Kuba Wojewódzki naśmiewa się z wywiadu Lewandowksiej u Mołek

Kuba Wojewódzki kpi z wyznania Lewandowskiej o życiu w biedzie: "Nie wiem, w jakiej drużynie gra ten Caritas..."

Kuba Wojewódzki naśmiewa się z wywiadu Lewandowksiej u Mołek

Anna Lewandowska niedawno pojawiła się w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Rozmowa dziennikarki z trenerką została bardzo ciepło przyjęta przez internautów. Ania opowiedziała m.in. o życiu w biedzie i pomocy, jaką otrzymywała od Caritasu:

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - zdradziła Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek.

Kuba Wojewódzki śmieje się z wyznania Anny Lewandowskiej

Wywiad Anny Lewandowskiej postanowił skomentować Kuba Wojewódzki w nowym felietonie dla "Polityki". Gwiazdor TVN chyba nie jest fanem takich wyznań, a więc zakpił z trenerki:

To był tydzień Anny Lewandowskiej. W programie Magdy Mołek bez wstydu wyznała, że w dzieciństwie była tak biedna, że zimą chodziła w dziurawych butach i pomagał im Caritas. Nie wiem, w jakiej drużynie gra ten Caritas, ale fajnie, że trzymają razem - podsumowuje Wojewódzki.

Czy Kuba Wojewódzki tym razem przesadził?

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał ZDJĘCIE w samej bieliźnie. On ma jeszcze chudsze nogi od Renaty Kaczoruk! Fani: "Jak u gąski"

 

Ania Lewandowska niedawno była gościem w programie Magdy Mołek.

Anna Lewandowska, Magda Mołek
Facebook

 

Kuba Wojewódzki skomentował wywiad Lewandowskiej w Polityce.

Kuba Wojewódzki
Instagram

 

Czy Anna Lewandowska odpowie?

Anna Lewandowska wychodzi z DDTVN

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55