Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Gwiazdy w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zaskakujący werdykt w "TzG". Takiej decyzji nikt się nie spodziewał

Pary były bardzo zaskoczone

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" przed każdym odcinkiem na żywo wyciskają siódme poty na salach treningowych. Pomiędzy jednym tańcem a drugim znajdują jednak czas na chwilę relaksu. Zobacz: Uczestnicy "TzG" relaksowali się przed dzisiejszym występem. Wspólnie wybrali się na kręgle

W dzisiejszym odcinku gwiazdy miały nieco utrudnione zadanie, ponieważ nastąpiły zmiany w konfiguracji partnerów. Na parkiecie zatem zobaczyliśmy inne duety niż do tej pory. Jednak jak zawsze wszyscy dali z siebie wszystko.  Tym razem ze względu na zamianę nikt nie odpadł, za to w kolejnym wydaniu pożegnają się dwie pary.

Po wszystkich tańcach tabela wyników ukształtowała się następująco:
Tatiana Okupnik i Rafał Maserak  40
Julia Pogrebińska i Tomasz Barański 37  
Ada Fijał i Jan Klimet 34
Walerija Żurawlewa i Krzysztof Wieszczek 34
Sylwia Juszczak i Krzysztof Hulboj 35 
Agnieszka Kaczorowska i Grzegorz Łapanowski 29
Kamil Kuroczko i Ewa Kasprzyk      32     

Słuszna decyzja?

Zobacz: Gwiazdy "TzG" na kręglach
 

Uczestnicy "TzG" na kręglach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Juszczak odpadła z Tańca z Gwiazdami
Akpa
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Tańca z gwiazdami" odpadła Sylwia Juszczak!
Nie brakowało emocji

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" wywołał wiele emocji, a uczestnicy dali z siebie wszystko. Szczególnie dumna może być Tatiana Okupnik, która pomimo poważnej kontuzji zatańczyła perfekcyjnie. Zobacz:  Tatiana Okupnik ma poważną kontuzję. Pomimo bólu zatańczyła w Tańcu z Gwiazdami Każdy odcinek show przybliża nas do wielkiego finału. W związku z tym na parkiecie możemy zobaczyć coraz mniej par. W dzisiejszym odcinku tancerze i uczestnicy zatańczyli po dwa tańce i zaprezentowali zdobyte do tej pory umiejętności. Jury nie szczędziło pochlebnych słów i było zachwycone występami. A po pierwszym tańcu Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek otrzymali immunitet i automatycznie przeszli do kolejnego odcinka.  Niestety jak zawsze ktoś musiał pożegnać się z programem. Zdaniem widzów najsłabiej wypadli Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko! Zobacz na Polki.pl: Ile Stefano Terrazzino zarobił na TzG?  

Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji? Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt. Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt. Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo. Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku): Ewa Kasprzyk i Jan Kliment Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku): Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno Ada Fijał i Krzysztof Hulboj Kto podobał się wam najbardziej? Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy Gwiazdy w TzG:

Beata Tyszkiewicz ostro do Krzysztofa Ibisza
Akpa
Newsy
Wielkie emocje w "TzG". Tyszkiewicz ostro do Ibisza: Nie będzie mi Pan...
Takiej pani Beaty nie znaliśmy!

" Taniec z Gwiazdami " to niewątpliwie hit tej wiosny. Wszystkie media rozpisują się na temat uczestników biorących udział w programie, jednak jego ważną częścią są również jurorzy, którzy czasami kłócą się między sobą i nie zgadzają w opiniach co do gwiazd na parkiecie. Czasami bywa śmiesznie, czasami groźnie. Zobacz: Trzeci odcinek "TzG" za nami. Z programu odpadli... Jedną z nich jest wielka dama polskiego kina - Beata Tyszkiewicz , która zasiadała dotąd w prawie wszystkich edycjach programu, kiedy był on jeszcze emitowany w TVNie. Uczestnicy zawsze z jej strony mogą liczyć na pochwały i wysokie noty, jednak czasami aktorka potrafi pokazać pazurki. Dostało się nie uczestników, zaś...prowadzącemu. Kiedy Krzysztof Ibisz zapytał ocenę tańca Anety Zając , reakcja pani Beaty była zaskakująca: Co Pani sądzi o tym tańcu - zapytał Ibisz Pan mi będzie zadawał pytania? - odpowiedziała oburzona Tyszkiewicz Tak - odparł zaskoczony Nie. Pan mi nie będzie zadawał pytań! - zapowiedziała aktorka.   W następnym wejściu Krzysztof zapamiętał słowa aktorki i zwrócił się do niej już nie z pytaniem, a prośbą o opinie. Przyznajemy, że takiej Pani Beaty nie znaliśmy.  Zobacz: Gwiazdy pozują w pięknych strojach po drugim odcinku "TzG" Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner