Kuba Wojewódzki o Dodzie
ONS

Kuba Wojewódzki staje w obronie Dody! "Potrzebni nam są tacy artyści". O co chodzi?

Kuba Wojewódzki o Dodzie
ONS

Sprawa Dody w Trybunale Kostytucyjnym była ostatnio jednym z gorętszych tematów. Teraz zajał się nią nawet Kuba Wojewódzki. Wokalistka została skazana na 5 tysięcy złotych grzywny, bo powiedziała w wywiadzie, że apostołowie spisując Biblię byli "napruci winem i palili jakieś zioła". Gwiazda nie zgodziła się z wyrokiem i złożyła skargę, że przepis na podstawie kórego została skazana za obrazę uczuć religijnych, jest niezgodny z konstytucją Ostatecznie Doda przegrała w Trybunale Konstytucyjnym. Za piosenkarką wstawiło się mnóstwo ludzi ze świata mediów, nauki i kultury. Teraz piosenkarki broni  Kuba Wojewódzki!

 

Kuba Wojewódzki broni Dody

Relacja Kuby i Dody w polskim show-biznesie zmieniała się diametralnie. Dziennikarz i artystka nie szczędzili sobie złośliwości. Jednak po kilku latach pogodzili się, a Doda wystąpiła nawet w jego programie. Teraz gwiazdor TVN staje w jej obronie! W swoim felietonie dla Polityki pisze:

 

Oto najlepsze wyjaśnienie, do czego nam są potrzebni artyści. Dorota Doda Rabczewska przegrała proces przed Trybunałem Konstytucyjnym dotyczący tak zwanego naruszania uczuć religijnych. Okazuje się, że ci mniej wierzący mają w Polsce mniej praw niż ci bardziej. Wokalistka znana z obnażania się, tym razem obnażyła coś bardzo smutnego.

Ma rację?

 

Doda przegrała w Trybunale Konstytucyjnym

A Kuba Wojewódzki jej broni

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN
ONS

 

Więcej na temat Doda Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01