Kuba Wojewódzki o Dodzie
ONS

Kuba Wojewódzki staje w obronie Dody! "Potrzebni nam są tacy artyści". O co chodzi?

Kuba Wojewódzki o Dodzie
ONS

Sprawa Dody w Trybunale Kostytucyjnym była ostatnio jednym z gorętszych tematów. Teraz zajał się nią nawet Kuba Wojewódzki. Wokalistka została skazana na 5 tysięcy złotych grzywny, bo powiedziała w wywiadzie, że apostołowie spisując Biblię byli "napruci winem i palili jakieś zioła". Gwiazda nie zgodziła się z wyrokiem i złożyła skargę, że przepis na podstawie kórego została skazana za obrazę uczuć religijnych, jest niezgodny z konstytucją Ostatecznie Doda przegrała w Trybunale Konstytucyjnym. Za piosenkarką wstawiło się mnóstwo ludzi ze świata mediów, nauki i kultury. Teraz piosenkarki broni  Kuba Wojewódzki!

 

Kuba Wojewódzki broni Dody

Relacja Kuby i Dody w polskim show-biznesie zmieniała się diametralnie. Dziennikarz i artystka nie szczędzili sobie złośliwości. Jednak po kilku latach pogodzili się, a Doda wystąpiła nawet w jego programie. Teraz gwiazdor TVN staje w jej obronie! W swoim felietonie dla Polityki pisze:

 

Oto najlepsze wyjaśnienie, do czego nam są potrzebni artyści. Dorota Doda Rabczewska przegrała proces przed Trybunałem Konstytucyjnym dotyczący tak zwanego naruszania uczuć religijnych. Okazuje się, że ci mniej wierzący mają w Polsce mniej praw niż ci bardziej. Wokalistka znana z obnażania się, tym razem obnażyła coś bardzo smutnego.

Ma rację?

 

Doda przegrała w Trybunale Konstytucyjnym

A Kuba Wojewódzki jej broni

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN
ONS

 

Więcej na temat Doda Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12