Kuba Wojewódzki komentuje wyniki X-Factor
ONS
Newsy

To było do przewidzenia. Wojewódzki złośliwie o zwycięzcy X-Factor

A tak go zachwalał w programie

Kilka dni temu poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji programu "X-Factor". Z kilku względów była to edycja wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w jury zasiadły cztery osoby - do znanej już trójki jurorów dołączyła Ewa Farna, a co ważniejsze - pierwszy raz w historii polskiego show wygrał uczestnik pochodzący z innego kraju. Artem Furman był podopiecznym Czesława Mozila, który prowadził grupę wokalistów. Przypomnijmy: Artem Furman wygrał "X-Factor". Co wygrał?

Kuba Wojewódzki miał najmniej szczęścia ze wszystkich jurorów - żaden z jego zespołów nie dotarł do finału, w związku z czym, juror pozwalał sobie na złośliwości w kierunku innych uczestników, wytykając im każdy, nawet najmniejszy błąd. I choć do Artema miał przyjazny stosunek, to jednak na łamach "Polityki", gdzie prowadzi swoją rubrykę, zdecydował się w kilku zdaniach podsumować edycję i zwycięstwo pochodzącego z Ukrainy wokalisty.
 

Do finału dotarł kolejny sezon widowiska o słowiańskiej nazwie „X Factor”. Jak było do przewidzenia, wygrał uliczny grajek i wokalista z Ukrainy Artem Furman. Co prawda, w pierwszym odcinku koncertów finałowych społeczeństwo chciało się go pozbyć, ale jak tylko widzowie dowiedzieli się, że Ukraina to tam, gdzie Majdan i strzelanina, to od razu zaczął lepiej śpiewać - czytamy.


Sytuacja o której wspomniał Wojewódzki, była jedną z tych w których wsparł Artema. Kiedy okazało się, że jest on nominowany do opuszczenia programu, Kuba nie krył swojego oburzenia faktem, że Polacy chcą się pozbyć uczestników z innych krajów. Tym bardziej dziwią jego słowa zamieszczone w "Polityce". Nie jest to jednak pierwsza sytuacja w której Wojewódzki krytykuje uczestników show w których sam bierze udział. Oni jednak często odpłacają mu tym samym, tutaj należy wskazać chociażby Adę Szulc i Ewelinę Lisowską, które nie kryły swojego żalu do mentora.

Myślicie, że Artem odniesie sukces na miarę Dawida Podsiadło?

Zobacz: Ada Szulc ostro o Wojewódzkim. Co ma mu za złe?

Artem Furman świętuje wygraną:

Artem Furman zwycięzcą X-Factor. Artem Furman wygrał XiFactor. Kto wygrał X-Factor. Finał X-Factor4
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Artem Furman wygrał X-Factor 4. Dostał trzy kuszące nagrody
Ukrainiec pokonał nawet faworytkę Wojewódzkiego

W tym roku czwarta edycja programu   X-Factor  była wyjątkowa. A to wszystko za sprawą nowej jurorki,  Ewy Farnej ,  która wniosła wiele humoru do show .  Po raz pierwszy szanse w konkursie miały również zespoły muzyczne, którymi opiekował się  Kuba Wojewódzki . Niestety, wszystkie trzy pożegnały się z rywalizacją już jakiś czas temu.  Przypomnijmy:  Dziś wielki finał X-Factor. Który z uczestników ma największe szanse na wygraną? Dzisiejszy finał przyniósł widzom mnóstwo emocji. Rozpoczął się od wspólnego wykonania przez wszystkich uczestników hitu "Get lucky". Trójka najlepszych uczestników, czyli  Marta Bijan ,  Artem Furman  i  Anna Tacikowska ,  wykonali piosenki solo, ale i w duetach z popularnymi zagranicznymi gwiazdami. Anna zaśpiewała m.in. utwór "Only Girl (In the World) Rihanny", Marta "Wrecking ball" Miley Cyrus, a Artem - hit "Lazy song". Następnie Tacikowska zaprezentowała wspólny utwór z Ellą Eyre , Bijan z Crisem Cabem , a Furman z Jassie Ware.  Po wszystkich występach przyszedł czas na wyniki. Główną nagrodę czyli 100 tysięcy złotych, samochód oraz kontrakt płytowy zdobył Artem Furman.  Drugie miejsca zajęła Marta Bijan, zaś trzecie - Ania Tacikowska. Nagrodę specjalną od MTV otrzymała również Marta. Stacja pomoże jej w realizacji debiutanckiego teledysku. Serdecznie gratulujemy! Zobacz:  Zmiana stylistki dobrze zrobiła Farnej. Już dawno tak nie zachwycała     Artem Furman i jego droga do zwycięstwa X-Factor:

X-Factor na żywo. Wyniki X-Factor. Półfinał X-Factor
ONS
Newsy
X-Factor: Poznaliśmy półfinalistów. Wojewódzki największym przegranym show
Kto odpadł z programu?

Finał programu "X-Factor" coraz bliżej. W dzisiejszym odcinku wystąpiła szóstka uczestników, którzy w minionym tygodniu poradzili sobie z największymi przebojami ostatnich miesięcy. Był to pierwszy odcinek w którym zabrakło zespołu Hatbreakers  z drużyny Kuby Wojewódzkiego oraz Magdaleny Bal spod skrzydeł Ewy Farnej. Również tydzień temu po raz pierwszy to widzowie zdecydowali o wszystkim, bowiem uczestnicy, którzy znaleźli się w dogrywce zdobyli od jurorów identyczną liczbę głosów. To SMS-y od widzów uratowały faworytkę show Martę Bijan przed odpadnięciem.  Przypomnijmy: Wielkie emocje w "X-Factor". Po raz pierwszy o wszystkim zdecydowali widzowie Dziś uczestnicy zmierzyli się z polskimi utworami oraz piosenkami wybranymi przez mentorów zaskakując widzów po raz kolejny swoimi niezwykle ciekawymi aranżacjami. Na jednej scenie rozbrzmiały hity Moniki Brodki, Czesława Niemena, Beyonce, Adele czy też Edyty Bartosiewicz. O awans do półfinału walczyli natomiast  Cała Góra Barwinków , Trzynasta w samo południe (Kuba Wojewódzki), Jakub Jonkisz i Artem Furman (Czesław Mozil), Marta Bijan (Ewa Farna), oraz  Anna Tacikowska (Tatiana Okupnik). Zobacz: Gwiazdy "X-Factor" oburzone decyzją telewidzów Jurorzy zdając sobie sprawę z tego, że show zbliża się do finału, nie szczędzili sobie szczerości, które nie zawsze były miłe. Głośno i bez skrępowania komentowali występy osób z drużyn swoich rywali. Po występie gwiazdy wieczoru, czyli Tatiany Okupnik, Patricia Kazadi przedstawiła wyniki głosowania widzów. Najmniej głosów otrzymali: Trzynasta w samo południe, Cała Góra Barwinków i Jakub Jonkisz. Jako pierwszy z show pożegnał się zespół Cała Góra Barwinków . Podczas dogrywki Patricia nie mogła ukryć swoich emocji i przez cały czas płakała. Kolejny raz mieliśmy do czynienia z remisem wśród jurorów, co oznacza, że znowu...

ONS
Newsy
Wzruszenie, łzy i szaleństwo Ewy w pierwszym odcinku "X Factor"
Ewa Farna gwiazdą odcinka

Pierwszy dzień marca przyniósł również pierwszy odcinek programu " X FACTOR ". W show nastąpiły wielkie zmiany - nowa kategoria, czyli zespoły grające na żywo oraz co najważniejsze - nowa jurorka - Ewa Farna . Zobacz: Ewa Farna kopiuje amerykańską wokalistkę Jak powiedział Kuba, w tej edycji zespoły będą najważniejsze. Widać, że TVN wyciągnął wnioski i wziął przykład z konkurencji gdzie kapele wygrywają i odnoszą niebywały sukces. Kilka zespołów zaprezentowało własny repertuar, wśród nich rockowy "Trzynasta w samo południe", po ich występie Ewa wskoczyła na scenę i zasiadła za perkusją . Poradziła sobie świetnie. Wszystko wskazuje na to, że Ewa będzie gwiazdą programu - nie kryła się z wyrażaniem emocji, płakała, wstawała podczas występów. Na szczególną uwagę zasługują trzy występy: chłopak z Ukrainy Artem Furman, który zaśpiewał w ojczystym języku . W obliczu aktualnych wydarzeń jego występ był naprawdę poruszający. Kolejną osobą godną wyróżnienia jest blond piękność Agata Dziarmagowska, która uwielbia Beyonce . Kuba stwierdził, że jeśli ma zamiar zaśpiewać numer swojej ukochanej wokalistki to może od razu odejść. Dziewczyna zaskoczyła wszystkich i genialnie wykonała utwór Bruno Marsa . Ostatni występ, który przykuł uwagę jurorów i zapewne widzów to młodziutka Marta Bijan . Początkowo nie wyglądało na to, że jej występ będzie tak fenomenalny. Skromnej, cichej dziewczynie nawet "dostało się" od Kuby po wejściu na scenę, juror stwierdził, że jest zbyt cicha i skromna na show biznes. Po wykonaniu "Wrecking Ball" została nagrodzona owacjami na stojąco. Który występ przypadł wam najbardziej do gustu?   Ewa Farna na planie "X Factor":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner