorym dzieciom. Zobacz: Dorota Wellman 300 tysięcy z reklamy oddała na cele charytatywne "Inni będą mieli z tego pożytek" Gaża Doroty wciąż jednak budzi duże emocje. Dziś "Super Express" donosi, że Wellman na kampanii Lidla zarobiła aż... 400 tysięcy złotych! 3/4 tej sumy poszło na cele charytatywne. Co z pozostałymi 100 tysiącami? Oczywiście gwiazda TVN musiała zapłacić podatek od darowizn, a więc większość tej sumy poszła właśnie na ten cel! Jeszcze raz wielkie brawa! Zobacz: Dorota Wellman żartuje z podawania ręki... Chodzi o prezydenta Dudę?  

Dorota Wellman
Newsy
To jest gest! Dorota Wellman oddała 300 tysięcy potrzebującym!

To już pewne! Dorota Wellman pojawi się w nowej kampanii Lidla u boku Karola Okrasy. Na spotach prezentowanych w telewizji będziemy mogli zobaczyć połączenie dziennikarskiej i kulinarnej pasji . Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już 14 września! Podczas środowej konferencji prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że gażę jaką otrzymała za udział w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne: Drodzy Państwo! 100 tysięcy złotych postanowiłam przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam", a 200 tysięcy na inne instytucje. W rozmowie z AfterParty.pl Dorota Wellman przyznała, że bardzo dobrze czuje się z tą decyzją: Chciałam mieć zawsze program domowy z częścią kulinarną. Nie zrobiłam go w telewizji, bo robię inne programy. A tu dostałam taką szansę, że jest właściwie wszystko w jednym. Miałam przy tym niezłą zabawę, bo dostałam zadania, których nigdy w życiu nie robiłam. Tu nie chodzi o gotowanie! Pieniądze z poprzedniej kampanii przeznaczyłam na cele charytatywne i z tej również. Spełniłam swoje cele zawodowe, a poza tym inni będą mieli z tego pożytek. Bardzo dobrze czuję się z taką decyzją. Po oświadczeniu Wellman na sali rozległy się gromkie brawa . My też podziwiamy i gratulujemy! Zobacz: Dorota Wellman ostro skrytykowana za udział w reklamie Lidla. Dlaczego?  

Dorota Wellman
Newsy
Dorota Wellman 300 tysięcy z reklamy oddała na cele charytatywne "Inni będą mieli z tego pożytek"
To naprawdę dużo pieniędzy!

To już pewne! Dorota Wellman pojawi się w nowej kampanii Lidla u boku Karola Okrasy. Na spotach prezentowanych w telewizji będziemy mogli zobaczyć połączenie dziennikarskiej i kulinarnej pasji . Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już 14 września! Podczas środowej konferencji prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że gażę jaką otrzymała za udział w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne: Drodzy Państwo! 100 tysięcy złotych postanowiłam przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam", a 200 tysięcy na inne instytucje. W rozmowie z AfterParty.pl Dorota Wellman przyznała, że bardzo dobrze czuje się z tą decyzją: Chciałam mieć zawsze program domowy z częścią kulinarną. Nie zrobiłam go w telewizji, bo robię inne programy. A tu dostałam taką szansę, że jest właściwie wszystko w jednym. Miałam przy tym niezłą zabawę, bo dostałam zadania, których nigdy w życiu nie robiłam. Tu nie chodzi o gotowanie! Pieniądze z poprzedniej kampanii przeznaczyłam na cele charytatywne i z tej również. Spełniłam swoje cele zawodowe, a poza tym inni będą mieli z tego pożytek. Bardzo dobrze czuję się z taką decyzją. Po oświadczeniu Wellman na sali rozległy się gromkie brawa . My też podziwiamy i gratulujemy! Zobacz: Dorota Wellman ostro skrytykowana za udział w reklamie Lidla. Dlaczego?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner