Księżniczka Monako Charlotte Casiraghi jest w ciąży
Facebook

Baby boom w rodzinach królewskich! Trzecia księżniczka w ciąży

Księżniczka Monako Charlotte Casiraghi jest w ciąży
Facebook

Ciąża księżnej Kate wywołała sporo emocji, a jej syn George stał się najgorętszym dzieckiem tego roku. Właśnie pojawiła się informacja, że w świecie arystokracji pojawiła się kolejna ciąża, która z pewnością będzie śledzona przez media. Księżniczka Monako Charlotte Casiraghi i jej narzeczonego francuski aktora Gad Elmaleh jeszcze w tym roku przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

27-letni wnuczka Grace Kelly do tej pory unikała rozgłosu. Pojawiała się jedynie na charytatywnych balach. Księżniczka nie ukrywa również, że tak jak jej babcia uwielbia modę. Dzięki nienagannym stylizacją dom mody Gucci zaprosił ją do udziału w swojej kampanii reklamowej.

Charlotte Casiraghi miała już okazję sprawdzić się w roli matki. Jej narzeczony ma bowiem 12-letniego syna z poprzedniego związku.

- Ich związek jest jak piękna historia miłosna, a teraz jeszcze na świat przyjdzie ich dziecko. To dla nich ważny czas, są bardzo szczęśliwi - doniósł magazynowi "People" przyjaciel pary.


Para planuje jesienią skromny ślub, na którym zostanie zaproszona tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Jesteśmy ciekawi, czy zainteresowanie mediów dzieckiem księżnej Monako będzie przynajmniej w połowie tak duże, jak w przypadku syna Kate Middleton i księcia Williama.

Zobacz: Śliczna Kate zachwyciła świat: nie wstydzi się pociążowego brzuszka [FOTO]

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43